Maris Mägi puhkab jooksujalgu uues Renault's

04.07.2011

Kolmapäeval, 15. juunil andis City Motors AS koostöös Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubiga eduka veerandmaileri Maris Mägi kasutusse hõbehalli Renault’ Fluence’i.

Aastaks auto enda käsutusse saanud tartlanna Maris Mägi sõnul on tegu väga positiivse üllatusega. „Kuigi ma sõidan homme Serbiasse võistkondlikele Euroopa Meistrivõistlustele ja ei saa kohe uut autot kasutama hakata, on tegemist tõesti meeldiva üllatusega,“ kommenteeris Mägi ning lisas, et Renault Fluence sobib nii sõiduomadustelt kui mugavuselt hästi tema kiire elustiiliga.

Alles kevadel Austraalias 400 meetris oma isikliku rekordi 52,21ni viinud noor sportlane peab autot oma treeninguid täis päevades oluliseks abivahendiks. „See annab mulle võimaluse treeningute vahel kiiremini koju puhkama jõuda ning erinevatele Eestis toimuvatele võistlustele mugavamalt kohale sõita,“ sõnas Mägi.

City Motors ASi administratiivjuhi Airi Rätsepa sõnul jätkab ettevõte noorte ja andekate inimeste toetamist. „Enamasti teatakse meid pigem selle järgi, et toetame muusikuid, kuid võimekaid noori on ka teistes valdkondades,“ kommenteeris Rätsep. Kuigi leping sõlmiti Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubiga on Rätsepal hea meel, et sõiduki sai enda käsutusse just Maris Mägi. „Tegemist on särava ning teotahtelise sportlasega, kelle toetamine on City Motorsile auasi,“ lisas Rätsep.

City Motors AS on Renault´ ja Dacia automargi esindaja Eestis. Firma eesmärgiks on pakkuda klientidele kõrgetasemelist ja kõiki tehase nõudeid ning standardeid järgivat müügikeskkonda ja teenindustaset. City Motors AS kuulub ASi Eesti Talleks gruppi.

Marist oma uue autoga saad näha siit.

 


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee