Kadjar - tellimuste vastuvõtt käib!

10.06.2015

Kadjari tulekuga laiendab Renault oma crossoverite valikut, mis hetkel koosneb Captur ja Koleos mudelitest.

 

Renault’ esimene C-segmendi crossover Kadjar on silmapaistva voolujoonelise, atleetliku disainiga. Auto sisemus on juhi järgi seatud, suurema sõidunaudingu saavutamiseks on kasutatud kõrge kvaliteediga viimistlusmaterjale.

Kadjar on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga, uue R-Link 2 tahvelarvutiga ja mitmete juhiabi seadmetega.

Kadjar on saadaval nii esi- kui ka nelikveoga, tehes selle ideaalseks sõidukiks nii linnas kui ka maastikul.

 

Neli varustuse taset

 

Algversioon LIFE (saadaval septembrist) pakub manuaalset kliimaseadet, püsikiiruse hoidjat, ABS-, AFU-, ESC-, HAS-süsteeme, kuut turvapatja, automaatset parkimispidurit ja Bluetooth® raadio-CD seadet. LIFE varustuse tase sisaldab ka 16-tolliseid terasvelgesid, kroomitud aknaraamistikke, kere värvi väliseid uksekäepidemeid ja peegleid ning musta värvi kere eesmise ja tagumise osa katteid.

 

ZEN versioon on varustatud lisavõimalustega nagu näiteks Renault Hands Free, pikkuse järgi kohandatav ja nimmetoega juhiiste, nahkkattega rool ja kurvifunktsiooniga udutuled. Samuti tõstavad selle LIFE versioonist esile 17-tollised valuveljed ja kroomitud kaitsvad ribad külgedel.

 

INTENS versioon hõlmab järgmisi varustuse elemente: R-Link 2 multimeedia süsteem navigatsiooniseade, raadio, laiendatud Euroopa kaart, Bluetooth ja USB-sisend, automaatne kahetsooniline kliimaseade, vihmasensor, elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid, tekstiilpolster naturaalse naha elementidega, tagaiste 1/3 – 2/3 Easy Break süsteemi ja käetugedega, eesmine ja tagumine parkimisabi koos mitmete igapäevaseks liikluseks kasulike juhiabidega nagu näiteks Line Departure Warning süsteem (LDW), Trafic Sign Recognition System ja Automatic high-low tuled (AHL). Selle versiooniga auto on varustatud toonitud tagaklaaside, grafiidi värvi kere eesmise ja tagumise osa katete ja katuseraamiga.

 

Kõrgeima taseme BOSE® versioon veereb 19-tollistel valuvelgedel. See sisaldab veel Full LED Pure Vision esitulesid, nahk- või tekstiilpolstrit, Nappa nahkkattega rooli, BOSE® markeeringuga ukselävesid ning läikivat musta värvi küljepeegleid.

 

Jõudlust ja CO2 emissiooni piiramist kombineerivad mootorid

 

Renault Kadjar on turule sisenemisest alates saadaval kolme erinevat tüüpi Energy mootoriga, et vastata paremini klientide vajadustele, kes otsivad kas paremat jõudlust, madalamat kütusekulu või keskkonnasäästlikkust. 

Kadjar Energy dCi 110 paistab oma klassi parimate autode seas silma väikese kütusekuluga (3,8 l / 100 km) ja madala CO2 emissiooniga (99 g / km) nii manuaal- kui EDC-automaatkäiguvahetusega.

Teised võimalikud jõuallikad mudelile on Energy dCi 130 (diisel) ja Energy TCe 130 (bensiin).

 

 

 


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee