Dacia Sandero

Lihtsalt nutikas

Uus Dacia Sandero on stiilne ja kaasaegne auto. Sujuvad jooned, ilmekad kumerused, uus kroomitud esivõre, uus ja moodne naaritsapruun kerevärv, uued esi- ja tagatuled ning uued valuveljed ja ilukilbid annavad autole veelgi dünaamilisema ja kaasaegsema väljanägemise. Atraktiivne esimesest silmapilgust!

5-aastase tehasegarantiiga (või kuni 100 000 km) kaetud Uus Dacia Sandero tagab kindlalt juhi ja reisijate turvalisuse. Oma panuse sellesse annavad näiteks tugevdatud kerekonstruktsioon, esi- ja külgmised turvapadjad, Isofix lapseistmete kinnitussüsteem välimistel tagumistel istekohtadel ja reguleeritava kõrgusega peatoed.

MUGAVUS

Olenevalt varustustasemest on Sanderol erinevad mugavustooted:
- Plug&Radio – raadio ja CD-mängija (.mp3 failiformaat) roolilt juhtimisega, Bluetooth, USB/AUX-pesa. Bluetooth tehnoloogia võimaldab helistada turvaliselt ning valida telefoniraamatust kontakte ning sirvida kõneajalugu. Lisaks saad kuulata endale meelepärast muusikat!
- Sisse ehitatud multimeediasüsteem Media Nav – keskkonsoolis asuv puutetundlik ekraan on mugavalt kasutatav. Olemas on navigatsioon, raadio, Bluetoothi kaudu telefoniga rääkimine ning muusika kuulamine. Ekraan on 7’’ (18 cm).
- ECO režiim – säästlik sõidurežiim on võimalik sisse lülitada ühe mugava nupuvajutusega. See võimaldab vähendada kütusekulu ja CO2 kuni 10%. Selline režiim muudab gaasipedaali omadusi, optimeerib pöördeid ja mootori kasutamist.
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja – sul on võimalus seadistada maksimaalne kiirus ning samuti määrata püsikiirusehoidjaga kiirus, millega soovid sõita ilma, et peaks vajutama gaasipedaali
- Soojendusega ja elektriliselt reguleeritavad küljepeeglid
- Tagumised parkimisandurid – aitavad sul manööverdada ja mugavamalt parkida

5 aastat garantiid

Dacia sõiduautodele on 5 aastat või 100 000 km tehasegarantii. Värvigarantii on 2 aastat ja roostegarantii 6 aastat. Küsi lisainfot meie müügimeeskonnalt.

Renault Assistance

Alates 2002. aasta sügisest pakub City Motors kõigile uutele Renault' ja Dacia omanikele üle-euroopalist tehnilise abi teenust "Renault Assistance". Tehnilise abi saamiseks helista numbrile 674 7777. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

TOO OMA VANA AUTO MEILE - sõltumata margist!

Vaheta oma vana auto uue vastu meie juures! Uue auto ostmisel pakume mugava lahendusena võimalust tuua oma vana auto uue sõiduki või selle liisingu esimeseks sissemakseks. Olenemata sellest, kas sinu vana auto on välja ostetud või liisingus, teeme sellele omapoolse hinnapakkumise. Vana auto hindamine on meie juures TASUTA.