Tehnilised andmed

Bensiinimootorid

0,9 TCe 901,0 Sce 75
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)898998
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)66 (90) @ 500055 (75) @ 5500
Pöördemoment (Nm @ rpm)140 @ 2250107 @ 4250
Kiirendus 0-100km/h (s)11.114.5
Tippkiirus (km/h)168162
Käigukast5-k manuaal5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)5.86.7
Kütusekulu maanteel (l/100km)4.74.8
Kütusekulu, keskmine (l/100km)-5.5
Kütusepaagi maht (l)5050
CO2 emissioon (g/km)109123
Massid
Tühimass (kg)1037941
Kandevõime (kg)-559
Täismass (kg)15201500
Mahutavus
Istekohti55
Kaubaruumi maht-320 dm3

Diiselmootorid

1,5 dCi 90
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)1461
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)66 (90) @ 4000
Pöördemoment (Nm @ rpm)220 @ 1750
Kiirendus 0-100km/h (s)11.8
Tippkiirus (km/h)173
Käigukast5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)3.7
Kütusekulu maanteel (l/100km)3.4
Kütusekulu, keskmine (l/100km)3.5
Kütusepaagi maht (l)50
CO2 emissioon (g/km)90
Massid
Tühimass (kg)1033
Kandevõime (kg)557
Täismass (kg)1590
Mahutavus
Istekohti5
Kaubaruumi maht320 dm3

LPG mootorid

0,9 TCe 90 LPG
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)898
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)66 (90) @ 5000
Pöördemoment (Nm @ rpm)140 @ 2250
Kiirendus 0-100km/h (s)11.1
Tippkiirus (km/h)175
Käigukast5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)5.8
Kütusekulu maanteel (l/100km)4.3
Kütusekulu, keskmine (l/100km)4.9
Kütusepaagi maht (l)50
CO2 emissioon (g/km)109
Massid
Tühimass (kg)962
Kandevõime (kg)538
Täismass (kg)1500
Mahutavus
Istekohti5
Kaubaruumi maht320 dm3

Mõõtmed ja massid

LaureateAccessAmbiance
Mõõtmed
Pikkus (mm)405840584058
Laius (mm)173317331733
Kõrgus (mm)151815181518
Teljevahe (mm)25892589
Rööbe ees (mm)14931493
Rööbe taga (mm)14761476
Kliirens (mm)148148148