Esitleme uut Renault Cliot

13.06.2016

Disain: uus CLIO täidab lubadusi

2012. aastal esitletud neljanda põlvkonna Clio oli esimene mudel, mis andis vihjeid Renault’ disaini uuenemisest. Täna esitletav värskeim CLIO mudeliversioon esindab Renault’ disaini uuenemist juba täiel määral. Kõige uuemal Cliol on LED-esituled, mõnedel versioonidel ka C-kujulised päevasõidutuled. Sõiduki esiosas on uuendatud Renault' teemantilogo kandvat iluvõre, mille alumist osa on modernsema välimuse saavutamise eesmärgil muudetud laiemaks. Tagaosa kaitserauda on muudetud senisest jõulisemaks.

Lisatud on neli uut kerevärvi: punane Intense Red, hall Titanium Grey, valge Pearlescent White ja sinine Iron Blue. Sõidukil on ka uued veljed ja ilukilbid ning senisest laiemad võimalused auto isikupärastamiseks.

Uue CLIO juures kasutatakse viimistlusmaterjale, mida varem pakuti vaid Renault’ kõrgema klassi mudelitele. Kõik polstrimaterjalid on uued ning erilist tähelepanu on pööratud plastiku visuaalsele ja tunnetuslikule kvaliteedile. Kroomdetailid on tagasihoidlikumad, mattviimistlus ja värvid esinduslikumad. Lühidalt: uus CLIO on senisest soliidsem ning pakub suurepärast kombinatsiooni veetlevast disainist ja kõrge kvaliteediga sõitjateruumist.

Maksimaalne sõidunauding, internetti ühendatus ja hea juhitavus: uus CLIO sobib igat tüüpi kasutuseks

Esmakordselt pakutakse uuele CLIO-le võimsat ja säästlikku diiselmootorit 1,5 dCi 110 koos kuuekäigulise manuaalkäigukastiga. Samuti on valikus kuuekäiguline manuaalkäigukast bensiinimootoriga TCe 120. Ühtekokku saab uuele CLIO-le valida 11 mootori-käigukasti kombinatsiooni vahel – see on turu üks kõige laiemaid mootorite-käigukastide valikuid.

Uus CLIO saab olema saadaval kolm erinevat „internetti ühendatud” multimeediasüsteemi valikuga: Media Nav Evolution, Renault R-Link Evolution ja uus nutikas süsteem R&Go, mida on võimalik paigaldada iga varustustasemega mudeliversioonile. Uus CLIO on esimene B-segmendi Renault, mille varustusse kuulub märkimisväärse audiokogemuse tagav Bose kvaliteetne helisüsteem ning suur hulk juhiabisüsteeme. mis muudavad uue auto senisest veelgi universaalsemaks ja käepärasemaks.

Lisaks tagumistele parkimisanduritele on uus CLIO (sõltuvalt versioonist) saaadval ka esimeste parkimisandurite ja tagurduskaameraga. Luksuslikemate versioonide parkimisabisüsteem Easy Park Assist võimaldab juhil parkimismanöövrite lõpetamise täielikult auto hooleks jätta.

INITIALE PARIS versioon saadaval alates esitlusest

INITIALE PARIS märgi all pakub Renault parimat võimalikku sõidumugavust ja varustust, eksklusiivseid värvilahendusi ja materjale: muu hulgas halli kerevärvi Givré Grey (metallik), Nappa nahaga polsterdatud rooli ja käigukangi, erilisi uksepaneele ja armatuurlaua viimistlust ning musta või musta ja valge nahaga kaetud istmeid. Uue CLIO INITIALE PARIS versioon eristub muust mudelivalikust ka järgneva standardvarustuse poolest: BOSE® helisüsteem, LED Pure Vision esituled ja C-kujulised LED päevasõidutuled, R-LINK Evolution multimeediasüsteem koos spetsiaalsete „ühendatud” teenustega, tagurduskaamera ja parkimisabisüsteem Easy Park Assist.

Uue CLIO INITIALE PARIS mootorivalikus on kaks bensiini- (90 hj või 120 hj) ja kaks diiselmootorit (90 hj või 110 hj) ning kas manuaal- või EDC topeltsiduriga automaatkäigukast.

Tellimusi hakatakse vastu võtma sel suvel, teedele-tänavatele jõuab uus mudel septembris.


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee