Alates 22 790 €
233 € kuus

Renault Megane GrandCoupe punane esituli LED tuled

Veetlev ja stiilipuhas GrandCoupe

Atleetik siluett, kroomitud radiaatorvõrega uuenenud esiosa, C-kujuline tuledejoon, 16", 17" või 18" veljed ning elegantne ja tehnoloogiline interjöör...Uuel Megane GrandCoupe'l on Su südame võitmiseks kõik olemas. 

Tänu uuenenud esiosale, mida ilmestavad kroomitud radiaatorvõre ja Renault'le margiomane C-kujuline tuledejoon, on Megane GrandCoupe veelgi selgemalt eristuv. 

DISAIN

Avatav panoraamkatus

Muuda oma reisid maalilisemaks avatava klaasist panoraamkatuse abil. Vali üks kolmest avamisvõimalusest.

Automaatselt avanev pakiruumi luuk

Automaatne tagaluuk avaneb ja sulgub käsi kasutamata - mugav kasutada ka siis kui käed on kinni. 

Uuenenud kere esiosa

Tänu uuenenud esiosale, mida ilmestavad kroomitud radiaatorivõre ja Renault'le margiomane C-kujuline tuledejoon, on Megane GrandCoupé veelgi selgemalt eristuv. 

Uue Megane GrandCoupe interjöör on väga veetlev.
Kaasaegne ja kõrgtehnoloogiline salong, läbimõeldud võrgulahendused, avatav panoraamkatus ja elegantne disain - rohkem mugavust ja tehnoloogiat. 

10,25" isikupärastatav juhiekraan

Sõida oma uue Megane GrandCoupe'ga enesekindlalt. Kasuta uuenduslike funktsioone, mida kuvatakse 10,25" isikupärastataval juhiekraanil - GPS-navigatsioon, erinevad pardatehnoloogiad ja juhiabisüsteemid. 

Ekslusiivne atmosfäär

Megane GrandCoupe kütkestab oma disainiga: nahkpolster, raamita salongi tahavaatepeegel, kroomitud detailid, veluurist polstrielemendid, harjatud alumiiniumist liistud.

Elektriliselt reguleeritavad istmed 

Veelgi rohkem mugavust! Massaažifunktsioon, hulgaliselt reguleerimis- ja ümberpaigutusvõimalusi - kõike saab muuta vastavalt Sinu soovidele ja vajadustele. 

Tehnoloogiline interjöör

Armatuurlauast tagaistmeni on Megane GrandCoupe's tunda erakordset mugavust ja tehnoloogiat. Tutvu kõigi multimeediavõimaluste ja MULTI-SENSE seadistustega, mida pakub multimeediasüsteem EASY LINK. 

UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD

Multimeediasüsteem EASY LINK

Oled valmis unustamatuks kogemuseks tipptehnoloogilise autoga?  Tänu Android Auto™ ja Apple CarPlay™ ühilduvusega multimeediasüsteemile EASY LINK on su Uues Megane GrandCoupé's tagatud kiire ligipääs kõigile veebirakendustele läbi keskkonsoolil asuva 9,3" ekraani.

MULTI-SENSE

Mootori hääl  ja reageering, rooli tundlikkus, juhiekraani seaded, 8 meeleoluvalgustuse tooni ja 4 sõidurežiimi (MySense, Eco, Comfort ja Sport)… Kõik vajalik selleks, et auto seadistus vastaks Sinu soovidele ja meeleolule.

Kasuta Renault Easy Drive juhiabisüsteeme

Aktiivne püsikiirusehoidik Stop & Go, iseparkimissüsteem Easy Park Assist, sõiduraja kontrollsüsteem, jalakäijate tuvastusfunktsiooniga aktiivne hädapidurdussüsteem AEBS, juhi väsimuse tuvastussüsteem, Head-Up ekraan ja Renault' vabakäe-võtmekaart… Tänu uutele tehnoloogiatele suurendavad meie juhiabisüsteemid ohutust ja lihtsustavad juhtimist.

ZEN

Alates 21 490 €

ZEN

INTENS

Alates 25 090 €

INTENS