Alates 26 190 €
268 € kuus

Renault Arkana on KOHAL!

Renault Arkana on KOHAL!

Laoautod

Uued laoautod

Renault ARKANA Renault ARKANA #1431B

29 900 € Hind: 30 910 € Hinnavõit: 1 010 €

ARKANA R.S. LINE 1.3 TCe 140hj EDC automaat Oranž metallikvärv VALENCIA,Musta värvi ökonahast ja Alcantara elementidega nahkpolster

Vaata pakkumist

Renault ARKANA Renault ARKANA #1278B

30 900 € Hind: 32 050 € Hinnavõit: 1 150 €

ARKANA R.S. LINE 1.3 TCe 140hj EDC automaat Oranž metallikvärv VALENCIA,Musta värvi ökonahast ja Alcantara elementidega nahkpolster

Vaata pakkumist

Renault ARKANA Renault ARKANA #1395B

30 900 € Hind: 32 070 € Hinnavõit: 1 170 €

ARKANA R.S. LINE 1.3 TCe 140hj EDC automaat Must metallikvärv NIGHT,Musta värvi ökonahast ja Alcantara elementidega nahkpolster

Vaata pakkumist

Renault ARKANA Renault ARKANA #1262B

31 900 € Hind: 32 190 € Hinnavõit: 290 €

ARKANA R.S. LINE 1.3 TCe 140hj EDC automaat Sinine metallikvärv ZANZIBAR,Musta värvi ökonahast ja Alcantara elementidega nahkpolster

Vaata pakkumist

Renault ARKANA Renault ARKANA #1424B

31 900 € Hind: 32 360 € Hinnavõit: 460 €

ARKANA R.S. LINE TCe 160hj EDC automaat Hall metallikvärv,Musta värvi ökonahast ja Alcantara elementidega nahkpolster

Vaata pakkumist

Renault ARKANA Renault ARKANA #1279B

31 900 € Hind: 32 890 € Hinnavõit: 990 €

ARKANA R.S. LINE 1.3 TCe 140hj EDC automaat Valge metallikvärv UNIVERSE,Musta värvi ökonahast ja Alcantara elementidega nahkpolster

Vaata pakkumist

Renault ARKANA Renault ARKANA #1263B

31 900 € Hind: 33 064 € Hinnavõit: 1 164 €

ARKANA R.S. LINE TCe 160hj EDC automaat Must metallikvärv NIGHT,Musta värvi ökonahast ja Alcantara elementidega nahkpolster

Vaata pakkumist

Renault ARKANA Renault ARKANA #1261B

32 700 € Hind: 33 940 € Hinnavõit: 1 240 €

ARKANA R.S. LINE TCe 160hj EDC automaat Valge metallikvärv UNIVERSE,Musta värvi ökonahast ja Alcantara elementidega nahkpolster

Vaata pakkumist

Uus kupeekerega hübriid-linnamaastur!

Uue oranži värvi kupee-linnamaasturi Renault Arkana lummav väliskujundus.

Lummava väliskujundusega kupee-linnamaasturKaarjas katuseprofiil, kõrge kliirens ja maasturile omased kaitseliistudega massiivsed rattakoopad - Uus ARKANA ühendab endas jõu ja tundlikkuse ning praktilisuse ja stiili. Selle disain äratab tähelepanu ning köidab esimesest pilgust. 

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus

Ergonoomiline salong, mis ühendab endas mugavuse ja kaasaegsed tehnoloogiad

Kõik on koondunud juhi ümber: läbimõeldud ergonoomikaga keskkonsool; intuitiivselt mõistetav juhtelementide paigutus; uus multimeediasüsteem. Hinda täiesti ohutu juhtimise mugavust, mida pakub juhiabisüsteem Renault EASY DRIVE ning astu esimene samm autonoomse juhtimise suunas. Sõiduseadete isikupärastamise süsteem MULTI-SENSE võimaldab sul muuta juhtimisstiili vastavalt oma eelistustele ning Google' aadressiotsinguga multimeediasüsteem EASY LINK aitab sul alati maailmaga ühenduses olla. Sõltumata olukorrast hakkad sa Uue ARKANAGA sõitmist armastama!

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana E-TECH hübriiditehnoloogia pakub suuremat rahulolu

E-TECH hübriidtehnoloogia pakub veelgi suuremat rahulolu

Sõidunauding ühendatuna unikaalse stiiliga. Uue ARKANA uudne E-TECH HYBRID tehnoloogia on laenatud Vormel 1-st ning kombineerib omavahel dünaamika ja suure efektiivsuse.

Tänu kahele elektrimootorile ja mitmerežiimsele MMT-automaatkäigukastile võid sõita kuni 80% linnasõitudest täiselektrilises režiimis. Uue ARKANA akut laetakse sõidu ajal ning energia rekuperatsiooni arvelt pidurdusel. See toob igal sõidul välja kiire reageerimise ja efektiivse juhtimise eelised. Kütusesääst võrreldes analoogse bensiinimootoriga sõidukiga on kuni 40%*.

Ka bensiinimootoriga versioonid on tänu TCe mootoriga ühendatud mild-hybrid 12V süsteemile tunduvalt efektiivsemad. Selline hübriidmootor vähendab CO2 heitkoguseid ja kütusekulu ning muudab samas sõitmise mugavamaks ja sujuvamaks.

ARKANA

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus multifunktsionaalne rool

Suured 9,3" ja 10,25" ekraanid

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana oranz 360 kraadi kaamera

360° kaamera

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus MULTI-SENSE tehnoloogia

Multi-Sense

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus BOSE helisüsteem

BOSE preemium helisüsteem

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus parkimissüsteem Easy Park Assist

Iseparkimissüsteem Easy Park Assist

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus kokpit ummiku ja kiirteeassistent Easy Pilot

Ummiku- ja kiirteeassistent Easy Pilot

 

DISAIN


VÄLISKUJUNDUS

Uus kupee-linnamaastur oranž Renault Arkana esiosa

Dünaamiline linnamaastur

Uus Arkana - hübriidistiili ikoon. Kõrge kliirens (190 mm), kroomitud elementidega kere vööosa tõusev joon ja kaitseliistudega massiivsed rattakoopad sobivad ideaalselt sportliku linnamaasturi stiiliga. Langeva katusejoonega väljendusrikas kupee-krossoveri siulett, mida toetavad ilmekad kerejooned - Arkana ühendab endas suurepäraselt jõu ja tundlikkuse ning praktilisuse ja stiili.

Uus kupee-linnamaastur oranž Renault Arkana LED tuled

Auto esiosa

Keskel asuva ruumilise logoga esivõre lisab uue Renault Arkana välimusele   elegantsust ja modernsust ning seda täiendavad kroomitud elemendid   muudavad auto ilme meeldejäävaks ja originaalseks. Dünaamilist stiili  peegeldavad ka eesmise kaitseraua tugevalt vormitud  jooned ning   põhjakaitsed kindlustavad sõitmisel täiendava enesekindluse. 

Uus kupee-linnamaastur oranž Renault Arkana profiil linnavaade külg

Profiili siluett

Külgmised kerejooned on selle mudeli kõige eristuvamaks tunnuseks. Ainulaadne kombinatsioon elegantsusest, sportlikkusest ja dünaamikast teeb uue Arkana silmapilguga äratuntavaks. Uus mudel on varustatud suurte velgedega (17" või 18"), selle pikkus on 4 568 mm, kõrgus 1 571 mm ning teljevahe 2 720 mm. Need proportsioonid ja ideaalselt voolavad kerejooned loovad sujuva silueti, mis peegeldab sõiduki sportlikku stiili. Selle klassi rõhutavad ka kroomitud külgmised kaitseliistud ja embleemid esitiibadel. 

SISEKUJUNDUS

Uus Renault Arkana avaldab muljet oma kaaseagse ja mugava interjööriga, mis kindlustab kõigile reisijatele optimaalse heaolu. 

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus näidikutepaneel ekraan

Näidukutepaneel

Uue Renault Arkana kokpit tõmbab tähelepanu elegantse disainiga, harmoneerub auto kerestiiliga ja selle kaasaegse ergonoomikaga. Easy Link süsteemi suur 9,3" puuteekraan ja 10,25" näidikutepaneel võimaldavad kõiki sõiduki süsteeme intuitiivselt kasutada ning kvaliteetne polster on pehme ja käele mõnus katsuda. 

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus ruumikas interjöör

Mugav ja ruumikas interjöör

Kõrge isteasend kindlustab juhile mugavuse ja ergonoomika ning ka turvatunde. Taga istuvate reisijate mugavuse eest hoolitsevad keskkonsoolil asuvad ventilatsiooniavad. Uue Arkana erakordselt ruumikas salong tagab sõidumugavuse kõigile reisijatele. Suurem tagaistme seljatoe kalle, põlveruum 211 mm ning jalaruum 305 mm on muljetavaldavad näitajad selles segmendis. 

