Tehnilised andmed

Bensiinimootorid

1,2 TCe 1151,6 SCe 1001,6 SCe 100 LPG
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)1197159815981598
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)85 (115) @ 450075 (102) @ 550075 (102) @ 550075 (102) @ 5500
Pöördemoment (Nm @ rpm)190 @ 1750156 @ 4000156 @ 4000156 @ 4000
Kiirendus 0-100km/h (s)10.611.611.611.6
Tippkiirus (km/h)179-172172
Käigukast5-k manuaal-5-k manuaal5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)6.6-7.87.8
Kütusekulu maanteel (l/100km)4.8-5.25.2
Kütusekulu, keskmine (l/100km)5.5-5.86.1
Kütusepaagi maht (l)50-5050
CO2 emissioon (g/km)124139139139
Massid
Tühimass (kg)----
Kandevõime (kg)----
Täismass (kg)----
Mahutavus
Istekohti7-57
Kaubaruumi maht207--207

Diiselmootorid

1,5 dCi 901,5 dCi 110
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)14611461
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)66 (90) @ 400080 (109) @ 4000
Pöördemoment (Nm @ rpm)220 @ 1750260 @ 1750
Kiirendus 0-100km/h (s)12.311.2
Tippkiirus (km/h)169177
Käigukast5-k manuaal6-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)4.34.4
Kütusekulu maanteel (l/100km)3.83.8
Kütusekulu, keskmine (l/100km)4.04.0
Kütusepaagi maht (l)5050
CO2 emissioon (g/km)103105
Massid
Tühimass (kg)--
Kandevõime (kg)--
Täismass (kg)--
Mahutavus
Istekohti77
Kaubaruumi maht207207

Mõõtmed ja massid

LaureateAccessOpenStepway
Mõõtmed
Pikkus (mm)44984498449844984498
Laius (mm)17511751175117511751
Kõrgus (mm)1680168016801680
Teljevahe (mm)28102810281028102810
Rööbe ees (mm)14921492149214921492
Rööbe taga (mm)14781478147814781478
Kliirens (mm)120120120120120