Dacia Logan MCV

Ruumikas, töökindel ja usaldusväärne

Hästi ruumikas Uus Dacia Logan MCV paistab silma oma uskumatu potentsiaaliga. Võid vedada ükskõik mida või keda. Viis täismõõdus istet tagavad täieliku mugavuse kogu perele ning salongi ümberpaigutusvõimalused lihtsustavad igapäevaelu. 1/3 - 2/3 süsteemis allaklapitavad tagaistmete seljatoed võimaldavad vedada pikki või suuremahulisi esemeid ning muuta pakiruumi suurust vastavalt vajadusele.

Uuel Dacia Logan MCV-l on XXL-suuruses pakiruum, mis vastab kõige erinevamatele vajadustele. Lisaks on autos suur hulk mugavaid ja praktilisi panipaiku, nagu uus mobiiltelefoni tasku kõrvalistme küljel, võrktasku ees*, uus pudelihoidja taga, valgustusega kindalaegas*, mahukad taskud esi- ja tagaustes, avatud kindalaegas armatuurlaual, taskud esiistmete seljatugedel ja topsihoidjad. Nii esi- kui tagaistmetel reisijad saavad endal kõik vajalikud esemed käepärast hoida.
* Sõltuvalt versioonist

MUGAVUS

Olenevalt varustustasemest on Loganil erinevad mugavustooted:
- Plug&Radio – raadio ja CD-mängija (.mp3 failiformaat) roolilt juhtimisega, Bluetooth, USB/AUX-pesa. Bluetooth tehnoloogia võimaldab helistada turvaliselt ning valida telefoniraamatust kontakte ning sirvida kõneajalugu. Lisaks saad kuulata endale meelepärast muusikat!
- Sisse ehitatud multimeediasüsteem Media Nav – keskkonsoolis asuv puutetundlik ekraan on mugavalt kasutatav. Olemas on navigatsioon, raadio, Bluetoothi kaudu telefoniga rääkimine ning muusika kuulamine. Ekraan on 7’’ (18 cm).
- ECO režiim – säästlik sõidurežiim on võimalik sisse lülitada ühe mugava nupuvajutusega. See võimaldab vähendada kütusekulu ja CO2 kuni 10%. Selline režiim muudab gaasipedaali omadusi, optimeerib pöördeid ja mootori kasutamist.
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja – sul on võimalus seadistada maksimaalne kiirus ning samuti määrata püsikiirusehoidjaga kiirus, millega soovid sõita ilma, et peaks vajutama gaasipedaali
- Soojendusega ja elektriliselt reguleeritavad küljepeeglid

5 aastat garantiid

Dacia sõiduautodele on 5 aastat või 100 000 km tehasegarantii. Värvigarantii on 2 aastat ja roostegarantii 6 aastat. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

Renault Assistance

Alates 2002. aasta sügisest pakub City Motors kõigile uutele Renault' ja Dacia omanikele üle-euroopalist tehnilise abi teenust "Renault Assistance". Tehnilise abi saamiseks helista numbrile 674 7777. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

TOO OMA VANA AUTO MEILE - sõltumata margist!

Vaheta oma vana auto uue vastu meie juures! Uue auto ostmisel pakume mugava lahendusena võimalust tuua oma vana auto uue sõiduki või selle liisingu esimeseks sissemakseks. Olenemata sellest, kas sinu vana auto on välja ostetud või liisingus, teeme sellele omapoolse hinnapakkumise. Vana auto hindamine on meie juures TASUTA.