Renault 2013. aasta Genfi autonäitusel

06.03.2013

Renault tõmbab katte uuelt linnasõidu crossoverilt Captur

Nii vormilt kui sisult omanäoline Renault Captur toob autokasutajateni mitmeotstarbeliste sõidukite, maasturite ja luukpärade kiidetud omadused. Uudismudeliga näitab Renault sihikindlust automaailma uuenduste jagamisel võimalikult laia kasutajaskonnaga. Renault Captur toob segmenti uusi ja igati taskukohaseid lahendusi. Sõidukijuhtide igapäevaliikumist hõlbustavate lisade hulgas on liigutatav tagaiste, reguleeritava asendiga pagasiruumi põhi, Media Nav ja Renault R-Link multimeediasüsteemid, Easy Life kindalaegas, sõiduki kahes toonis värvilahendus ja eemaldatavad, tõmblukuga istmekatted.

Kaubamärgi strateegiale, teha autotööstuse uuendused kättesaadavaks võimalikult paljudele liiklejatele, truu Renault’ on võtnud enda kätte juhtivpositsiooni salongi võrguühenduste turul, varustades enamiku mudelitest Renault R-Link multimeediasüsteemiga. Süsteem on nüüdsest saadaval ka mudelitele New Clio Hatchback, New Clio Grandtour, New Clio R.S., ZOE, Captur ja New Kangoo Express ning sellega saab tutvuda kõigis Genfi motonäitusel rahva ette toodavates Renault’ mudelites.

Juba viimased 115 aastat on Renault olnud suur motospordi toetaja. Uute Energy mootorite väljatöötamisel toetubki autotootja tehnoloogilisele vilumusele, mida tõestab nelja vormelitiimi mootoritega varustamine ja 11 maailmameistritiitlit meeskondade arvestuses. Mootorite valikusse on lisandunud Energy TCe 130 bensiinimootor, mis on New Mégane, New Scénic ja New Grand Scénic mudelitele saadaval alates tulevast aprillist.

Kaubamärgi keskkonnasäästlikku hoiakut toetavate Energy mootorite ja elektriautode valiku abil soovib Renault’ vähendada selle mudelite heidet tasemeni 120g CO2/km. Viimase kahe aasta jooksul turule toodud neljale elektriautole lisab Renault, kes on väikekaubik Euroopa turu liider alates 1998. aastast, nüüd ka New Kangoo Z.E.. Selle eelkäija, Z.E. sarja pilootmudel Kangoo on hetkel Euroopa enimmüüdud elektriline väikekaubik. Uusversiooni esmaesitlus on osa jaanuari lõpus välja kuulutatud Kangoo uuenduskavast.

 


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee