Meie edasimüüja avab uue autokeskuse!

18.04.2016

Autokeskuse ehitus kulgeb tema kinnitusel igati plaanipäraselt ja avamine toimub juba 23. mail. “Suure avamispeo asemel plaanime annetada heategevusse,” avaldas Leemet, et keskuse avamine kulgeb ses mõttes eriliselt.

Kindlasti tulevad aga avamise puhul keskuses mitmesugused kampaaniad ja soodustused klientidele. Pakkuma hakkab keskus Škoda, Renault’ ja Dacia autosid, järelhaagiseid, paate ja paadimootoreid. Samuti ATV-sid ja nende lisasid.

Uus hoone tuleb ühtekokku 1264,3 m2 suur. “Kas me oleme Saaremaa suurim, seda ei oska öelda, aga üks suuremaid kindlasti,” tähendas ettevõtte juhatuse liige.

Autokeskus on Igor Leemeti andmeil ehitatud selliselt, et selle majanduskulud oleksid võimalikult väikesed. “Selle arvelt saame klientidele pakkuda paremaid tingimusi,” kinnitas ta. Hoone on tema sõnul maaküttel ja valgustuseks kasutatakse ainult leedvalgusteid.

“Kindlasti on see hoone üks suuremaid maaküttel hooneid Saaremaal,” märkis Leemet. Maakütet eelistati tema sõnul sellepärast, et linna küttetrassid on kaugel ja väljaehitus oleks läinud kalliks.

Maakütte eeliseks selle hoone puhul on aga jahutus. “Kuna tegemist on suurte klaaspindadega, siis pidime arvestama ka hoone jahutamisega,” selgitas ta.

Autode müük on kõnealuste autode müügiga tegeleval Warma Autol läinud sel aastal iseenesest hästi, tunnistas Igor Leemet ja avaldas lootust, et müüki õnnestub uues kohas veelgi suurendada. “Müügitõusu põhjuseks on meie esindatud automarkide hea hinna ja kvaliteedi suhe, uued mudelid ja hea koostöö klientidega,” ütles Leemet.

Tööjõudu tuleb juurde

Samuti plaanitakse tema sõnutsi vastu tulla vanemate autode omanikele ja pakkuda neile taskukohast ja kvaliteetset teenindust.

Uude autokeskusse on Warma Autol plaanis juurde võtta ka uut tööjõudu. “Kindlasti tuleb juurde üks müügimees ja mõned töökoja meistrid,” kinnitas Leemet. Müügimehe valik on tema sõnul juba tehtud, aga teeninduse meistrite osas ootavad nad veel pakkumisi.

 

Allikas: Saarte Hääl


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee