Mart Sander läheb maailmalõpule vastu maasturiga

31.01.2012

„Maailmalõpp on varsti käes ja Tallinna niigi ebatasased tänavad võivad peagi muutuda soomaastikuks. Nendes oludes vajame kõik kindlalt gravitatsioonile alluvat, turvalist sõidukit,“ kommenteeris sõidukivahetust Sander. 

Kuna Dacia Duster on disainitud käänuliste Transilvaania mägiteede jaoks, kus iga kurvi taga võib varitseda laviin, härjarakend, mustlaskaravan või Dracula, sobivat Sanderi sõnul see ideaalselt ka Eestimaal ringi sõitmiseks. „Kevadel alustab taas mööda vabariiki oma rännakuid ja külastab Eesti inimesi "Antiigireporter", kes vajab oma sõitudeks masinat, mis võimaldab jõuda nii metsadesse kui rabadesse. Sageli on meie koormaks üliväärtuslikud kunstiteosed, mis peavad olema sajaprotsendiliselt turvatud. Seetõttu tohime endale lubada vaid parimat!“ lisas Sander.

City Motorsi juhatuse liikme Henrik Raave sõnul läks autovahetus käima päeval, mil maha sadas esimene lumi ja Mart saatis SMS’i: „Talv on käes, vajan Dusterit!“. „Kuna selle mudeli huvilisi on pidevalt rohkem kui tehas neid toota jõuab pidi ta pisut ootama. Aga nüüd on tema lumivalge Duster valmis talvega võitlusesse astuma. Mardi Sandero leiab endale aga väljateenitud koha City Motorsi rendiautode seas,“ lisas Raave.

2011. aastal avas Renault ja Dacia sõidukeid müüv AS City Motors Tallinnas Lasnamäel Baltimaade suurima Dacia müügiesinduse. Peterburi tee ääres, aadressil Väike-Paala 1 asuv Dacia salong asub 387 ruutmeetrisel pinnal.

City Motors AS on Renault´ ja Dacia automargi esindaja Eestis. Firma eesmärgiks on pakkuda klientidele kõrgetasemelist ja kõiki tehase nõudeid ning standardeid järgivat müügikeskkonda ja teenindustaset. City Motors AS kuulub ASi Eesti Talleks gruppi.

 


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Jälgimäe küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee