"Top Gear Awards 2016" AASTA PEREAUTO ja DISAINIAUHINNA võitis Renault Espace

14.10.2015

2. oktoobril Vilniuse linnapea poolt teele saadetud Top Gear Awards 2016 uute autode paraadil osalesid sõidukid nii Leedust, Lätist kui ka Eestist. Seitsmenda päeva õhtul tähistati Tallinnas teekonna lõppu võitjate väljakuulutamise ja auhindade jagamisega.

Vilniusest Tallinna sõitnud uute autode paraadil istus roolis Top Gear Awards 2016 žürii, kuhu kuulusid kolme riigi Top Gear ajakirja ning Delfi ajakirjanikud ja lugejad ning autohuvilised Eestist, Lätist ja Leedust.

Konkursil osalenud uus Renault Espace Initiale Paris, mis oli varustatud 1,6-liitrise ja 160 hobujõulise mootoriga, hinnati üle Baltimaade parimaks pereautoks. Vilka juhitavuse, pereautole sobivate ümberseadmisvõimaluste, stiilsuse ja sõidunaudingu poolest vastab uus Espace autojuhtide muutuvatele ootustele ja nõudmistele. Tänu vähendatud massile ja Renault Multi-Sense süsteemile on uue Espace'i sõidunauding viidud kõrgemale tasemele, mis on auto suurust arvesse võttes eriti üllatav. Multi-Sense süsteem koordineerib erinevate sõidunaudingut ja -mugavust lisavate tehnoloogiate tööd nagu 4Control veermik, elektrooniline amortisaatorite juhtimine ja sõitjateruumi valgus- ja helitaust, mida juht saab isikupärastada vastavalt oma meeleolule. Samas on uus seitsmekohaline Espace tänu oma avarale sõitjate- ja pakiruumile täiuslik crossover perekasutusse.

“Tänavune, arvult kolmas Top Gear Awards auhinnakonkurss tõi palju uut. On põnev jälgida, kuidas autode tehnoloogia aasta-aastalt täiustub, kuidas disain muutub ning kuidas autotööstus muutuvate trendidega kaasa liigub,” ütles ajakirja Top Gear Leedu peatoimetaja Karolis Judzentavičius auhinnagalal Tallinnas.

Zhüriiliikmete tähelepanu köitis auhinnakonkursil osalenud sõidukite innovaatilisus ja uuenemine. Leedu veebiportaal autoledi.lt, mis esindab naisautojuhte, andis konkursil välja eriauhinna parima disainiga autole. Pärast päev kestnud testisõite ringrajal otsustas seitsmest naisest koosnev eriauhinna žürii valida oma auhinnasaajaks Renault Espace’i. 

“Auhinna saamine on meile suureks tunnustuseks. See näitab, et oleme liikumas õiges suunas ja oleme tooteuuenduses olnud edukad. Uue Renault Espace’i kuju ja varustusega oleme loonud multifunktsionaalse ja ruumika krossoveri, mis paistab silma disaini ja tehnoloogilise varustuse poolest. Uue Espace’iga on Renault viinud sõidunaudingu uuele tasemele, kus juht saab valida, millisena sõitu ta tajuda soovib," ütles Renault Baltimaade tegevdirektor Marcin Kurkiewicz. Vaata, mis mudeliga tegu:http://www.citymotors.ee/espace.


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee