City Motors toetab autopartnerina XI noortepeo korraldamist

05.05.2011

Renault ja Dacia ametlik esindaja City Motors on XI noorte laulu- ja tantsupeo maa ja ilm autopartner. City Motors on ka varem kolmel korral olnud rahvusliku suursündmuse toetajaks autopartnerina, aidates leevendada laulu- ja tantsupeo transpordivajadusi.

Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse ja City Motorsi koostöö ürituse korraldamisel sai alguse 2004. aastal, kui City Motors oli üldlaulupeo kuldsponsoriks. “Laulu- ja tantsupidu on tervet Eestit hõlmav sündmus, mille korraldamine eeldab tihti kiiresti eri Eesti paikadesse jõudmist ning sagedast inimeste ja tehnika transporti,” ütles sihtasutuse juhataja Aet Maatee. “Renault abi meie kõigi ühise peo korraldamisel on raske alahinnata, sest enda autopargi aastast-aastasse ülalpidamine oleks väga ebaotstarbekas ja ülejõukäiv.”

City Motorsi juhatuse liikme Henrik Raave sõnul ei ole rahvuskultuuri säilimise toetamine ainult riigi ülesanne. “Olen seisukohal, et kõik, kes seda traditsiooni hindavad ning kelle võimuses on üritust omas valdkonnas aidata, võiksid seda võimaluste piires ka teha,” toonitas Raave. “Eesti ühe mõjusaima avaliku ürituse korraldamises osalemine on meile teatud mõttes auasjaks – seegi on kujunenud omamoodi traditsiooniks.”

XI noorte laulu- ja tantsupidu maa ja ilm toimub 1.-3. juulini Tallinna Lauluväljakul. Laulupeo kunstiline juht on Veronika Portsmuth, tantsupeo kunstiline juht on Märt Agu ning XI noorte laulu- ja tantsupeo programmijuht on Raul Talmar. Laulu- ja tantsupidu algavad 1. juuli õhtul ühise avamisega, mis sujuvalt jätkub tantsupeo esimese etendusega. 2. juuli õhtul annavad tantsijad oma teise etenduse ning 3. juulil toimub laulupidu, mis lõpeb laulu- ja tantsupeo ühise lõpetamisega. Nii laulu- kui tantsupidu toimuvad Tallinna Lauluväljakul. Tänavune laulu- ja tantsupidu on Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 programmi üks selle suve suursündmusi.


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Jälgimäe küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee