Dacia toob turule tehases paigaldatud gaasiseadmega sõidukid

22.04.2012

Nüüdsest saab Logan MCV viie- ja seitsmekohalisesse versiooni lasta tehases paigaldada 1,6 l 84 LPG-mootori. Sandero LPG-autosid saab osta kahe eri mootoriga: 1,2 l 16 V 75 LPG-mootor (versioonil Story) ja 1,6 l 84 LPG-mootor (versioonidel Laureate Black Line ja Stepway). Tehases paigaldatud gaasiseadmega Dacia autode sarjast leiab ka enimmüüdud mudeli Duster, mis on müügil 4 x 2-veoga ja kahes varustusklassis: Ambiance ja Laureate.

Tehases paigaldatud veeldatud naftagaasi seade

Kõikidesse Dacia mudelitesse paigaldatakse 4. põlvkonna Landi Renzo komplekt, mis viib gaasi- ja bensiinimootorite jõudlus- ja liikumiserinevused miinimumini. 4. põlvkonna süsteem tagab automaatse ülemineku bensiiniga sõitmiselt gaasile, kui mootor on saavutanud teatud temperatuuri, ning automaatse ülemineku gaasiga sõitmiselt bensiiniga sõitmisele juhul, kui gaas saab otsa. Lisaks vähendab tervisele ohtlike ainete heidet, kindlustab täieliku ühildumise bensiinivarustussüsteemiga ilma emulgaatoreid kasutamata ning vähendab tagasilöögiohtu sisselaskesüsteemis. Sarja eelis on mootori vaikne töö ja selle jõudlus on võrreldav bensiinimootoriga. Kaks kütusepaaki – 50-liitrine bensiinipaak ja kuni 42 liitrit (tegelik netomaht sõltuvalt mudelist 34 l) veeldatud naftagaasi mahutav paak tagavad piisava läbisõidu. Veeldatud naftagaasil töötavad mootorid on ökonoomsed, eriti pikkade vahemaade läbimisel.

 

Viieaastane garantii = kvaliteet ja töökindlus!

Ükskõik, kas tehases paigaldatud gaasiseadmega või bensiini- ja diiselmootoriga versioonile annab tootja garantii kas kolmeks aastaks või läbisõiduks kuni 100 000 km. Lisaks pakutakse veel Non Stop Formula garantii, mis antakse tasuta kaheks aastaks ja mis sisaldub sõiduki hinnas.

Non Stop Formula garantii tagab vigaste mehaaniliste, elektriliste või elektrooniliste osade tasuta asendamise ning kehtib kõikides ELi riikides. Lisaks tagab Non Stop Formula teele jäänud autodele tasuta ööpäevaringse Dacia hädaabiteenuse. Täiendava eelisena kuuluvad kõik need teenused sõiduki juurde ning see lihtsustab ja soodustab omandiperioodi lõppemisel auto uuele omanikule müümist.

Viieaastase garantiiga, mis hõlmab ka tehases paigaldatud gaasiseadet, kinnitab Dacia oma toodete head kvaliteeti.


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Jälgimäe küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee