Tehnilised andmed

Bensiinimootorid

1,0 TCe 100 4x21,3 TCe 130 4x21,3 TCe 130 S&S 4x41,3 TCe 150 4x21,3 TCe 150 4x4
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)9981332133213321332
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)74 (100) @ 500096 (130) @ 500096 (130) @ 5000110 (150) @ 5250110 (150) @ 5250
Pöördemoment (Nm @ rpm)160 @ 2750240 @ 1600240 @ 1600250 @ 1700250 @ 1700
Kiirendus 0-100km/h (s)12.511.111.110.410.6
Tippkiirus (km/h)168191186200196
Käigukast6-k manuaal6-k manuaal6-k manuaal6-k manuaal6-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)-----
Kütusekulu maanteel (l/100km)-----
Kütusekulu, keskmine (l/100km)-6,7 - 7,27,3 - 7,66,7 - 7,27,3 - 7,6
Kütusepaagi maht (l)5050505050
CO2 emissioon (g/km)-157 - 162167 - 173153 - 164167 - 173
Massid
Tühimass (kg)-----
Kandevõime (kg)-----
Täismass (kg)-----
Mahutavus
Istekohti55555
Kaubaruumi maht445 dm3445 dm3376 dm3445 dm3376 dm3

Diiselmootorid

1,5 Blue dCi 95 4x21,5 Blue dCi 115 4x21,5 Blue dCi 115 4x4
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)146114611461
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)70 (95) @ 375085 (115) @ 375085 (115) @ 3750
Pöördemoment (Nm @ rpm)240 @ 1750260 @ 2000260 @ 2000
Kiirendus 0-100km/h (s)12.610.510.4
Tippkiirus (km/h)167179177
Käigukast6-k manuaal6-k manuaal6-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)---
Kütusekulu maanteel (l/100km)---
Kütusekulu, keskmine (l/100km)4,9 - 5,25,1-5,25,6 - 5,7
Kütusepaagi maht (l)505050
CO2 emissioon (g/km)130 - 139133 - 137147 - 152
Massid
Tühimass (kg)---
Kandevõime (kg)---
Täismass (kg)---
Mahutavus
Istekohti555
Kaubaruumi maht445 dm3445 dm3376 dm3

LPG mootorid

1,0 TCe 100 LPG
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)999
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)74 (100) @ 5000
Pöördemoment (Nm @ rpm)170 @ 2000
Kiirendus 0-100km/h (s)-
Tippkiirus (km/h)-
Käigukast5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)-
Kütusekulu maanteel (l/100km)-
Kütusekulu, keskmine (l/100km)-
Kütusepaagi maht (l)50
CO2 emissioon (g/km)-
Massid
Tühimass (kg)-
Kandevõime (kg)-
Täismass (kg)-
Mahutavus
Istekohti5
Kaubaruumi maht445 dm3

Mõõtmed ja massid

AccessComfortEssentialPrestige
Mõõtmed
Pikkus (mm)4341434143414341
Laius (mm)20522205220522052
Kõrgus (mm)1693169316931693
Teljevahe (mm)2676267626762676
Rööbe ees (mm)1563156315631563
Rööbe taga (mm)1580158015801580
Kliirens (mm)-210210210