Avatud on universaalkerega Talismani tellimine!

20.04.2016

Soetades Life varustustasemega ja Energy dCi 110 mootoriga universaalkerega Renault Talismani, algavad hinnad 23 690 eurost,

Sarnaselt hiljuti turule toodud sedaan-Talismanile on ka universaalkerega Talisman innovatiise tehnoloogiaga hästi varustatud. 4Control nelja ratta juhtimine kombineerituna aktiivvedrustusega annab sõidukile erakordselt hea manööverdusvõime.

Mõõtmed

Universaalkerega Talismani välismõõtmed on sedaaniga sarnased: pikkus: 4,86 m; laius: 1,87 m; kõrgus: 1,46 m; teljevahe: 2,81 m. Sarnased on ka proportsioonid – sujuv küljejoon ja kõrge vööliin. Poleeritud alumiiniumist katuseraamid toovad esile pika katusejoone, seda täiendab veelgi lisaspoiler. C-piilar ja kroomservadega külgaknad lisavad viimistlusele omanäolisust ning tagumise akna kaldenurk lisab dünaamilisust veelgi.

Lihtne ligipääs pakiruumile

Tänu madalale laadimiskünnisele (571 mm), laiale laadimisavale (1074 mm) ja elektrilisele luugile (nagu sedaanilgi) on ligipääs pakiruumile väga lihtne. 60/40 suhtes alla kallutatavad tagaistmed on varustatud Easy Estate süsteemiga, mis võimaldab pakiruumis asuvate hoobade abil istmed kiiresti ühe liigutusega kokku klappida. Elektrilist tagaluuki, mis aktiveeritakse tagumise kaitseraua all jalga liigutades, saab kauba laadimiseks avada ja sulgeda käsi kasutamata.

Universaalkerega Talisman pakiruumi maht on pakiruumi katteni 572 dm3, maksimaalne laadimissügavus on 1116 mm. Kui tagumiste istmete seljatoed alla klappida, suureneb laadimissügavus 2010 mm-ni ja maksimaalne maht peaaegu 1700dm3-ni.

Ruumikas ja hubane sõitjateruum, mugavad istmed

Universaalkerega Renault Talisman on disainimisel on esikohale seatud juhi ja sõitjate mugavus. Täpselt nagu sedaan-Talisman on ka universaalkerega Talisman sõitjateruumi avaruse oma klassi liider. Sedaaniga võrreldes on universaali tagaistmel 30 mm rohkem pearuumi (kokku 886 mm).

·          Pearuum ees: 902 mm,

·          Pearuum taga: 886 mm,

·          Sõitjateruumi laius ees küünarnuki kõrgusel: 1512 mm,

·          Põlveruum taga: 262 mm,

·          Üle 25 liitri panipaiku.

Esiistmete mugavus on võrreldav äriklassi mugavusootustele:

·          Kuni 10 võimalikku reguleerimisvõimalust (kaheksa neist elektrilised) ja istmepadi, mille pikkust saab muuta kuni 60 mm ulatuses (ainult Initiale Paris varustustasemel),

·          Neljas suunas nimmetoe reguleerimine (kõrgus/sügavus),

·          Massaažifunktsioon: reguleerida saab intensiivsust, eri programmid (kaks programmi / viis sagedust),

·          Soojendusega istmepadjad ja seljatoed,

·          Kuni kuue profiili mälufunktsioon.

Universaalkerega Talismani istmetel on kaks uut innovatsiooni:

·        Integreeritud ventilatsioon lisab mugavust kuuma ilma korral.

·        Uus tehnoloogia „Cover Carving Technology”: tugev, pooljäik ja kerge esiistmete seljatugede tagumine külg, mis annab lisaruumi, muu hulgas üle kolme sentimeetri põlveruumi tagaistujatele.

Universaalkerega Talisman on saadaval ka Initiale Paris varustustasemega (hinnad alates 36 190 eurost), mis pakub veelgi rohkem mugavust ja esinduslikkust. Initiale Paris'ga käib kaasas veel eksklusiivne Améthyste Black välisviimistlus, spetsiaalne Nappa® nahkpolster ja tõhusam mürasummutus tänu lamineeritud küljeklaasidele.

 

Moodsad tehnoloogiad suurendavad sõidumugavust

Sarnaselt hiljuti turule toodud sedaan-Talismanile on ka universaalkerega Talisman innovatiise tehnoloogiaga hästi varustatud. 4Control nelja ratta juhtimine kombineerituna aktiivvedrustusega annab autole erakordselt hea manööverdusvõime.

