Dacia Logan

Veelgi täiuslikum

Uus Dacia Logan on lihtsasti juhitav ning atraktiivse disainiga auto. Uus, veelgi väljendusrikkam esiosa ning värskenduse läbinud kerekuju kutsuvad ette võtma pikemaid väljasõite.

Hoolikalt viimistletud hubane interjöör, uuenenud, kaasaegsem ja mugavam sisustus, uue kattega uus keskkonsool ning uus mattkroomide detailidega nelja kodaraga rooliratas - Uue Dacia Logani interjöör on nüüd veelgi elegantsem ja harmoonilisem. Tunne rahulolu esimesest silmapilgust. Tõeliselt muljetavaldav!
*Sõltuvalt versioonist

MUGAVUS

Olenevalt varustustasemest on Loganil erinevad mugavustooted:
- Plug&Radio – raadio ja CD-mängija (.mp3 failiformaat) roolilt juhtimisega, Bluetooth, USB/AUX-pesa. Bluetooth tehnoloogia võimaldab helistada turvaliselt ning valida telefoniraamatust kontakte ning sirvida kõneajalugu. Lisaks saad kuulata endale meelepärast muusikat!
- Sisse ehitatud multimeediasüsteem Media Nav – keskkonsoolis asuv puutetundlik ekraan on mugavalt kasutatav. Olemas on navigatsioon, raadio, Bluetoothi kaudu telefoniga rääkimine ning muusika kuulamine. Ekraan on 7’’ (18 cm).
- ECO režiim – säästlik sõidurežiim on võimalik sisse lülitada ühe mugava nupuvajutusega. See võimaldab vähendada kütusekulu ja CO2 kuni 10%. Selline režiim muudab gaasipedaali omadusi, optimeerib pöördeid ja mootori kasutamist.
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja – sul on võimalus seadistada maksimaalne kiirus ning samuti määrata püsikiirusehoidjaga kiirus, millega soovid sõita ilma, et peaks vajutama gaasipedaali
- Soojendusega ja elektriliselt reguleeritavad küljepeeglid
- Задние датчики парковки – помогают маневрировать и упрощают парковку

5 aastat garantiid

Dacia sõiduautodele on 5 aastat või 100 000 km tehasegarantii. Värvigarantii on 2 aastat ja roostegarantii 6 aastat. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

Renault Assistance

Alates 2002. aasta sügisest pakub City Motors kõigile uutele Renault' ja Dacia omanikele üle-euroopalist tehnilise abi teenust "Renault Assistance". Tehnilise abi saamiseks helista numbrile 674 7777. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

TOO OMA VANA AUTO MEILE - sõltumata margist!

Vaheta oma vana auto uue vastu meie juures! Uue auto ostmisel pakume mugava lahendusena võimalust tuua oma vana auto uue sõiduki või selle liisingu esimeseks sissemakseks. Olenemata sellest, kas sinu vana auto on välja ostetud või liisingus, teeme sellele omapoolse hinnapakkumise. Vana auto hindamine on meie juures TASUTA.