TULE TÖÖLE!

City Motorsi Laagri ja Tartu esindustes töötab kokku peaaegu 70 toredat ja asjalikku inimest. Selleks, et meie meeskond oleks veel täiuslikum, ootame tööle MEHAANIKUID ja ELEKTROMEHAANIKUID

Oled sobiv MEHAANIKU kandidaat, kui Sul on huvi ja oskused autot remontida ja hooldada. Sinu tööks saab olema korda teha autol kõik see, mis takistab nauditavat ja mugavat sõitmist. Loomulikult puutud kõige rohkem kokku Renault ja Dacia marki sõidukitega. Kui Sind huvitab kõik see, mis on auto sees, oled oma töös korrektne ja vastutustundlik ning suudad suhelda eesti keeles, siis oled väga oodatud kandideerima. Eelise annab kindlasti erialane haridus ja varasem töökogemus mehaanikuna. 

Töökoht: Laagri ja Tartu

Oled sobiv ELEKTROMEHAANIKU kandidaat, kui sul on huvi ja oskused remontida autode elektrisüsteeme. Sinu tööks saab olema kõik see, kus on omavahel seotud auto ja elektroonika ning loomulikult puutud kõige rohkem kokku Renault ja Dacia marki sõidukitega. Kui Sind huvitab see amet, teed oma tööd korrektselt ja vastutustundlikult ning suudad suhelda eesti keeles, siis oled väga oodatud kandideerima. Eelise annab kindlasti erialane haridus ja varasem töökogemus elektromehaanikuna. 

                Töökoht: Laagri    

Saada CV ja küsi lisainformatsiooni hanna.pruulsen@citymotors.ee!


CITY MOTORSIS ON TORE TÖÖTADA, SEST:

Meil on kaasaegne ja mugav töökeskkondIga päev on huvitav - meil käib palju sõbralikke klienteSuhtume töötajatesse austusegaToetame sporditegemist ja peame ühisüritusiMeie juures saab palju nalja ning seltskond on uskumatult tore!
50 uut sõpra ühe päevaga - kõlab ju hästiEsinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee