Dacia pakub laia valikut sõidukeid

13.01.2012

Dacia Duster on edukas oma kõikidel turgudel – see on mitmekülgne, usaldusväärne ja atraktiivne maastikuauto, millel soodne hind.

LAI TOOTEVALIK 

Üksnes seitsme aastaga on Dacia saavutanud majandusliku edu. Iga uue mudeli turuletoomine on tugevdanud brändi tuntust ja nii on võidetud üha uusi kliente. Hea kvaliteedi ja hinna suhtega toodete üha laienev valik tagab pideva kasvu Euroopas ja Euromedi regioonis.

Autod kõigile…

Tänu mudelivalikule, milles Logan, Logan MCV, Logan Van, Logan Pick-up, Sandero ja Sandero Stepway ning Duster, on igat tüüpi kliendi jaoks olemas õige sõiduk. 

Aastal 2004 näitas Logan oma hinna kohta konkurentsitult parimat salongiruumikust ja tippklassi töökindlust. Aastal 2008 tuli turule Sandero, mis tutvustas uut lähenemist auto ostmisele ehk nn ‘tark ost’. Aasta hiljem järgnes Sandero Stepway, millel kulus väga vähe aega, et turul õiglane koht välja võidelda – seda tänu suurepärasele väljanägemisele ja varustustasemele. Praeguseks moodustab Sandero Stepway müük kokku 40-60 protsenti Sandero müügist. Järgmiseks suureks verstapostiks oli Dusteri saabumine 2010. aastal. 

Dacia on ainus autotootja, kes turustab enda igast mudelist ka LPG-versiooni. Kliendid saavad panustada madalatele jooksvatele ülalpidamiskuludele ja investeeringu kiirele tasuvusajale. LPG-ühilduvusega Dacia mudel on ka keskkonnateadlik ja tark ost nendele, kes otsivad kvaliteetset tehases paigaldatud süsteemi.

Dacia on turul rohkem kui 35 riigis, eeskätt Euroopas ja Vahemere riikides. Selle aasta esimese poolega on müüdud rohkem kui 177 000 Dacia sõidukit.

…uusi turge võitmas
Dacia edu on võimaldanud oma mudelivalikut arendada vastavalt turu ootustele ja nõudmistele, mille Dacia ise on loonud. Ettevõtte arengustrateegia toetub nii mudelivaliku laienemisele kui ka rahvusvahelisele kasvule.

2012. aastal on Dacia valmis turule tooma kolm uut toodet: uus pereauto, 'ludospace' mudel ja väike kaubik.

Veel üks kauaoodatud sündmus on Dacia liikumine Suurbritannia ja Iirimaa turule 2013. aasta jaanuaris, mille peaosaliseks on esimesena mudelivalikust müügile tulev Dacia Duster. 

DACIA DUSTER: VÄLJAPAISTEV MÕJU AUTOTURULE

Dusterist sai 2010. aasta aprillis turule tulles Dacia valikus kuues mudel. Seda on saatnud märkimisväärne edu kõikidel turgudel ning sõiduk on meedias saanud laialdast tunnustust, rääkimata arvukatest auhindadest ja klientide kiidusõnadest.

Dacia Duster: mitmekülgne ja atraktiivne maastur

Usaldusväärne ja kasutajasõbralik Dacia Duster on palju muutnud harjumuspärast mõtlemist. Sõiduk on saadaval 4x4 või 4x2 ülekandega (valikus on olemas ka LPG-versioon), Dusteril on oma hinnaklassis ruumikaim salong ning sel on suurepärane off-road võimekus.

- Alates mudeli turuletulekust on registreeritud rohkem kui 150 000 Dacia Dusterit.

- Selle aasta esimese kuue kuuga on Euroopas müüdud enam kui 70 000 Dacia Dusterit.

- Prantsusmaal ja Saksamaal oli selle aasta esimese kuue kuuga Dacia maasturi müük kokku vastavalt 27 400 ja 12 000.

Tänu hinnale, salongi ruumikusele, kvaliteedile ja jääkväärtusele on Duster teeninud arvukalt erinevaid auhindu:

- "Autobest 2011" auhind 2010 Lääne-Euroopa turu parim pakett;

- "Trophée de l’Argus" (pereautode klassis) Prantsusmaal. Olulised kriteeriumid on näiteks uue auto soetushind, ülalpidamiskulud kilomeetri kohta, jääkväärtus, kütusekulu ja kasutajasõbralikkus;

- "2011 Residual Value Champion" tiitel (SUV klassis) Saksamaal, 

- "Aasta auto" Rumeenias. Selle auhinnaga pärjatakse sõidukit, millel on olnud kõige suurem mõju Rumeenia autoturule ning arvesse on võetud kõik segmendid.

Dacia Duster: aastal 2011 ‘Aasta 4x4’

Dacia Duster hääletati 2011. aastal hinnatud Prantsuse väljaande ‘4x4 Magazine’ poolt koostöös Prantsuse TV programmiga ‘Automoto’ (TF1) ‘Aasta 4x4’ tiitli vääriliseks.

Arvestati muuhulgas sõidumüra taset, sõidunaudingut ja soodsat hinda.

Dacia Duster: firma väärtuste lipulaev 

Lihtne, töökindel, usaldusväärne auto Dacia Duster on aidanud tugevdada Dacia reputatsiooni. Selle kindel positsioon igapäevaelus ja suurepärane esitus motospordi maailmas muudavad Dusteri ettevõtte väärtuste heaks peegeldajaks.

Jäärajad Prantsusmaa Trophée Andros’il (Alain Prost’ järjestikused poodiumikohad (2. koht) hooaegadel 2009/2010 ja 2010/2011), Maroko kõrbe karmidel liivaväljadel toimuv Rallye Aïcha des Gazelles (teine ja kolmas koht aastal 2011). Lisaks on Dacia Duster esile kerkinud mitmetel suurtel motospordivõistlustel, mis iseloomustab brändi filosoofiat. Sõiduki värskeim saavutus oli poodiumikoht legendaarsel USA Pikes Peak International Hill Climb mäkketõusuvõistlusel. Dacia Duster No Limit saavutas oma debüütesitusel, maailma karmimal ja kuulsaimal mäkketõusuvõistlusel, kolmanda koha “Unlimited” klassis. Roolis olnud Jean-Philippe Dayraut oli vaid mõned sekundid tagapool kahest ülikogenud konkurendist.

Dacia võtab osa originaalsetest ja populaarsetest võistlustest, millel ka suur publikuhuvi. 

Dacia ambitsioon on olla menukas kaubamärk, mis on oma klientidele lähedal ja suuteline märkama nende vajadusi ning ootusi. Dacia omanikud on brändi väärtustega lähedalt seotud ja kohtuvad omavahel tihti mitmesugustel sotsiaalsetel üritustel näiteks Türgis, Hollanis ja Itaalias. 

Ka Prantsusmaal on viimasel kolmel aastal klientidele korraldatud suurejooneline üritus ‘Grand Picnic’. Selle aasta 22. mail kogunes rohkem kui 7 500 inimest (peaaegu 2 300 sõidukit) kolme kogunemiskohta üle Prantsusmaa.

Saksamaa tuletõrje tarvis kohandatud Dacia Duster kirjeldab veelgi asjaolu, kui mitmekülgne võib üks sõiduk olla ning tõestab, et Dacia on tõesti sõiduk kõigi jaoks.

Jälgi uudiseid Dacia osavõtust Frankfurti autonäitusel. Igapäevaselt uuenev info Facebookis http://www.facebook.com/dacia

 

 


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Jälgimäe küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee