KANGOO

€ 16 690 Alates

KANGOO muutis täielikult oma väljanägemist ning nüüd on see kooskõlas Renault' uue disainikontseptsiooniga.

Disain


KANGOO muutis täielikult oma väljanägemist ning nüüd on see kooskõlas Renault' uue disainikontseptsiooniga. Uus on nii esipõrkeraud kui ka esituled ning kerekuju on puhtam ja harmoonilisem. Uuenenud on ka salong, milles on uus keskkonsool ja uue kujuga rooliratas.

Disain

Varustus


Võimalused

Uus KANGOO kohandub kergelt Sinu vajadustega. Sõltumata olukorrast võid vedada väga suuri või pikki esemeid, säilitades seejuures tagaistme kasutamise võimaluse, et minna perega nädalavahetust veetma või suure hulga pagasiga puhkusereisile. See on võimalik tänu KANGOO unikaalsetele salongi ümberpaigutusvõimalustele ning laiale lisavarustuse valikule. 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitav tagaistmete seljatugi võimaldab luua sileda kaubaruumi põranda. Kokkuklapitava seljatoega kõrvalistuja iste, eemaldatav mitmetasandiline panipaikade jaotus pagasiruumis, innovaatilised katusereelingud, 7-kohaline versioon (GRAND KANGOO), panoraamkatus ja hulgaliselt erinevaid panipaiku.

Tähelepanu! Piltidel võivad olla kujutatud versioonid või lisavarustus, mis pole Eesti turul saadaval.

Ökonoomsed tehnoloogiad

Tänu kogenud Renault' inseneride poolt välja töötatud uuele mootorivalikule, saavutas Uus KANGOO rekordmadala kütusekulu 4,3 l/100 km ja heitmekoguse 112 g CO2/km*, mis paigutavad ta selles kategoorias juhtpositsioonile. Tänu Energy mootoritele ja Eco-funktsioonile ühendatakse kõrged tehnilised näitajad kütusesäästlikkusega, mis aitavad juhil kulusid kokku hoida.

* Kütusekulu ja CO2 heitmekogused on määratud kehtivate regulatsioonide järgi. Tähelepanu! Piltidel võivad olla kujutatud versioonid või lisavarustus, mis pole Eesti turul saadaval.