KONTSERDID CITY's

10.02.2011

Kevad on õige aeg astuda välja pikal ja pimedal ajal tekkinud rutiinist. Mis muu kui kaunid kunstid on õige tee oma hinge ja meele turgutamiseks. City Motors toetab mitmeid andekaid Eesti muusikuid, kellega koos nüüd igas kuus korraldatakse oma Tallinna kesklinna autosalongis tavapärasest veidi erinevad, intiimsed kontsertõhtud. Tule ja anna oma kevadistele pühapäevaõhtutele uus hingamine.

P. 20.02 kell 18
„SÕBRAPÄEV CITYs“ – LIISI KOIKSON & Bänd
VAATA VIDEOT
Stiilne sõbrapäevakontsert nii noorematele kui vanematele sõpradele. Liisi esitab koos bändiga enda parimaid laule, millest enamiku leiab ka tema viimati ilmunud menukalt albumilt „Ettepoole“.
Liisi bändi koosseisus astuvad üles: Liisi Koikson – laul, Marti Tärn – basskitarr, Raun Juurikas – klahvpillid, Marek Talts – kitarr, Erki Pärnoja – kitarr, Tiit Kevad – trummid.
Kontsert kestab umbes 60 minutit.

P. 13.03 kell 18
„NAISTEPÄEV CITYs“ – UKU SUVISTE ja BIRGIT ÕIGEMEEL

Mehed – tehke oma kaasadele tore Naistepäevakingitus ning kutsuge nad kontserdile! Uku ja Birgit on muusikaliselt juba mõnda aega koostööd teinud  ning nende veenvad esitused ja lavašarm, on alati vaatamist väärt. Silmailu ja mõnusat kuulamist peaks jaguma nii õrnema soo esindajaile kui ka meestele endile. Repertuaaris on mõlema artisti parimad laulud nii eesti kui inglise keeles.
Kontserdil astuvad üles: Uku Suviste - laul, klahvpillid ja Birgit Õigemeel - laul.
Kontsert kestab umbes 60 minutit.

P. 17.04 kell 19
„KEVAD CITYs“ – RAIN SIMMUL, HELI VAHING & JAAN SÖÖT

Meeleolukalt kevadine kontsertprogramm tuntud muusikute, näitlejate ja pillimeestega. Trio – Simmul, Vahing, Sööt kevadkontserdil kuuleb palju Raimond Valgre ning teiste tuntud Eesti heliloojate muusikat. Kevadvõnkeid aitab lisaks rohkele laulule ning kitarrimängule esile tuua ka üllatuslik akordionimängija.
Kontserdil astuvad üles: Rain Simmul - laul, Heli Vahing - laul, Jaan Sööt - kitarr, laul.
Kontsert kestab umbes 60 minutit.

P. 08.05 kell 19
„EMADEPÄEV CITYs“ – LENNA

Varasuvine energiasüst paljudele nii olulisel ja tähtsal päeval. Kellele ei meeldiks Lenna viimase aja laulud ja looming. Kõike seda pakub ta oma suurepärase bändiga Emadepäeva kontserdil. Repertuaaris on valdavalt lood tema eelmisel aastal ilmunud sooloalbumilt nimega „Lenna“. See on kontsert igas vanuses emadele ja vanaemadele, aga ka lihtsalt hea muusika austajatele.
Lenna bändi koosseisus astuvad üles: Lenna Kuurmaa – laul, Reigo Ahven – trummid, Robert Vaigla – kitarr, Kiur Aarma – kitarr, Tõnis Kivisild – basskitarr.
Kontsert kestab umbes 60 minutit.

Pääsmed 12.- eur. Sooduspiletid 5.- eur saadaval kõigile City Motorsi Facebooki fännidele

Osta pilet SIIT


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Jälgimäe küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee