Uus ARKANA Hübriid

Uus ARKANA Hübriid

Hübriidversioonis ARKANA

Uus Renault Arkana valge kupee-linnamaastur hübriid E-TECH tehnoloogia

Uuenduslikud tehnoloogiad 

UUS RENAULT ARKANA E-TECH HYBRID

Tänu uuenduslikult E-Tech hübriidtehnoloogiale, kindlustab Arkana erakordse sõidunaudingu koos parima energiatõhususega. Autospordist pärinev iselaadiv hübriidmootor ühendab endas säästlikkuse, dünaamika ja suure efektiivsuse.

E-Tech hübriidajami tõhusus ja dünaamika, mis põhineb 140 hj võimsusega sisepõlemismootoril ja kahel elektrimootoril, mis on ühendatud uuendusliku mitmerežiimse käigukastiga, tänu sellele võib sõita kuni 80% linnasõitudest täiselektrilises režiimis. 

Uue ARKANA akut laetakse sõidu ajal ning energia rekuperatsiooni arvelt pidurdusel. See toob igal sõidul välja kiire reageerimise ja efektiivse juhtimise eelised. Hübriidmootor vähendab CO2 heitkoguseid ja kütusekulu ning muudab samas sõitmise mugavamaks ja sujuvamaks.  

Uus valge kupee-linnamaastur Renault Arkana völiskujundus hübriid

Erakordne sõidunauding ja maksimaalne mitmekülgsus

Sõida täiselektrilises režiimis ning naudi dünaamilise ja kohest kiirendust nii linnas kui ka sellest kaugemal.

Uus Renault Arkana sisekujundus

Kuni 80% linnasõitudest täiselektrilises režiimis

Elektrimootor tagab linnas nii sõidumugavuse kui ka 40% kütusesäästu (sisepõlemismootoriga võrreldes) ja madalama CO2 heitkoguse. 

Valge Renault Arkana kupee-linnamaastur väliskujundus hübriid

Pistikut ega laadimispunkti pole vaja

Tänu energia taastootmisele pidurdusele, laeb Arkana E-Tech hübriid end sõidu ajal automaatselt. Aktiveeri B-mode sõidurežiim ja lae akut maksimaalse võimsusega. 

Renault Arkana hübriid sisekujundus E-TECH E-SHIFER käigukang

E-shifer käigukang 

Pakkumaks veelgi rohkem mugavust ja ergonoomilisust, on Arkana E-Tech Hybrid R.S. Line versioon varustatud e-shifter käigukangiga. 

DISAIN


VÄLISKUJUNDUS

Uus valge Renault Arkana valge väliskujundus linnapildis

Dünaamiline linnamaastur

Uus Arkana - hübriidistiili ikoon. Kõrge kliirens (190 mm), kroomitud elementidega kere vööosa tõusev joon ja kaitseliistudega massiivsed rattakoopad sobivad ideaalselt sportliku linnamaasturi stiiliga. Langeva katusejoonega väljendusrikas kupee-krossoveri siulett, mida toetavad ilmekad kerejooned - Arkana ühendab endas suurepäraselt jõu ja tundlikkuse ning praktilisuse ja stiili.

Renault Arkana valge oranž auto esiosa

Auto esiosa

Keskel asuva ruumilise logoga esivõre lisab uue Renault Arkana välimusele   elegantsust ja modernsust ning seda täiendavad kroomitud elemendid   muudavad auto ilme meeldejäävaks ja originaalseks. Dünaamilist stiili  peegeldavad ka eesmise kaitseraua tugevalt vormitud  jooned ning   põhjakaitsed kindlustavad sõitmisel täiendava enesekindluse. 

Renault Arkana valge profiili siluett

Profiili siluett

Külgmised kerejooned on selle mudeli kõige eristuvamaks tunnuseks. Ainulaadne kombinatsioon elegantsusest, sportlikkusest ja dünaamikast teeb uue Arkana silmapilguga äratuntavaks. Uus mudel on varustatud suurte velgedega (17" või 18"), selle pikkus on 4 568 mm, kõrgus 1 571 mm ning teljevahe 2 720 mm. Need proportsioonid ja ideaalselt voolavad kerejooned loovad sujuva silueti, mis peegeldab sõiduki sportlikku stiili. Selle klassi rõhutavad ka kroomitud külgmised kaitseliistud ja embleemid esitiibadel. 

SISEKUJUNDUS

Uus Renault Arkana avaldab muljet oma kaaseagse ja mugava interjööriga, mis kindlustab kõigile reisijatele optimaalse heaolu. 

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus näidikutepaneel ekraan

Näidukutepaneel

Uue Renault Arkana kokpit tõmbab tähelepanu elegantse disainiga, harmoneerub auto kerestiiliga ja selle kaasaegse ergonoomikaga. Easy Link süsteemi suur 9,3" puuteekraan ja 10,25" näidikutepaneel võimaldavad kõiki sõiduki süsteeme intuitiivselt kasutada ning kvaliteetne polster on pehme ja käele mõnus katsuda. 

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus ruumikas interjöör

Mugav ja ruumikas interjöör

Kõrge isteasend kindlustab juhile mugavuse ja ergonoomika ning ka turvatunde. Taga istuvate reisijate mugavuse eest hoolitsevad keskkonsoolil asuvad ventilatsiooniavad. Uue Arkana erakordselt ruumikas salong tagab sõidumugavuse kõigile reisijatele. Suurem tagaistme seljatoe kalle, põlveruum 211 mm ning jalaruum 305 mm on muljetavaldavad näitajad selles segmendis. 

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana sisekujundus tagaistmed polster punane

Polster

Uue disainiga polstrid pakuvad uue Arkana interjöörile mitmekülgseid valikuid. Zen varustustasemel on interjööris kasutatud tekstiilpolstrit, Intens versioonil ökonahast elementidega tekstiilpolstrit või lisavarustusena kontrastsete detailidega elegantset nahkpolstrit. Versioon R.S Line on omakorda varustatud sportlike punaste detailide ja nahast elementidega kombineeritud Alcantara polstriga.

Uus kupee-linnamaastur Renault Arkana valge sisekujundus mahukas pakiruum

Mahukas pakiruum

Asjade transpordiks on uuel Renault Arkanal pakkuda hästi mahukas pakiruum (513 liitrit Tce mootorga versioonil ja 438 liitrit E-Tech hübriidil). Pakiruumi põrandat saab vastavalt vajadusele paigutada madalamasse asendisse, et ruumikust suurendada, või kõrgemasse, et raskemaid esemeid oleks lihtsam laadida. Selles asendis moodustab 1/3-2/3 süsteemis tagaistmete seljatugede kokkuklappimise korral täiesti sile põrand. 

VARUSTUS


Renault Arkana hübriid ekraaniga multimeediasüsteem

9,3" ekraaniga multimeediasüsteem Easy Link

Valge Renault Arkana tagaosa 360 kaamera

360° kaamera

Renault Arkana isikupärastamise süsteem Multi sense

Isikupärastamissüsteem Multi-Sense

Renault Arkana BOSE helisüsteem preemium

BOSE preemium helisüsteem

Renault Arkana iseparkimissüsteem Easy Park Assistent

Iseparkimissüsteem Easy Park Assist

Renault Arkana ummiku- ja kiirteeasisstent Easy Pilot

Ummiku- ja kiirteeassistent Easy Pilot

 

MOOTOR


MITMEKÜLGSUS JA TÕHUSUS

Must Renault Arkana hübriid linnasõidud elektrilises režiimis

Kuni 80% linnasõitudest täiselektrilises režiimis

Arkana E-Tech hübriid muudab Su igapäevaelu elektriliseks! Sõida kuni 80% linnasõitudest täiselektrilises režiimis, tänu autospordist pärinevale uuenduslikule tehnoloogiale. Müratu ja mugav sõit, kuni 40% väiksem kütusekulu bensiinimootoriga võrreldes ja madalam CO2 heitkogus.

Punane uus Renault Arkana linnamaastur naiselik

Iga päev, nii lihtsalt 

Pole pistikut, ega vajadust seda laadimisvõrku ühendada. Tänu energia taastootmisele pidurdusel, laetakse su Arkana akut sõidu ajal automaatselt. Veelgi kiiremaks laadimiseks vali B-mode sõidurežiim. Võttes jala gaasipedaalilt, hakkab auto pidurdama praktiliselt seiskumiseni ja salvestab maksimaalses mahus elektrienergiat.

Oranž hübriid linnamaastur Renault Arkana profiil

Võrreldamatu sõidunauding

LStartimine alati täiselektrilises režiimis võimaldab nautida mootori kohest reageeringut, vaikust ja dünaamilist sõitu igal teekonnal. Nii linnas kui maanteel kindlustab bensiinimootor võimsuse 140 hj, reageeringut lisavad kaks elektrimootorit ning efektiivsuse tagab mitmerežiimne käigukast.

VARUSTUSTASEMED

ZEN

Alates 25 590 €

ZEN

INTENS-C

Alates 27 990 €

INTENS-C

R.S. LINE

Alates 30 590 €

R.S. LINE