Dacia Duster

Rahu, ka Sina võid sellega sõita.

Dacia Dusteri esiosa on jõuline ning kõrged rattakoopad viitavad tema nelikveo võimekusele. Tegemist on tõelise maastikuautoga, mis sobib suurepäraselt ka linnakeskkonda, tänu oma kroomitud iluvõre ja topeltoptiliste esituledega vürtsitatud elegantsele väljanägemisele.

Duster ei pelga ühtegi pinnast. Tänu oma kõrgele kliirensile ja muljetavaldavale vaateväljale on tal parimad 4x4 näitajad. Sõiduki näitajaid parandab veelgi 6-käiguline manuaalkäigukast, mis on varustatud esimese lühikese käiguga, et liikuda karmil maastikul, alustada tõusu raske laadungiga või valitseda sõidukit laskumisel.

Vaatamata soodsale hinnale, on Dacia Duster tänu oma säästlikule mootorile ja madalale CO2 emissioonile ka väga keskkonnasõbralik.


Erimudel

Dacia DUSTER Blackshadow

Dacia tõi turule šiki erimudeli Duster Blackshadow, mis disaini poolest on loodud pigem linna kui maale. Blackshadow eriseerial on läikivmust iluvõre ja küljepeeglid ning "Théma" mustad alumiiniumveljed.

5 aastat garantiid

Dacia sõiduautodele on 5 aastat või 100 000 km tehasegarantii. Värvigarantii on 2 aastat ja roostegarantii 6 aastat. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

Renault Assistance

Alates 2002. aasta sügisest pakub City Motors kõigile uutele Renault' ja Dacia omanikele üle-euroopalist tehnilise abi teenust "Renault Assistance". Tehnilise abi saamiseks helista numbrile 674 7777. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

TOO OMA VANA AUTO MEILE - sõltumata margist!

Vaheta oma vana auto uue vastu meie juures! Uue auto ostmisel pakume mugava lahendusena võimalust tuua oma vana auto uue sõiduki või selle liisingu esimeseks sissemakseks. Olenemata sellest, kas sinu vana auto on välja ostetud või liisingus, teeme sellele omapoolse hinnapakkumise. Vana auto hindamine on meie juures TASUTA.