Tehnilised andmed

Bensiinimootorid

1.6 SCe 115 S&S 4x21.6 SCe 115 S&S 4x4
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)15981598
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)84 (115) @ 550084 (115) @ 5500
Pöördemoment (Nm @ rpm)156 @ 4000156 @ 4000
Kiirendus 0-100km/h (s)11.911.9
Tippkiirus (km/h)172172
Käigukast5-k manuaal5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)8,008,00
Kütusekulu maanteel (l/100km)5,805,80
Kütusekulu, keskmine (l/100km)6,606,60
Kütusepaagi maht (l)5050
CO2 emissioon (g/km)149149
Massid
Tühimass (kg)12621359
Kandevõime (kg)533450
Täismass (kg)17121809
Mahutavus
Istekohti54
Kaubaruumi maht445 dm3376 dm3

Diiselmootorid

1.5 dCi 95 S&S 4x21.5 dCi 110 S&S 4x41.5 dCi 115 S&S 4x21.5 dCi 115 S&S 4x4
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)1461146114611461
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)-80 (110) @ 4000--
Pöördemoment (Nm @ rpm)-260 @ 1750--
Kiirendus 0-100km/h (s)-11.8--
Tippkiirus (km/h)-171--
Käigukast6-k manuaal6-k manuaal6-k manuaal6-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)-4,50--
Kütusekulu maanteel (l/100km)-4,40--
Kütusekulu, keskmine (l/100km)-4,40--
Kütusepaagi maht (l)50505050
CO2 emissioon (g/km)-116--
Massid
Tühimass (kg)-1427--
Kandevõime (kg)-472--
Täismass (kg)-1899--
Mahutavus
Istekohti5455
Kaubaruumi maht445 dm3376 dm3445 dm3445 dm3

Mõõtmed ja massid

AccessComfortEssentialPrestigeComfort N1
Mõõtmed
Pikkus (mm)43414341434143414341
Laius (mm)20522052205220522052
Kõrgus (mm)1693169316931693
Teljevahe (mm)26762676267626762676
Rööbe ees (mm)15631563156315631563
Rööbe taga (mm)15801580158015801580
Kliirens (mm)210210210210210