Tehnilised andmed

Bensiinimootorid

0,9 TCe 901,0 SCe 751,0 TCe 100
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)898998999
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)66 (90) @ 500055 (75) @ 550074(100)@5000
Pöördemoment (Nm @ rpm)140 @ 225095 @ 3600170 @ 2000
Kiirendus 0-100km/h (s)11.115.1-
Tippkiirus (km/h)175158182
Käigukast5-k manuaal5-k manuaal5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)---
Kütusekulu maanteel (l/100km)---
Kütusekulu, keskmine (l/100km)5,9 - 6,65,5 - 6,25,5 - 6,1
Kütusepaagi maht (l)505050
CO2 emissioon (g/km)133 - 150124 - 139125 - 138
Massid
Tühimass (kg)---
Kandevõime (kg)---
Täismass (kg)---
Mahutavus
Istekohti5-5
Kaubaruumi maht320 dm3320 dm3320 dm3

Diiselmootorid

1,5 Blue dCi 95
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)1461
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)70 (95) @ 3750
Pöördemoment (Nm @ rpm)220 @ 1750
Kiirendus 0-100km/h (s)11.9
Tippkiirus (km/h)179
Käigukast5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)-
Kütusekulu maanteel (l/100km)-
Kütusekulu, keskmine (l/100km)4,5 - 4,8
Kütusepaagi maht (l)50
CO2 emissioon (g/km)119 - 126
Massid
Tühimass (kg)-
Kandevõime (kg)-
Täismass (kg)-
Mahutavus
Istekohti5
Kaubaruumi maht320 dm3

LPG mootorid

1,0 TCe 100 LPG
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)999
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)74(100)@5000
Pöördemoment (Nm @ rpm)170 @ 2000
Kiirendus 0-100km/h (s)11.6
Tippkiirus (km/h)174
Käigukast5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)-
Kütusekulu maanteel (l/100km)-
Kütusekulu, keskmine (l/100km)7,0 - 7,6
Kütusepaagi maht (l)50
CO2 emissioon (g/km)113 - 124
Massid
Tühimass (kg)-
Kandevõime (kg)-
Täismass (kg)-
Mahutavus
Istekohti5
Kaubaruumi maht320 dm3

Mõõtmed ja massid

LS TechroadAccessLaureateAmbianceSL Celebration
Mõõtmed
Pikkus (mm)40584058405840584058
Laius (mm)17331733173317331733
Kõrgus (mm)15191519151915191519
Teljevahe (mm)2589258925892589
Rööbe ees (mm)14931493149314931493
Rööbe taga (mm)14761476147614761476
Kliirens (mm)132132132132132