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus tagaistmed polster punane

Polster

Uue disainiga polstrid pakuvad uue Arkana interjöörile mitmekülgseid valikuid. Zen varustustasemel on interjööris kasutatud tekstiilpolstrit, Intens versioonil ökonahast elementidega tekstiilpolstrit või lisavarustusena kontrastsete detailidega elegantset nahkpolstrit. Versioon R.S Line on omakorda varustatud sportlike punaste detailide ja nahast elementidega kombineeritud Alcantara polstriga.

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus mahukas pakiruum

Mahukas pakiruum

Asjade transpordiks on uuel Renault Arkanal pakkuda hästi mahukas pakiruum (513 liitrit Tce mootorga versioonil ja 438 liitrit E-Tech hübriidil). Pakiruumi põrandat saab vastavalt vajadusele paigutada madalamasse asendisse, et ruumikust suurendada, või kõrgemasse, et raskemaid esemeid oleks lihtsam laadida. Selles asendis moodustab 1/3-2/3 süsteemis tagaistmete seljatugede kokkuklappimise korral täiesti sile põrand. 

VARUSTUS


Rohkelt ruumi

Rohkelt ruumi

VALMIS SÕITMISEKS KÕIGIL TEEDEL

Uus Renault Arkana 15 Easy Drive juhiabisüsteemi ummiku- ja kiirteeassistent

15 Easy Drive juhiabisüsteemi

Ummiku- ja kiirteeassistent, tagurdamisel ristsuunas ligineva sõiduki hoiatus, iseparkimissüsteem Easy Park Assist...Renault Easy Drive juhiabisüsteemid tagavad mugavuse ja ohutuse ning aitavad 10,2" isikupärastatava ekraani vahendusel manöövreid sooritada. 

Uus Renault Arkana Easy Link multimeediasüsteem Android Auto ja Apple CarPlay R.S.Line

multimeediasüsteem Easy Link

Nutitelefoniga ühendamine Android Auto ja Apple CarPlay'ga ühilduva multimeediasüsteemiga Easy Link on lihtne. Kõigile rakendustele ja võrguteenustele pääseb ligi Sinu Arkana keskmise ekraani kaudu. 

Uus Renault Arkana multi-sense süsteem võimaldab sõidukogemust isikupärastada

Multi-Sense

Mootori hääl ja dünaamika, rooli tundlikkus, meeleoluvalgustuse valik ja juhiekraani seaded...Kõik sõltub Sinu meeleolust. Multi-Sense süsteem võimaldab Sul oma sõidukogemust isikupärastada, valides ühe kolmest sõidurežiimist (mysense, eco või sport). 

VERSIOON R.S. LINE

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana R.S.Line versioon embleem

Versioon R.S. Line

Särav kerevärv, sportlik radiaatorivõre, punaste kujunduselementidega 18" mustad valuveljed ja kaks summutiotsa - lase end võrgutada...Arkana on neljas mudel Renault' mudelivalikus peale Clio, Captur'i ja Megane'i, mis on saadaval versioonis R.S. Line. Auto sportlik stiil on inspireeritud ikoonilisest Megane R.S.-ist ja peegeldab Renault Spordi DNA-d. Säravat iseloomu toetavad tumedates toonides interjöör, kere läikivmustad kujunduselemendid ja F1-liist, mis on inspireeritud Vormel 1 esisplitterist.

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus istmed nahkpolster

R.S. Line varustus

R.S. Line versiooni salongis on iga kujunduselement pilkupüüdev. Süsiniku stiilis eriline viimistlus armatuurlaual ja ustel ning punane inkrusteeritud liist armatuurlaua ülaosas. Nahaga kaetud roolil ja nahaga kombineeritud Alcantara polstril on elegantsed ja sportlikud punased õmblused, mis kaunistavad ka uksepaneele. Peen punane joon läbib ka turvavöid ning viimistluse muudavad täiuslikuks alumiiniumpedaalid ja R.S embleemid.

VARUSTUSTASEMED

ZEN

Alates 23 790 €

ZEN

INTENS-C

Alates 26 190 €

INTENS-C

R.S. LINE-C

Alates 28 790 €

R.S. LINE-C