Tallinna Laagri esindus

Pärnu mnt 541, Laagri
Tänassilma küla, Harjumaa

Telefon: 626 4070

Fax: 626 4061

E-mail: info@citymotors.ee


Autode müük

E-R 9:00 - 19:00
L 10:00 - 15:00

Telefon: 626 4070

info@citymotors.ee

Teenindus

E-R 8:00 - 19:00
L 10:00 - 15:00 *
*Suveperioodil 1.06.19 – 31.08.19 on laupäeviti suletud.

Telefon: 626 4090

teenindus@citymotors.ee

Varuosad

E-R 8:00 - 19:00
L 10:00 - 15:00*
*Suveperioodil 1.06.19 – 31.08.19 on laupäeviti suletud.

Telefon: 626 4080

varuosad@citymotors.ee


Automüük

Arlin Vooremäe

Suurkliendihaldur

Mobiil: 508 2308

arlin.vooremae@citymotors.ee

Horre Vahe

müügikonsultant

Mobiil: 5800 7706

horre.vahe@citymotors.ee

Jevgeni Nikiforov

müügikonsultant

Mobiil: 56 960 172

jevgeni.nikiforov@citymotors.ee

Siim Sander

müügikonsultant

Mobiil: 5695 3330

siim.sander@citymotors.ee

Tõnu Tuisk

müügikonsultant

Mobiil: 511 1111

tonu.tuisk@citymotors.ee

Sander Kirss

kasutatud autode müügijuht

Mobiil: 510 6780

sander.kirss@citymotors.ee

Oliver Siil

kasutatud autode müügikonsultant

Mobiil: 527 7385

oliver.siil@citymotors.ee

Vladimir Antsi

kasutatud autode müügikonsultant

Mobiil: 5855 0666

vladimir.antsi@citymotors.ee

Hillar Laan

autopargi haldur

Mobiil: 551 0563

hillar.laan@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari

müügijuht

Mobiil: 515 1013

jyri.asari@citymotors.ee


Autoteenindus

Mikk Krull

meister

Telefon: 626 4090

Mobiil: 5915 1822

mikk.krull@citymotors.ee

Guido Liiv

meister

Telefon: 626 4090

Mobiil: 5300 9739

guido.liiv@citymotors.ee

Martti Jõenurm

meister

Telefon: 626 4090

Mobiil: 5685 4794

martti.joenurm@citymotors.ee

Janek Õunamägi

vanemmeister

Telefon: 626 4090

Mobiil: 5450 1845

janek.ounamagi@citymotors.ee

Sandor Mesipuu

keretööde meister

Mobiil: 5300 9703

sandor.mesipuu@citymotors.ee

Aldo Sander

keretööde osakonna juhataja

Mobiil: 5382 7732

aldo.sander@citymotors.ee

Kristjan Kütt

töökoja juhataja

Telefon: 626 4090

kristjan.kytt@citymotors.ee

Raul Aava

tehnikadirektor

Telefon: 626 4076

raul.aava@citymotors.ee


Varuosade müük

Tiit Reinmets

varuosade müügikonsultant

Telefon: 626 4080

Mobiil: 5884 0199

tiit.reinmets@citymotors.ee

Vahur Paart

laojuhataja

Telefon: 626 4080

Mobiil: 5690 6922

vahur.paart@citymotors.ee


Haldus

Marilyn Toonverk

müügiassistent

Telefon: 6 264 070

info@citymotors.ee

Airi Rätsep

administratiivjuht

Telefon: 626 4070

airi.ratsep@citymotors.ee

Hanna Pruulsen

ostujuht

Telefon: 626 4070

hanna.pruulsen@citymotors.ee

Triin Kapp

turundusjuht

Telefon: 626 4070

triin.kapp@citymotors.ee

Jaanus-Peeter Palm

tegevjuht

jaanus.palm@citymotors.ee

Raamatupidamine

Telefon: 6 264 070

arved@citymotors.ee