Esmakordselt selles klassis on Renault Talismanil (nii universaalil kui ka sedaanil) 4Control nelja ratta juhtimine kombineeritud aktiivvedrustusega. Linnaliikluses annab see sõidukile erakordselt hea manööverdusvõime. Kurvistabiilsuse ja -võimekuse osas (eriti, kui on tarvis teha põikemanöövreid) ning sõidukindluse ja -mugavuse osas on uus Renault täiesti omas klassis.

Renault’ Multi-Sense tehnoloogia võimaldab nelja eelprogrammeeritud seadistuse abil (Comfort, Sport, Neutral, Eco) muuta sõidurežiimi vastavalt juhi meeleolule. Viiendana on valikus vastavalt juhi soovidele täies ulatuses muudetav Perso-režiim. Tänu otsevaliku-nupule võib Talisman sõidurežiimi hetkega muuta. Kiirelt ja ainult kahe klikiga saab näiteks mugava Comfort-režiimi vahetada Sport-režiimi vastu ja vastupidi. Talismanile iseloomulik madal raskuskese ja istumisasend võimaldavad Multi-Sense süsteemi eeliseid veelgi paremini ära kasutada, eriti kui valida dünaamiline Sport-režiim. Sõitjateruumi meeleolu saab muuta ka valgustusega (sinine, punane, pruun, roheline või lilla), näidikutel kuvatava info esitlusviisi ja värvi ning mootori häält.

R-LINK 2 – internetti ühendatud juhtimiskeskus

Universaalkerega Talismani varustusse kuulub Renault’ R-Link 2 multimeedia-tahvelarvuti, mis on saadaval kas seitsmetollise lai- või 8,7-tollise püstformaadis ekraaniga. R-Link 2 kontrollib sõiduki juhiabisüsteeme ning ka kõiki standardtoiminguid nagu navigeerimine ning heli- ja kliimaseade. Puutetundliku ekraani funktsioone täiendavad kiirvaliku nupud, keskkonsoolil asuv multifunktsionaalne pöördvalits ja lisanupud roolil.

Avaleht on isikupärastatav ning tagab juhil kiire ligipääsu kõige populaarsematele ja sagedamini kasutatavatele funktsioonidele.

 

Rätsepatööna valminud BOSE® helisüsteem

Universaalkerega Talismanil kasutatakse spetsiaalselt sellele mudelile loodud BOSE® Surround Sound helisüsteemi, millesse kuulub 12 võimsat kõlarit, lisaks veel bassikõlar.

CenterPoint® Technology muudab stereosignaali mitmekanaliseks signaaliks ja tekitab ruumilise heli, Bose® digitaalne signaalitöötlus kasutab ära Talismani sõitjateruumi akustilisi omadusi, et anda edasi muusika igat nüanssi.

Lai valik juhiabisüsteeme

Kindlustunnet lisavad: adaptiivne kiirushoidik, hädaolukorra aktiivpidurdus.

• Hoiatavad: sõidurajalt välja kaldumise hoiatus, ohutu pikivahe hoiatus, liiklusmärkide tuvastus ning lubatud kiiruse ületamisel rakenduv hoiatus, pimenurgahoiatus .

Abistavad: tagurduskaamera, automaatsed päeva- ja kaugtuled, elektriline seisupidur, head-up näidik,  parkmisandurid ees, taga ja külgedel, parkimisabi.

Eraldi töölerakendatav värviline head-up näidik edastab kasulikku teavet: sõidukiirust, navigeerimisinfot, juhiabisüsteemide infot.

 

Sõidunauding ja suur valik mootoreid

Universaalkerega Renault Talismani mootorid on efektiivsed, usaldusväärsed ja töökindlad.

Mootorivalikus on kaks bensiinimootorit:

·        Energy TCe150 ja Energy TCe 200 ühendatakse seitsmekäigulise topeltsiduriga EDC .

Ja kolm diiselmootorit:

·      Energy dCi 110 ühendatakse kas kuuekäigulise manuaalkäigukastiga või kuuekäigulise topeltsiduriga EDC automaatkäigukastiga.

·      Energy dCi 130 on samal moel ühendatud kas kuuekäigulise manuaalkäigukastiga või kuuekäigulise topeltsiduriga EDC käigukastiga.

·      Topeltturbo-Energy dCi 160 on saadaval ainult koos kuuekäigulise topeltsiduriga EDC käigukastiga.

 

Universaalkerega Renault Talisman tuleb müügile nelja varustustasemega, sealhulgas eksklusiivse Initiale Paris tippversioonina. 


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee