MEGANE Grandtour E-TECH pistikhübriid

Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid

Elegantne ja mitmekülgne universaal, nüüd ka laadimisvõimalusega hübriidina

E-Tech Plug-in Hybrid hübriidmootoriga varustatud Megane Grandtour seob kaks maailma üheks ainulaadseks sõidukogemuseks. Kasuta töönädala sees igapäevase laadimisega täiselektrilist režiimi ning nädalavahetusel lülita ümber hübriidrežiimile, et sõiduulatuse pärast mitte muretseda. Elektriauto eelised, hübriidauto mitmekülgsus!

Vaikus, muagvus, kiire reageering

Tänu Renault DP WORLD F1® Team'i kogemusetele ja elektriautode-alasele oskusteabele, on E-Tech Plug-In Hybrid varustatud elektriauto eelistega, mis kindlustavad erakordse sõidunaudingu.

DISAIN


VÄLISKUJUNDUS

 Megane Grandtour tõlgendab Megane'i isikupära universaalkere versioonis ning lisab sellele oma stiili. 

MUGAVUS JA MITMEKÜLGSUS

Suur pakiruum

Megane Grandtouri Easy Break kokkuklapitavad tagaistmed tagavad rekordilise laadimispikkuse (2,7 m). Avar ja ümberpaigutatav pakiruum (kuni 563 l) ning suur hulk panipaiku üllatavad oma mahutavusega. 

Kõrgtehnoloogiline kokpit

Muuda oma sõidukogemus isikupäraseks multimeediasüsteemi EASY LINK suure 9,3" keskmise ekraani abil, valides omale sobivaima sõidurežiimi. 

LED-tuled Pure Vision

Naudi nii päeval kui öösel optimaalset nähtavust ja märkimisväärselt laiemat nägemisraadiust, mida pakub LED Pure Vision tehnoloogia. 

SISEKUJUNDUS

ELEGANTNE JA ERGONOOMILINE INTERJÖÖR

Kõrgtehnoloogiline kokpit, intuitiivsed juhtelemendid, praktilised panipaigad, optimaalne mugavus ja hoolikalt viimistletud detailid - kõik selleks, et hästi lõõgastuda ja sõitmist nautida. 

10,2" isikupärastatav juhiekraan

GPS-navigatsioon, tehnoloogiad, juhiabisüsteemid - juhi oma Megane Grandtouri täielikus meelerahus, mille tagavad isikupärastatava 10,2" juhiekraani intuitiivsed funktsioonid. 

Kaasaegne tehnoloogia

Oled valmis unustamatuks kohtumiseks kaasaegse intelligentse mobiilsusega? Kasuta oma nutitelefoni ekraani dubleermist armatuurlaua keskel asuva 9,3" ekraanil. 

Elektriliselt reguleeritavad istmed

Kahe erineva tihedusega vahu kasutamine tagab erakordse mugavuse. Megane Grandtouri elektriliselt reguleeritavad istmed ühendavad endas mugavuse, ergonoomika ja ümberpaigutusvõimalused. 

Väljapeetud atmosfäär

Nahkpolster, isetumenev minimalistlik tahavaatepeegel, digitaalse näidikuga kliimaseadme juhtnupud ja kroomitud kujunduselemendid - Megane Grandtour suudab ida detailiga muljet avaldada. 

KOHANDA OMALE SOBIV INTERJÖÖR

Ümberpaigutatav pakiruum, rekordiline laadimispikkus ja suur hulk panipaiku - Megane Grandtour ühendab endas mugavuse, stiili ja praktilisuse. Sinu usaldusväärne partner!

Kohanda salong vastavalt vajadustele...

Vead tihti erinevaid asju? Tänu kokkuklapitavale tagaistmele Easy Break ja siledale põrandale võid vedada kõikvõimalikke esemeid, säilitades sealjuures täieliku mugavuse oma Megane Grandtouri salongis.

...ja naudi isikupärastatud pakiruumi. 

Tänu mahukale pakiruumile (kuni 563 l), rekordilise pikkusega laadimisalale (2,7 m) ja läbimõeldud panipaikadele kohandub Megane Grandtour lihtsalt Sinu vajadustega.

VARUSTUS


TUGEVAD KÜLJED, LISAKS HÜBRIIDJAAMALE

Väljendusrikkad vormid, mugav salong ja kohandatav pakiruum...Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid ühendab Megane'i parimad omadused hübriidi eelistega. 

MULTI-SENSE


Salongi valgustusest kuni moorihääleni. Vali üks kolmest sõidurežiimist - Pure, MySense või Sport. Isikupärasta oma universaali õhustikku vastavalt oma eelistustele. Režiimis Pure võid sõta täiselektriliselt kuni 135 km/h. Vali sõidurežiimiks MySense või Sport või kasuta lihtsalt funktsiooni E-SAVE, mis väldib aku täitumuse langemist alla 40% mahust.

KÕRGTEHNOLOOGILINE KOKPIT

Kuva laadimispunktide asukohad kaardil ja programmeeri aku laadimine 9,3" EASY LINK puuteekraanil. 10,2" isikupärastatavalt näidikutepaneelilt saad aga jälgida aku laadimist, kasutada innovaatilisi juhiabisüsteeme ning jälgida navigeerimisinfot.

MOOTORID


MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID - LAADMISVÕIMALUSEGA HÜBRIID

Mitmekülgne universaal

Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid'i täiselektriline sõiduulatus linnas on kuni 65 km(1), nii, et sa ei pea igapäevastel sõitudel enam kütusekulu pärast üldse muretsema. Aeg puhkuseks? Naudi vabadust, mille tagab võimalus hübriid- ja täiselektrilise režiimi vahel ise valida (sõiduulatus täiselektrilises režiimis kuni 50 km kombineeritud tsüklis).

Erakordne sõidukogemus

Sujuv ja vaikne sõit, suurepärane reageering ja dünaamiline kiirendus kohaltvõtul… Megane Grandtour E-Tech Plug-in Hybrid'is on ühendatud uuenduslik mitmerežiimne käigukast uue põlvkonna 160 hj 1,6-liitrise mootoriga, mis kindlustab erakordse sõidunaudingu.

Optimaalne kütusekulu

Tänu laadimisvõimalusega hübriidmootorile E-Tech hakkab auto liikuma alati täiselektrilises režiimis, mis vähendab kütusekulu ja CO2 heitmeid nii lühematel kui ka pikematel sõitudel (kuni 70%(2)). Et veelgi rohkem energiat taastoota, vali käigukastil B-sõidurežiim.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): uus protokoll võimaldab määrata andmeid täpsemalt, nii, et need vastavad oluliselt paremini igapäevases kasutuses saadavatele andmetele kui NEDC protokolli tulemused.
(1) WLTP linnatsüklis (ootab lõplikku kinnitust) 
(2) WLTP kombineeritud tsüklis (ootab lõplikku kinnitust)

RENAULT E-TECH DRIVE ELEKTROMOBIILSUSE TESTIDE TULEMUSED

Vaata kui säästlik ja keskkonnasõbralik on Renault' Megane Grandtour Plug-in Hybrid!

VARUSTUSTASEMED

ZEN

Alates 29 790 €

ZEN

INTENS

Alates 31 590 €

INTENS

R.S. LINE

Alates 32 790 €

R.S. LINE