Renault käivitas oma telekanali

29.01.2010

Neljapäeval, 28. jaanuaril avas Renault esimese autotootjana maailmas rahvusvahelise telekanali – Renault TV, mis edastab vaatajatele uute mudelite tutvustusi, uudiseid ja meelelahutust. Saateid edastatakse Prantsusmaal ja Suurbritannias satelliittelevisiooni kaudu ning üle maailma veebilehel www.renault.tv. Renault TV-d edastavad ka You Tube, Dailymotion, Facebook ja iTunes.

Renault TV on kogu maailmale avatud vaateaken, mis tutvustab kaubamärgi ajalugu, tooteid ja sündmusi. Selle eesmärgiks on meelt lahutada, teavitada ja innustada. Ettevõtte ülemaailmse turunduse vanem asepresident Stephen Norman kommenteeris: „Renault ei ole tavaline autotootja – Renault loob uuendusi kõigile, mitte ainult kitsale ringkonnale! See on tõeliselt inimesekeskne kaubamärk, võib-olla ainus omasuguste hulgas tänapäevases maailmas. Sarnaselt Renault TV-le on kaubamärgil maailmale öelda hoopis enam, kui seda võimaldab digitaalse maailma piiratus.”

Renault TV on 2009. aasta märtsis avatud www.renault.tv järglane, mille vaatajareitingud kasvavad pidevalt. Keskmiselt külastab kasutaja lehekülge 15 minutit ja konkureerib parimate interneti videoprogrammide lehekülgedega (võrreldes BBC iPlayeri 20 minutiga).

„Renault on esimene autotootja, kes on käivitanud oma telekanali Skys, Canalsatis ja internetis,” ütles Renault’ meediaturunduse direktor Patrick Fourniol. „Eeldatavalt ligi 30-miljonilise vaatajaskonnaga Renault TV on suurepärane võimalus meie sihtgrupi laiendamiseks.”

Valik Renault TV programmist

· Katsed: kõikide uuemate Renault’ mudelite sõidukatsed.

· Renault’ kultusautod (Renault Icons): Renault’ kuulsamaid mudeleid tutvustav saade.

· Renault’ lugu (The Renault Journey): Renault’ arhiivimaterjalidel põhinev kütkestav programm ettevõtte sajandivanusest ajaloost.

· Zoom: teleajakiri, mis pakub vaatajatele erakordseid ülevaateid suurtest Renault’ üritustest (Cannes’i filmifestival, rahvusvahelised autonäitused, Naiste foorum jne).

· Mina ja minu Renault (Me and My Renault): tõsielulood Renault’ fännidest.

· Roolis (Driven): saated iga päev Renault’ga sõitvate inimestega („Michel et Augustin“, „Paris Roller“, „Paris Firemen“, „Animal Taxi“).

· Uudne tehnoloogia (The Keys to Innovation): sissevaade Renault’ tehnoloogiasse koos lihtsate selgitustega.

· Kokad ringreisil (Chefs on Tour): kaks kokka sõidavad ringi mööda Lõuna-Inglismaad ja otsivad oma köögi jaoks toiduaineid. Žürii valib parima söögi välja.

· Võti (The Key): algupärane võistlusmäng sõiduki võitmiseks. Osalejad vastavad küsimustele ja võistlevad Renault Espace’i võitmise nimel.

· Surfipuhkus (Surf Break): 4-osaline vestlussaade kolme purjelauduri ja nende Renault Koleos’i seiklustest.


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee