City Motors ja Monoteater otsivad talendikat autodisainerit

05.04.2013

City Motorsi juht Hendrik Raave on kindel, et teatribuss saab endale väärilise kujunduse: „Eelmisel aastal korraldasime kampaania, mille käigus otsisisme Ewert and the Two Dragonsi tuuribussile disainerit. Uskumatult häid disainilahendusi laekus palju ja praeguseks pole vist kedagi, kes Draakonite bussi linnapeal näinud poleks.“

„Oleme veendunud, et Eestis on palju andekaid inimesi, kelle ideed ja seni avastamata talent ei leia igapäevaselt realiseerimist, Monoteatri bussi kujunduskonkurss annab nendele kunstnikele võimaluse saada nähtavaks ja pälvida avalikku tunnustust. Kindlasti on kusagil kellegi peas juba praegu tärkamas meie bussi jaoks parim kujundus!“ kommenteeris Monoteatri juht Karl Kermes.

Tänasest kuni 3. maini toimuval kujunduskonkursil osalemine on lihtne: City Motorsi Facebooki kampaanialehelt tuleb alla laadida tööfailid ning seejärel võibki kujundama asuda. Olulise reeglina peab kujunduses kasutama Monoteatri ja City Motorsi logosid ning Jan Uuspõllu ja Karl Kermese autogramme, muus osas on disaineritele antud vabad käed.

Kampaania „Monoteateri buss ootab loomingulist keretööd“ parima kujunduse loojale on auhinnaks Monoteatri hooaja kõigi lavastuste ühele etendusele kohad kahele, lisaks on korraldajad välja pannud ka seninägematu üllatusauhinna. Rahva poolt valitud lemmikkujundusele on samuti auhinnaks kogu hooaja kõigi lavastuste ühele etendusele kohad kahele.

 

Vaata täiendavat infot SIIT


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee