Renault vormel 1 meeskonna kommentaarid hooaja avaetapi järel

23.03.2016

Kevin Magnussen, #20, R.S.16-02: startis 14. kohalt, finišeeris 12. kohal

“Meie autol on potentsiaali. Oma tööd jätkates on meil lootust sellega saavutada palju paremaid tulemusi. Sarja esimene võistlus algas keeruliselt, katki läinud rehv põhjustas korraliku pettumuse – tegemist oli ühe õnnetu juhusega. Keegi ei taha rajal näha punase lipu intsidenti, tunnen kergendust, et Fernando suutis dramaatilisest avariist omal jalal välja tulla, paus võistluses ei tulnud aga meile kasuks. Võistluse edenedes paranes ka meie tempo, ootan põnevusega uusi võistlusi.”

Jolyon Palmer, #30, R.S.16-01: startis 13. kohalt, finišeeris 11. kohal

“Tiim on teinud uskumatult head tööd kvalifikatsioonis ja võistlusel – saavutasime üheteistkümnenda ja kaheteistkümnenda koha. See on meile väga hea start – olime punktidele nii lähedal, et oleme võimelised liikuma ka edasi. Võistlus ise oli nauditav, ma tõeliselt nautisin rooli taga olemist pärast aastast pausi. Hea tunne olla tagasi, kõik laabus suurepäraselt.”

Fred Vasseur, võidusõidudirektor

“Tiimi esimene võistlus oli julgustav, nägime head sõidutempot ja head treeningupõhja. Edaspidi tahame rohkem tähelepanu pöörata kvalifikatsioonidele, mis viiks meid võistlustabelis ülespoole ja ning loodame tulevikus saavutada palju paremaid tulemusi. Nii Kevin kui ka Jolyon tegid väga head tööd. Muidugi on kahju Kevini kaotusest esimesel ringil, kuid muus osas –hooaja esimese võistluse kohta läks meil väga hästi.”

Bob Bell, meeskonna tehniline juht

 

“Esimesel võistlusel kõik töötas tiimi jaoks kui õlitatult. Võib öelda, et nädalavahetus oli meie jaoks probleemivaba, uus kvalifikatsiooniformaat tuli meile kasuks ja ka võistlus kulges hästi, ainsaks erandiks oli Kevini rehvi purunemine. Mõlemad piloodid sõitsid hästi. Me küll ei teeninud seekord punkte, kuid me polnud neist ka kaugel. Punktide saamine on meie järgmine eesmärk.”


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee