MEGANE

Nauding sõltub mugavusest

Kaasaegse tehnoloogiaga juhikoht

Tunne end Uues Renault MEGANE's nagu lennuki kabiinis. Sinu käsutuses on hulgaliselt kaasaegseid tehnoloogiaid, mis tagavad erakordse mugavuse ja sõidunaudingu.

Mugavuse uus mõõde

Nauding sõltub mugavusest. Uue Renault MEGANE'I interjööris valitsevad kõrgekvaliteedilised materjalid ja harmoonia.

Disain


Väline disain

Renault MEGANE

Tõmbab tähelepanu veenva disaini ja hästi väljendusrikka stiiliga.

Sisekujundus

Nauding sõltub mugavusest. Uue Renault MEGANE'I interjööris valitsevad kõrgekvaliteedilised materjalid ja harmoonia.

Mugavuse uus mõõde

Erakordselt ruumikas salong ning kahesuguse tihedusega vahuga polsterdatud täismõõdus istmed tagavad teekonna täis unustamatuid elamusi. Juhiistmele saab lisada nimmepiirkonna massaažifunktiooni.

Varustus


Tehnoloogia

MULTI-SENSE süsteem

Nautraalne, Komfort, Öko, Sport või Personaalne? Viis režiimi ja viis unikaalset juhtimisstiili. Omas klassis enneolematu, uuenduslik MULTI-SENSE tehnoloogia muudab sõidukogemust lähtuvalt sinu hetke soovidest või sõidustiilist. Veidi põnevust? Soovid lõõgastuda? Koos MULTI-SENSE süsteemiga on sul mitu MÉGANE'i ühes!

Kaasaegse tehnoloogiaga juhikoht

Tunne end Uues Renault MEGANE's nagu lennuki kabiinis. Sinu käsutuses on hulgaliselt kaasaegseid tehnoloogiaid, mis tagavad erakordse mugavuse ja sõidunaudingu. Sinu ees asub 7-tolline värviline TFT ekraan, mille digitaalne kiirusenäidik kohandub valitud sõidustiiliga. Su silmade ette ilmub üles tõstetav Head-Up displei. Keskkonsoolil domineerib 7- või 8,7-tollise puutetundliku ekraaniga R-Link 2 multimeediasüsteem. MULTI-SENSE süsteem hoolitseb enneolematu sõidukogemuse eest. Oled sa valmis põnevaks sõidukogemuseks? On aeg alustada!

Head-Up displei

Saad nüüd turvaliselt, ilma tähelepanu liikluselt pööramata, kasulikku infot lugeda: sõidukiirus, navigatsioonijuhised ja juhiabisüsteemid… See värviline projektsiooniekraan kuvab olulisema info otse sinu vaatevälja. See lennundusest pärit tehnoloogia pakub tõelist mugavust ja vabastab su silmi väsitavast pilgu lähedale/kaugele suunamisest.

Digitaalse kiirusenäidikuga 7" TFT ekraan

Isikustamisvõimalustega 7-tollise värvilise ekraaniga näidikute ja indikaatorite plokk annab juhile õigeaegselt teavet ning tagab mugavuse silmadele. Ekraan on stabiilne ning hea kontrastsusega nii päeval kui öösel.

Easy Park Assist iseparkimissüsteem

Paralleelne parkimine pole kunagi nii lihtne olnud! Süsteem mõõdab ära vaba ruumi ning määrab auto sõidutrajektoori. Lase tal endal roolida ja pargi muretult.

„Pure Vision“ täis LED esituled

Naudi parimat nähtavust ka öösel. Full LED "Pure Vision" tehnoloogia päikesevalgusele sarnane valge valgus tagab tavaliste halogeenpirnidega võrreldes oluliselt parema nähtavuse.

Bose® Sound System

Tipptasemel kõlarite, digitaalse võimendi ja bassikõlariga Bose® helisüsteem pakub täpset, puhast ja tasakaalus heli. Tunnete end olevat kontserdisaalis, kus iga noot, iga muusikaline detail ja iga nüanss tõetruult taasesitusele tuleb.

Multimeedia

Intuitiivne ergonoomika


Tänu suurtele mõõtmetele, selgetele ikoonidele ning menüü ülesehitusele, võimaldab R-LINK 2 kiiret ligipääsu arvukatele funktsioonidele. Eriliselt oluline on puutetundlik ekraan navigatsiooni režiimis, võimaldades kiire ligipääsu ja tagades olulise info kiire edastuse. R-LINK 2 puutetundlikku ekraani on saadaval kahes mõõdus - horisontaalne läbimõõduga 7" ja vertikaalne läbimõõduga 8,7".

Isikustamisvõimalused

Sarnaselt tahvelarvutile või nutitelefonile saab ka R-LINK 2 põhiseadeid endale sobivalt salvestada, mis lihtsustab ligipääsu tihedamini kasutatavatele funktsioonidele. Mällu saab salvestada kuni kuus erinevat kasutajaprofiili. Iga sõiduki kasutaja võib ühe nupuvajutusega taastada oma isiklikud navigatsiooni, multimeedia ja juhiabisüsteemide seaded. Nii saab iga juht sõita just talle sobiva autoga!

Tõeline juhtimiskeskus

R-LINK 2 süsteem on ka tõeline auto juhtimiskeskus, mille kaudu saad MULTI-SENSE süsteemi juhtida ning juhiabisüsteeme sisse ja välja lülitada. Tänu häälkäsklustele ei pea sa silmi teelt pöörama.

Ohutus

Juhiabisüsteemid

Uus Renault MEGANE on varustatud mitmete sõitmist toetavate süsteemidega, mis muudavad sõidu stressivabamaks, ohutumaks ja sujuvamaks, sealhulgas:

- kiiruseületuse hoiatussüsteem koos liiklusmärkide tuvastusfunktsiooniga; 
- sõiduraja kontrollsüsteem;
- pimenurga kontrollsüsteem.

 

Aktiivne püsikiirusehoidja

Liiga väike pikivahe? Aktiivne püsikiirusehoidja töötab kiirustel 50 kuni 140 km/h ning korrigeerib automaatselt sõiduki kiirust, et säilitada turvaline pikivahe.

Aktiivne hädapidurdussüsteem

Uus Renault MEGANE mõõdab ja kuvab vahemaad eessõitva autoni. Kriitilise vahemaa korral annab süsteem visuaalse ja helisignaaliga hoiatuse. Kui juht ei reageeri või reageerib liiga aeglaselt, aitab süsteem autol pidurdada, et vältida kokkupõrget või leevendada selle tagajärgi.

Mäeltstardiassistent

Et veelgi parandada ohutust ja mugavust, on Uus Renault MEGANE varustatud mäeltstardi abisüsteemiga, mis toetab paigaltvõttu mäkketõusul, ega lase autol tagasi veereda või mootoril välja surra.

Pimenurga kontrollsüsteem

See süsteem jälgib sõidukeid tahavaatepeeglite pimealal ning annab neist juhile märku küljepeeglitel vilkuvate LED tuledega. Süsteem töötab kiirusel 30 kuni 140 km/h.

Mugavus

Mugavuse uus mõõde

Nauding sõltub mugavusest. Uue Renault MEGANE'I interjööris valitsevad kõrgekvaliteedilised materjalid ja harmoonia. Materjalid, mida on mõnus katsuda, peen polster, nahkkattega rool, kroomitud dekoratiivelemendid… Erakordselt ruumikas salong ning kahesuguse tihedusega vahuga polsterdatud täismõõdus istmed tagavad teekonna täis unustamatuid elamusi. Juhiistmele saab lisada nimmepiirkonna massaažifunktiooni.

Katuseluuk

Tänu avatavale klaasist katuseluugile* muutub päike Uue Renault MEGANE'I lahutamatuks kaaslaseks. Suur klaaspind juhi kohal valgustab kenasti salongi. Valige kolme asendi hulgast endale sobiv.

* Lisandub varustusse hiljem.

Keskkonsool

Väärika disainiga ning atraktiivsete kujunduselementidega kõrge ja lai keskkonsool on varustatud ergonoomilise piki suunas reguleeritava käetoega. Käetoe all asub 3-liitrise mahuga panipaik.

Tagaistmed / pakiruum

Taga on reisijatel mugav jalaruum ning tagumiste istmete seljatoed on 1/3 - 2/3 süsteemis kokku klapitavad. Uue Renault MÉGANE'I pakiruumi maht 434 liitrit on oma klassi suurim.

Renault käed-vabad võtmekaart

Aitab võtmetega kohmitsemisest! Tänu käed-vabad võtmekaardile avaneb Uus Renault MÉGANE kui sa talle ligined, käivitub Start nupust ning lukustub kui sa temast eemaldud.

Jõudlus

Mootorid

Renault on Uue MEGANE'i mootorite arenduses ära kasutanud kõik võidusõitudel omandatud teadmised ja kogemused. Nende jõudlus, vastupidavus, kütusekulu ja C02 heitmekogused on oma klassi parimate hulgas ning kasutusmugavus - täiesti unikaalne.

 

Energy TCe 130

Maksimaalne võimsus 130 hj pööretel 5500 p/min ning maksimaalne pöördemoment 205 Nm pööretel 2000 p/min. Energy TCe 130 bensiinimootor on sama võimas kui 2-liitrine vabalt hingav mootor. Otsesissepritse ja sisse ehitatud turbolaadur tagavad erakordse paindlikkuse ja kiire reaktsiooni. Energy TCe 130 on pälvinud tunnustust oma vaikse hääle eest ning dünaamika säilimine ka suurematel kiirustel tagab enneolematu mugavuse ja sõidumõnu.

Energy dCi 110

Loodud neile, kes otsivad korraga nii madalaid kasutuskulusid kui ka sõidunaudingut. dCi 110 on varustatud kõige kaasaegsemate tehnoloogiatega nagu Stop & Start süsteem ja teraskolvid, mis tagavad madala kütusekulu ning CO2 heitmekoguse – vaid 3,7 l/100 km ning 95 g CO2/km kombineeritud tsüklis!*

* Kütusekulu ja CO2 heide määratakse kindlaks vastavalt mõõtmise standardmeetodile, mis on sätestatud sõidukite homologiseerimisele rakenduvate nõuetega.

Energy dCi 130

ENERGY dCi 130 mootor ühendab endas võimsuse ja sõidunaudingu ning dünaamilise kiirenduse järgneval käigul ka madalatel pööretel. See hooldusvaba "for life" kettülekandega mootor on ka väga ökonoomne - kütusekulu kombineeritud tsüklis 4 l/100 km* ning CO2 heitmed 103 g/km.  

EDC automaatkäigukast

EDC (Efficient Dual Clutch) automaatkäigukast ühendab endas automaatkäigukasti mugavuse ning manuaalkäigukasti lihtsuse ja kiire reageerimise. Sõltuvalt mootorist kas 6- või 7-käiguline automaatkäigukast tagab paindlikkuse ja dünaamika ning aitab vähendada kütusekulu. Käigukasti töö ja reageerimiskiirus sõltuvad valitud sõidurežiimist. Mida veel tahta?

Väiksem kütusekulu

Sõit "ECO" režiimis. Aktiveerides selle funktsiooni ühe nupuvajutusega, hoiad oma Uue Renault MÉGANE'i kütusekulu kontrolli all. Tänu sellele funktsioonile võid vähendada kütusekulu kuni 12%. Saad ka jälgida reaalajas oma sõidustiili ning saada individuaalseis juhiseid ökonoomsemaks sõiduks.

Mudelivalik

 • LIFE

  € 16 690 Alates
  LIFE
   ABS-pidurid + hädapidurdusassistent
   - elektrooniline stabiilsuskontroll
   - mäeltstardi assistent
   - rehvirõhu kontrollsüsteem
   - 6 turvapatja
   - püsikiirusehoidja kiirusepiirajaga
   - 3-punkti turvavööd esi-ja tagaistmetel
   - reguleeritava kõrgusega peatoed
   - ISOFIX kinnitused tagarea külgmistel istmetel
   - elektrooniline roolivõimendi
   - kesklukustus
   - elektriliselt reguleeritavad
   - manuaalselt kokkuklapitavad ja soojendusega küljepeeglid
   - reguleeritava kõrguse ja sügavusega roolisammas
   - reguleeritava kõrgusega juhiiste
   - Leed-päevasõidutuled
   - Leed-tagatuled 3D "Edge Light"
   - mehaaniline kliimaseade
   - elektrilised esiaknatõstukid
   - tagaiste 1/3-2/3 suhtes allaklapitav
   - tekstiilist istmepolster
   - salongi valitsev toon must
   - kere värvi uksekäepidemed ja küljepeeglite korpused
   - raadio
   - Bluetooth®
   - USB/jack
   - 4,2" ekraan
   - 4 kõlarit (2 ees+2 taga)
   - 16" terasveljed, Florida disain
   - rehviparanduskomplekt
 • BUSINESS

  € 17 390 Alates
  BUSINESS
   (lisaks Life varustusele)
   - Keskkonsoolis pikisuunas reguleeritav käetugi, panipaiga ja 2 topsihoidjaga
   - parkimissensorid taga
   - reguleeritava kõrguse ja nimmetoega juhiiste; nahkkattega rool
   - kroomliistud küljeakendel
   - udutuled
   - 16" terasveljed
 • LIMITED

  € 18 090 Alates
  LIMITED
   (lisaks Life+ varustusele)
   -Automaatne 2-tsooniline kliimaseade
   -valgus-ja vihmasensor
   -Renault vabakäe-võtmekaart
   -parkimisandurid taga
   -läikivmusta värvi küljepeeglite korpused
   -LIMITED markeering
   -Leed-päevasõidutuled "Edge Light"
 • INTENS

  € 19 090 Alates
  INTENS
   (lisaks Limited+ varustusele)
   - automaatne 2-tsooniline kliimaseade
   - valgus- ja vihmasensor
   - Renault vabakäe võtmekaart tervitusfunktsiooniga
   - Multi-Sense süsteemi baasversioon (v.a. Sce 115hj ja Tce 100hj mootoriga)
   - elektrilised, kokkuklapitavad, soojendusega küljepeeglid
   - 7" värvilise ekraaniga näidikuteplokk
   - raadio
   - Bluetooth®
   - USB/jack
   - 7" ekraan
   - keskkonsoolis pikisuunas reguleeritav käetugi panipaiga, 2 topsihoidja ja tagarea reguleeritavate ventilatsiooniavadega
   - veluurist-tekstiilist istmepolster, salongi valitsev toon must
   - valgustatud peeglid päikesesirmides
   - parkimisandurid taga
   - kere värvi uksekäepidemed kroomitud iluliistudega
   - kroomitud summutitoru
   - leed-päevasõidutuled "Edge Light"
   - 16" valuveljed, Silverline disain
 • GT LINE

  € 20 390 Alates
  GT LINE
   (lisaks Intens+ varustusele) - Nahkkattega rool
   - Tumehalli värvi küljepeeglite korpused
   - Kere värvi GT kaitserauad
   - Ilma esiudutuledeta
   - Tagumine difuusor ja väljalasketoruga
   - 17" valuveljed DECARO disain
   - Tooklaasid taga
   - "GT Line" märgis

Prev Next