UUS TRAFIC Tartu Motoshowl!

19.09.2014

 

Uuel Trafic’ul on täiesti uutmoodi väliskujundus. Esiosal on suurem, püstisem logo, mis on iseloomulik Renault’ brändi uuele identiteedile. Autol on jõuline ja dünaamiline hoiak, laiad saledad esituled annavad väljendusrikka ilme ning suurema kaldega esiklaas on kapotist selgelt eralduv. Lai ja agressiivne õhusisselaskeava ning peenike kere toonis triip kahe iluvõre vahel loovad kergema mulje. Teravamad jooned annavad sõidukile varasemast dünaamilisema silueti, kuid massiivsus, mida Trafic’u kliendid ootavad, on säilitatud nina ümbritseva kaitsva põrkeraua abil.

Uue Trafic’u puhul on Renault ära kasutanud oma kogemused tarbesõidukite segmendis ning pakub tõeliselt kasutajasõbralikku furgooni, mis on moodne ja mugav ning vastab klientide vajadustele.

Uut Trafic’ut saab tänu sarja mitmekülgsusele kohandada vastavalt vajadusele. Sarjal on 270 varianti, kaks eri kõrgust, kaks eri pikkust, tarnefurgooni-, mikrobussi-, platvormauto- ja väikebussiversioon, rääkimata ümberehitajate ja Renault Tech’i pakutavatest lahendustest.

Uus Trafic on tänu uute väiksemate, turbolaaduriga mootorite sarjale nii paindlik kui ka säästlik. Mootorid põhinevad Renault’ väljatöötatud uusima põlvkonna 1,6 dCi mootoril (R9M) ja on varustatud tehnoloogiaga, mis ühendab väiksema kütusetarbe nauditava juhtimisega. Sarjal on kaks versiooni: üks muutuva geomeetriaga turbo, mis lubab säästa enam kui ühe liitri 100 km kohta, ja topeltturbo, mille kütusekulu jääb alla piirmäära 6 liitrit 100 km kohta*. Mootorid tagavad kiiruse väleda ülesvõtmise ja tundliku kiirenduse tagamiseks suurema pöördejõu väiksemate kiiruste juures.

Renault’ tarbesõidukite eksperdid disainisid uue Trafic’u vastupidavaks ja tugevaks. Auto loomises on kasutatud umbes 1800 seni tippsõiduautodele keskendunud Sandouville’i tehase töötajate teadmisi ja vilumust. Tehas tegi furgoonitootmise Prantsusmaale kolimiseks tänu enam kui 230 miljoni euro suurusele investeeringule läbi märkimisväärse muundumistöö.

 

 


Esinduste kontaktid ja asukohad

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070
Teenindus: 626 4090
E-mail: info@citymotors.ee

Jõe 9a
50104 Tartu

Telefon: 736 7893
Teenindus: 736 7892
E-mail: tartu@citymotors.ee

Tallinna 82a
Kuressaare

Telefon: 453 0122
E-mail: info@warmaauto.ee

Kerese 40G
Narva

Telefon: 356 9333
Teenindus: +372 35 69 337
E-mail: info@albionmotors.ee