Uued Renault mudelid Genfi autonäitusel 2016

02.03.2016

Uus Renault SCENIC (maailma esmaesitlus)

1996. aastal esmakordselt turule toodud Scénic läks autoajalukku esimese kompaktse mahtuniversaalina, mille leiutas Renault. Täna, 20 aastat hiljem Renault kirjutab kontseptsiooni ringi.

Uus SCENIC on modernne ja ambitsioonikas mahtuniversaal, mille loojate ambitsioon on olnud pakkuda nii paremat sõiduki juhtimise kogemust kui ka sõidumõnu tervele perele kogu reisi vältel.

Uus Renault SCENIC on disaini ja välimuse poolest traditsioonilisest mahtuniversaalist eristuv – seda tänu uuenenud proportsioonidele, kuni 20-tollistele ratastele ja ootamatule kahe-värvi-kombinatsioonile, millega Renault on selles segmendis esimene.

Uus SCENIC on jätkuvalt loodud vastama perekondade vajadustele. Võimalus autos ruumi ümber paigutada on olnud SCENICu varasemate põlvkondade mudelite edu võti. Uue SCENICu turuletoomisega on muutnud Renault sõitjateruumi ümberpaigutamise veelgi lihtsamaks, sealhulgas tagaistmete kokkuklappimine on nüüd võimalik vaid ühe nupulevajutusega

Lisaks rikkalikule juhiabisüsteemide valikule on uus SCENIC ainus kompaktne mahtuniversaal, mille standardvarustusse kuulub hädaolukorra aktiivpidurdus (AEBS) koos jalakäija tuvastajaga.

Uue SCENICuga tuleb kaasa varustust, mis tavaliselt on kasutusel kõrgema segmendi sõidukites, näiteks MULTI-SENSE tehnoloogia, R-LINK 2 koos 8,7-tollise puuteekraaniga ja värvilise head-up näidikuga. Neljanda põlvkonna mudel jõuab müügile ka Hybrid Assist diise-elektrijõuallikaga.

Uut universaalkerega Grand SCENICut esitletakse suve hakul ning mõlemad autod jõuavad Euroopas müügile enne aasta lõppu.

Uus universaalkerega Renault MEGANE ja uus universaalkerega MEGANE GT (maailma esmaesitlus)

Genfi autonäitusel esitleb Renault esmakordselt uut universaalkerega MEGANE GT-d, seda vaid kaks kuud pärast neljanda põlvkonna Megane’i ning selle GT ja GT Line versioonide esmaesitlust.

Voolujoonelises, elegantses uues universaalkerega MEGANE’is väärib tähelepanu intuitiivne ja modulaarne sõitjateruum: võimalus pagasiruumi istmete kokkuklappimise võrra suurendada ning saavutada segmendi suurim laadimissügavus. Uus universaalkerega MEGANE GT paistab silma suurte mõõtmete, 4CONTROL nelja ratta pööramise tehnoloogia ning Renault Spordile omase disaini poolest.

Kaks versiooni universaalkerega MEGANE’ist tuleb müüki septembris.

Renault ZOE Swiss Edition

ZOE Swiss Edition on eksklusiivne piiratud koguses müüdav versiooni Euroopa elektriautode turu kõige populaarsemast mudelist ZOE’ist. Erimudelil on silmapaistev valik eksklusiivseid kerevärve, premium-nahast istmekatted ja ülikvaliteetne Bose® audiosüsteem. 

Renault’ innovatsioonid

Renault’ ekspositsioonil Genfi autonäitusel esitletakse Euroopa turu kõige värskemaid mudeleid ning kuut pöördelist innovatsiooni, mida kasutatakse Renault’ mudelitel (4CONTROL ja MULTI-SENSE tehnoloogiad, Hybrid Assist, modulaarne sõitjateruum, uue SCENICu uusimad juhiabisüsteemid, R-LINK 2 ja R240 mootor).


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee