Renault F1 meeskond toetab programmi Muuda Teed Ohutuks

25.03.2010

Renault F1 meeskond teatas täna oma täielikust toetusest Rahvusvahelise Autoliidu (FIA) kampaaniale Muuda Teed Ohutuks, mis on osa ÜRO tegevusplaanist liiklusohutuse alal, mille eesmärgiks on säästa ülemaailmselt viis miljonit elu järgneva kümne aasta jooksul.

Lisaks programmi eksponeerimisele võistlusauto esitiival on Muuda Teed Ohutuks logo ja veebiaadress paigutatud ka Renault F1 R30 auto külgedel õhuvõtuavade all. Lisaks lülitatakse Muuda Teed Ohutuks programm ka Renault F1 meeskonna ja Renault’ tütarettevõtete ülemaailmselt korraldatavate reklaamürituste kavva alates tulevasest nädalavahetusest Melbourne’is eesmärgiga tõsta erinevates riikides liiklusohutuse alast teadlikkust.

Muuda Teed Ohutuks programm on kooskõlas Renault’ korporatiivse pühendumusega ülemaailmse liiklusohutuse tõstmiseks. Eelmise aasta novembris toimunud konverentsil, millel teatati ÜRO aastakümne tegevusplaanist liiklusohutuse alal, kinnitas Renault uuesti oma seotust Globaalse Liiklusohutuse Algatusega, mis on seitsme suurima autotööstusgrupi (sealhulgas Renault) vaheline koostöö Hiinas, Brasiilias ja ASEAN’i regioonis liiklusohutuse finantseerimiseks ja edendamiseks.

Renault F1 meeskonna tiimijuht Eric Boullier ütles:
“Oleme uhked, et saame toetada Muuda Teed Ohutuks programmi ja aidata tõsta teadlikkust sellest olulisest kampaaniast. Meie pühendumus Muuda Teed Ohutuks programmile ja koostööle FIA’ga ÜRO aastakümne tegevusplaani täideviimisel on kooskõlas Renault’ grupi pühendumusega, eriti just läbi Renault’ uuesti kinnitatud seotuse Globaalse Liiklusohutuse Algatusega (Global Road Safety Initiative - GRSI).”

FIA president Jean Todt ütles:
“Ma tervitan Renault F1 meeskonna pühendumust Muuda Teed Ohutuks programmile ja ÜRO liiklusohutuse aastakümne tegevusplaanile. Meie eesmärgiks on aidata säästa 5 miljonit inimelu järgneva kümne aasta jooksul. Selleks, et seda saavutada on oluline, et kogu motospordi ja autotööstuse kogukond töötaks ühiselt uues ohutusele suunatud partnerluses.”

Renault on olnud liiklusohutuses esirinnas enam kui 50 aastat, alates sellest kui alustati tõstma sõidukite passiivse ohutuse nõudeid. Renault oli esimene autotootja, kes saavutas maksimaalsed viis tärni EuroNCAP kokkupõrketestides, kokku on 12 Renault sõidukit saavutanud maksimaalse võimaliku hinde. Renault’ viimase aja hariv kampaania ‘Safety For All’, hõlmas 11 miljonit last ja noort ning tõstis nende teadlikkust liiklusohutusest.


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Jälgimäe küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee