Uus Megane R.S. nüüd City Motorsis saadaval

02.02.2010

Möödunud kevadel Genfi autonäitusel palju elevust tekitanud Uut Megane Renault Sport´i on nüüd võimalik tellida ka City Motorsist. Mitmekesine varustusastmete pakett võimaldab igaühel luua just enda isiklikele vajadustele vastava seadistusega auto alates tänavasõidust lõpetades ringrajasõiduga.

Uuele Megane R.S.-ile pakutakse seitset võimalikku varustustaseme paketti: DESIGN RS, SPORT, CUP, COMFORT, PREMIUM, TURISMO ja VISIBILITY PACKAGE. Erilist tähelepanu väärib CUP-pakett, mis sisaldab CUP šassiid koos piiratud libisemisega diferentsiaaliga, riidepolstriga Recaro korvistmeid juhile ja kaassõitjale, punast värvi kattega Brembo esipidurisadulaid ning 18-tolliseid mattmusta värvi valuvelgesid.

Auto unikaalset iseloomu rõhutab SPORT-pakett, mille tume söekarva polster vaheldub näidikute paneeli Sport Yellow taustaga ja roolikatte kollaste õmblustega. Sisekujunduses on lisatud kollast värvi ka turvavöödele ning kahte tooni hallile polstrile, aga ka uksepaneelidele ja käigukangi nupu õmblustele. PREMIUM-pakett tagab lisamugavuse, sisaldades muuhulgas Renault navigatsiooniseadet, rehvirõhu kontrollsüsteemi, elektriliselt seadistatavat mäluga juhiistet, nahkkattega soojendusega esiistmeid.

Uue Megane R.S.-i kujundus vihjab üsna palju Vormel 1-st inspireeritud elementidele. Mitmed sportlikust rõhutavad keredetailid annavad sellele veelgi jõulisema iseloomu: laiad poritiivad mahutavad 18- või 19-tolliseid rattaid, esipõrkeraual on lai õhuvõtuava ja Vormel 1-tüüpi tuuletamm, keskel paiknev väljalasketoru, hajuti ja tagatiib rõhutavad auto sportlikku päritolu ja selle aerodünaamilisi omadusi, esipõrkerauda paigaldatud päevasõidu valgusdioodid suurendavad auto läbitungivat pilku.

Mootorispordi maailmast inspireeritud Megane R.S. eristub teistest oma sportliku iseloomuga, mis väljendub auto disainis ja sooritusvõimes. Seitsmes värvitoonis saadaval olevale autole paigaldatud jõuallikas on 2,0-liitrine turbolaaduriga 250 hj bensiinimootor, mis kiirendab auto nullist sajani 6,1 sekundiga.

Sportlikku sõidurõõmu suurendavad spetsiaalselt arendatud R.S. Dynamic Management süsteem (mis võimaldab kolme ESP režiimi) ja R.S. Monitor (reaalajas juhile infot edastav parda-telemeetria süsteem).

Tagamaks kauakestvat kvaliteeti on Renault Sport Technologies arendusmeeskond testinud uut Megane R.S.-i väga erinevates situatsioonides – alates pikamaa võistlusradadest kuni äärmuslikult külmade ja kuumade ilmastikuoludeni, läbides kokku enam kui 300 000 testikilomeetrit.

Megane R.S.-i sportlik võimekus järgib jätkuvalt kõrgeimat ohutustaset. Auto on varustatud seadmetega, mis aitavad juhil ette näha ning vältida riskantseid olukordi. Uue Megane R.S.-i väljapaistev passiivne ohutus on saavutatud samade süsteemide abil, mis võimaldasid uuel Megane luukpäral saada maksimaalse viietärnilise reitingu EuroNCAP testidel ning maksimaalse 37-punktilise tulemuse 37-punktilisel skaalal.

Uut Megane R.S.-i on võimalik tellida City Motorsi Tallinna esindusest Staadioni 1. Megane R.S.-i hinnad algavad 419 900 kroonist. Mudeliga võite lähemalt tutvuda SIIN.


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Jälgimäe küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee