Dacia Lodgy

Tõeline pereauto

Dacia Lodgy välisdisain peegeldab kvaliteeti ja tugevust, samuti ruumikat sisemust. See on tõeline pereauto – mahukas, kaasaegse varustusega, arvukate läbimõeldud panipaikadega. Lodgy 5- ja 7-kohalises versioonis võib kogu perekond end mugavalt tunda!

Ka pagasi kaasavõtmise pärast ei pea muretsema - pagasiruumi mahutavus ulatub tulenevalt istmete konfiguratsioonist kuni 2617 liitrini ning panipaikade mahutavus on 20,5-30 liitrit sõltuvalt varustusest.

Sõidukit iseloomustavad viimistluse kõrge tase ning kaasaegne tehnoloogia: navigatsiooni- ja multimeediasüsteem, tagumine parkimisabi või kiirusepiiraja. Dacia Lodgy vastab igati tänapäeva perede ootustele. Auto on keskkonnasäästlik, kasutajasõbralik ning pakub tipptasemel tehnoloogialahendusi ning lisavarustust.

5 aastat garantiid

Dacia sõiduautodele on 5 aastat või 100 000 km tehasegarantii. Värvigarantii on 2 aastat ja roostegarantii 6 aastat. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

Renault Assistance

Alates 2002. aasta sügisest pakub City Motors kõigile uutele Renault' ja Dacia omanikele üle-euroopalist tehnilise abi teenust "Renault Assistance". Tehnilise abi saamiseks helista numbrile 674 7777. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

TOO OMA VANA AUTO MEILE - sõltumata margist!

Vaheta oma vana auto uue vastu meie juures! Uue auto ostmisel pakume mugava lahendusena võimalust tuua oma vana auto uue sõiduki või selle liisingu esimeseks sissemakseks. Olenemata sellest, kas sinu vana auto on välja ostetud või liisingus, teeme sellele omapoolse hinnapakkumise. Vana auto hindamine on meie juures TASUTA.