Birgit sõidab ringi uue Clio'ga

13.01.2013

„Lõpuks ometi leidsin enda jaoks õige auto! Sõitsin päris pikalt rendiautodega, sest ei leidnud midagi, mis tunduks olevat just minu jaoks loodud. Uus Clio on aga täpselt selline nagu mulle meeldib – kiire, kompaktne, mugav,“ kommenteeris Birgit uude autosse istudes.

Birgit Õigemeele eelmine Renault müüdi kaks aastat tagasi Eesti esimesel Facebooki oksjonil. Kuigi Birgit oli toona oma valge Megane Coupega väga rahul, sai peamiseks müügiargumendiks ruumipuudus. „Kontsertide maht kasvas ja mul oli vaja rohkem bändiasju vedada, aga Megane Coupes läks juba väga täpseks mahutamiseks,“ meenutas Birgit kahe aasta tagust aega.

Pärast lumivalgest Megane Coupest loobumist oli Birgit pikalt õige auto otsingutel, kuni lõpuks leidiski uue Renault Clio, millega noorel lauljannal on suured plaanid: „Paar aastat tagasi käisin Eesti tuntud vormelisõitja Sten Pentusega sõitmas ja erinevaid nippe õppimas, nüüd lõpuks saan omaenda autoga neid ka järele proovida. Ralliässa minust muidugi ei saa, aga autoroolis tunnen ennast kindllt, sest uus Clio on väga hea juhitavusega ja mul on meeles Steni õpetussõnad,“ ütles Birgit.

Lisaks Birgit Õigemeelele keeravad City Motorsist pärit Renault’ või Dacia rooli muusikud Koit Toome, Lenna Kuurmaa ja Mart Sander ning sportlased Sten Pentus ja Maris Mägi.

 City Motors AS on Renault’ ja Dacia automarkide esindaja Eestis. Alates 2002. aastast tegutseva firma eesmärgiks on pakkuda klientidele kõrgetasemelist ja kõiki tehase nõudeid ning standardeid järgivat müügikeskkonda ja teenindustaset. City Motors AS kuulub ASi Eesti Talleks gruppi.

Vaata videot SIIT


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee