Renault Latitude

10.12.2010

Selle aasta oktoobris Pariisi autonäitusel ametlikult tutvustatud luksuslik sedaan Renault Latitude vastab kõrgetele disaini, innovatsiooni ja kvaliteedi näitajatele.Renault Latitude’i jooned on jõuliselt elegantsed ja dünaamilised. Auto on seest ruumikas, näiteks on tagaistmel istudes jalgade jaoks põlvekõrgusel rohkelt vaba ruumi (251 mm).

Renault Latitude’i puhul on palju rõhku pööratud sellele, et kõikidel reisijatel oleks mugav ja nad saaksid end sõidu ajal hästi tunda. Renault Latitude on mõeldud klientidele, kes hindavad kvaliteeti ja mugavust – auto on varustatud topeltlõhnapihustiga õhuionisaatoriga ning juhiistmel on uus nelja erineva seadega massaažisüsteem.

Jõuline ja tõhus mootor ning efektiivne vedrustussüsteem tagavad auto hea juhitavuse ja äärmise sõidumugavuse ka pikkadel sõitudel. Auto juhtimise teevad mugavamaks multi-link tagavedrustus ja võimsad mootorid, sealhulgas uus V6 dCi 240.

Renault Latitude on välja töötatud Renault-Nissani alliansi ühisel kogemusel ja oskusteabel ning kasutusel on kõige kõrgematele turvalisus- ja ohutusstandarditele vastavad tehnilised lahendused: sealhulgas ABS, hädapidurdussüsteem, elektrooniline stabiilsuskontroll ESC, kohanduvad turvapadjad (s.h kahekambrilised turvapadjad külglöögianduritega), püsikiiruse hoidja ja piiraja, rehvirõhu monitooringusüsteem ja kohanduvad biksenoon esituled.

Järgmise aasta mais on Renault Latitude ühtlasi ka Cannes’ filmifestivali ametlikuks esindusautoks, mida kasutavad filmimaailma vägevaimad tähed ja persoonid.

 
ELEGANTNE SALONG

Renault Latitude’il on kaunid ja tasakaalus proportsioonid ning elegantsed jooned, mis tagavad kõikidele autokasutajatele meeldiva sõidumugavuse. Renault Latitude’i puhul on kasutatud hoolikalt valitud materjale ja välja töötatud lahendusi, mis muudavad auto elegantseks, mugavaks ja kasutajasõbralikuks.

 
RENAULT LATITUDE ON KASUTAJASÕBRALIK JA MUGAV

·         Pikkus = 4,897 mm / laius = 1,832 mm / kõrgus = 1,483 mm / teljevahe = 2,762 mm,
·         Pagasiruumi maht (VDA/ISO): 511 dm3 (477 dm3 koos tagavararattaga),
·         Auto salong on äärmiselt ruumikas: jalgade jaoks on põlvekõrgusel vaba ruumi 251 mm, laius küünarnuki kõrgusel on ees ja taga vastavalt 1,513 mm ja 1,474 mm,
·         Rohkelt panipaiku ja sahtleid, sealhulgas mahukas jahutuse ja valgustusega 9,6-liitrine kindalaegas ning 2,4-liitrine panipaik keskkonsoolil.

 
SUUR VALIK EKSKLUSIIVSEID JA LUKSUSLIKKE SEADMEID NING LAHENDUSI

Renault Latitude kannab uut Take Care märki, mis tähendab kõrgetele sõidumugavusnõuetele vastamist. Varustuses on eriline kaherežiimiline topeltlõhnapihustiga õhuionisaator ja juhiiste on varustatud neljarežiimilise massaažiseadmega.

 
Lisaks on Renault Latitude'il kasutatud teisigi luksuslikke lahendusi:

·         Lai valik audiosüsteeme, sealhulgas 3D Sound by Arkamys® süsteem ja Renault’ Bose® Sound System helisüsteem,
·         Valik integreeritud navigatsioonisüsteeme: Carminat TomTom® Live ja Carminat Bluetooth® DVD,
·         Bluetooth® ja Plug & Music ühendus,
·         Parkimissensorid ees ja taga, lisaks ka tahavaatekaamera.
·         Kohanduvad pöörduvad biksenoon esituled,
·         Käed-vabad elektrooniline võtmekaart, mis juhib kesklukustust, auto käivitamist ja lukustab sõiduki teatud vahemaa kauguselt automaatselt,
·         Elektrooniline seisupidur.

 
TIPPTASEMEL TEHNOLOOGIA JA MOOTORIVALIK

·         Sõidumugavuse tagab tõhus vedrustussüsteem, multi-link tagavedrustus teeb juhtimise nauditavaks
·         Valik mitmesuguseid mootoreid:
1.    2.0 16V (140hj) bensiinimootor, kuuekäiguline manuaalkäigukast. Selle mootori bioetanooli-versioon vastab Renault eco² märgi tingimustele,
2.   Kolm diiselmootorit: 2.0 dCi – valikus on dCi 150 eco² ning dCi 175 – ja 240hj V6 dCi. Kõik kolm on saadaval kas kuuekäigulise manuaalkäigukasti või automaatkäigukastiga.


VASTAVUS KA KÕIGE RANGEMATELE NÕUDMISTELE


Renault Latitude on esindatud kogu maailmas rohkem kui 50 riigis, auto vastupidavus ja turvalisus põhineb Renault-Nissani liidu ühisel tehnoloogial ja kogemusel. Auto on läbi teinud ulatuslikud sõidutestid ekstreemsetes tingimustes.

Kvaliteedi ja turvalisuse tagamiseks on Renault Latitude’i juures järgitud kõige rangemaid aktiivsete ja passiivsete ohutuslahenduste norme: ABS, hädapidurdussüsteem, elektrooniline stabiilsuskontroll ESC koos libisemisvastase süsteemiga, kuus turvapatja (sealhulgas kahekambrilised turvapadjad külglöögianduritega), pingutite ja pingepiirajatega turvavööd, püsikiiruse hoidja ja piiraja, rehvirõhu monitooringusüsteem.


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Jälgimäe küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee