Dacia Dokker

Mugav, kaasaegne ja funktsionaalne

Dacia Dokker on 5-istmeline mahtuniversaal nii era- kui ka ärikasutuseks, mis pakub üht suurimatest pakiruumidest ja parimat liigendamist oma klassis. Dokkeri sisemus on mugav, kaasaegne ja funktsionaalne.

Dacia Dokker vastab kõikide juhtide eelistustele – valikus on erineva reageerimisvõimega, kütusesäästlikke ja töökindlaid mootoreid, mis tingivad madalad ülalpidamiskulud. Praktilist 60/40-allaklapitavat tagaistet on lihtne muuta vastavalt vajadusele. Klaasiga külguks, mis on suurim omasuguste seas, hõlbustab juurdepääsu 3 m3 veoseruumile ja tagaistmetele. Sõitjateruumis on hulk praktilisi panipaiku kogumahuga 44,2 liitrit.

Dacia Dokker on dünaamiline ja loov - veoseruum on üks suurimaid oma klassis ning juhi igapäevaelu lihtsustamiseks asub salongis hulgaliselt mugavaid panipaiku!

5 aastat garantiid

Dacia sõiduautodele on 5 aastat või 100 000 km tehasegarantii. Värvigarantii on 2 aastat ja roostegarantii 6 aastat. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

Renault Assistance

Alates 2002. aasta sügisest pakub City Motors kõigile uutele Renault' ja Dacia omanikele üle-euroopalist tehnilise abi teenust "Renault Assistance". Tehnilise abi saamiseks helista numbrile 674 7777. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

TOO OMA VANA AUTO MEILE - sõltumata margist!

Vaheta oma vana auto uue vastu meie juures! Uue auto ostmisel pakume mugava lahendusena võimalust tuua oma vana auto uue sõiduki või selle liisingu esimeseks sissemakseks. Olenemata sellest, kas sinu vana auto on välja ostetud või liisingus, teeme sellele omapoolse hinnapakkumise. Vana auto hindamine on meie juures TASUTA.