Dacia Sandero Stepway

Pilkupüüdev välimus ja kõrgendatud kliirens

Kui soovid rohkem silma paista, vali Sandero Stepway, millel veelgi väljendusrikkam disain. Selle pilkupüüdev välimus ja kõrgendatud kliirens toovad igapäevaellu uudsust. Sõidunauding taskukohase hinnaga on garanteeritud!

MUGAVUS

Olenevalt varustustasemest on Sandero Stepway erinevad mugavustooted:
- Plug&Radio – raadio ja CD-mängija (.mp3 failiformaat) roolilt juhtimisega, Bluetooth, USB/AUX-pesa. Bluetooth tehnoloogia võimaldab helistada turvaliselt ning valida telefoniraamatust kontakte ning sirvida kõneajalugu. Lisaks saad kuulata endale meelepärast muusikat!
- Sisse ehitatud multimeediasüsteem Media Nav – keskkonsoolis asuv puutetundlik ekraan on mugavalt kasutatav. Olemas on navigatsioon, raadio, Bluetoothi kaudu telefoniga rääkimine ning muusika kuulamine. Ekraan on 7’’ (18 cm).
- ECO režiim – säästlik sõidurežiim on võimalik sisse lülitada ühe mugava nupuvajutusega. See võimaldab vähendada kütusekulu ja CO2 kuni 10%. Selline režiim muudab gaasipedaali omadusi, optimeerib pöördeid ja mootori kasutamist.
- Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja – sul on võimalus seadistada maksimaalne kiirus ning samuti määrata püsikiirusehoidjaga kiirus, millega soovid sõita ilma, et peaks vajutama gaasipedaali
- Soojendusega ja elektriliselt reguleeritavad küljepeeglid
- Tagumised parkimisandurid – aitavad sul manööverdada ja mugavamalt parkida

Veelgi silmapaistvam maasturi stiil

DISAIN

Uus Dacia Sandero Stepway on stiilne ja see hakkab silma. Maasturile omane välimus rõhutab uue mudeli off-road stiili. Uus, veelgi isikupärasem kroomitud esivõre, kõrgendatud kliirens, mattkroomid põhjakaitsed ees ja taga, mustad rattakoobaste ja küljekarpide kaitseliistud, kroomitud summutiots, udutuled ja katusereelingud - kõik need muudavad auto veelgi dünaamilisemaks ja kaasaegsemaks.

5 aastat garantiid

Dacia sõiduautodele on 5 aastat või 100 000 km tehasegarantii. Värvigarantii on 2 aastat ja roostegarantii 6 aastat. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

Renault Assistance

Alates 2002. aasta sügisest pakub City Motors kõigile uutele Renault' ja Dacia omanikele üle-euroopalist tehnilise abi teenust "Renault Assistance". Tehnilise abi saamiseks helista numbrile 674 7777. Küsi lisa meie müügimeeskonnalt!

TOO OMA VANA AUTO MEILE - sõltumata margist!

Vaheta oma vana auto uue vastu meie juures! Uue auto ostmisel pakume mugava lahendusena võimalust tuua oma vana auto uue sõiduki või selle liisingu esimeseks sissemakseks. Olenemata sellest, kas sinu vana auto on välja ostetud või liisingus, teeme sellele omapoolse hinnapakkumise. Vana auto hindamine on meie juures TASUTA.