Dacia Dokker Van

Dünaamiline ja säästlik - tõelisele professionaalile!

Avarad proportsioonid (pikkus 4,36 m, laius 1,75 m, kõrgus 1,81 m) rõhutavad ruumikat 3,3 m3 sisemust, mis võimaldab transportida kuni 1,8 m pikkuseid ja 1,27 m kõrguseid esemeid. Sõiduki disaini ilmestavad külgmised liug-ja asümmeetrilised tagauksed. Dacia Dokker Van pakub suurimat kandevõimet oma segmendis (kuni 750 kg). Sõiduki kandevõimet on võimalik suurendada tänu nutikale konstruktsioonile Dacia Easy Seat. Nutikas iste on võimalik kokku klappida mugavaks lauaks või nihutada ettepoole, et kokku hoida ruumi. Iste on võimalik ka täielikult eemaldada, mille tulemusel suureneb veoseruum 3,9 kuupmeetrini.

Dacia Dokker Vanile on saadaval lai valik äriklientidele mõeldud tarvikuid: puidust vooderdus, rattakoobaste kaitsmed, panipaigad, terasest katusereelingud, klaasitud tagauste kaitsevõred jne.

Dokker Van on dünaamiline ja säästlik - mõeldud tõelisele professionaalile!

3 aastat garantiid

Dacia tarbesõidukitele on 3 aastat või 100 000 km tehasegarantii. Värvigarantii on 2 aastat ja roostegarantii 6 aastat. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

Renault Assistance

Alates 2002. aasta sügisest pakub City Motors kõigile uutele Renault' ja Dacia omanikele üle-euroopalist tehnilise abi teenust "Renault Assistance". Tehnilise abi saamiseks helista numbrile 674 7777. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

TOO OMA VANA AUTO MEILE - sõltumata margist!

Vaheta oma vana auto uue vastu meie juures! Uue auto ostmisel pakume mugava lahendusena võimalust tuua oma vana auto uue sõiduki või selle liisingu esimeseks sissemakseks. Olenemata sellest, kas sinu vana auto on välja ostetud või liisingus, teeme sellele omapoolse hinnapakkumise. Vana auto hindamine on meie juures TASUTA.