GRAND SCENIC

GRAND SCENIC

Uus nägemus mahtuniversaalist

Kes ütles, et mahtuniversaal ja sensuaalsus ei või käsikäes käia? Renault - mahtuniversaalide looja ning auto uute kasutusvõimaluste leiutaja - esitleb uhkusega Uut Renault GRAND SCENICUT. Selle täielikult muutunud kereproportsioonid ja sensuaalsed, täpselt rõhutatud vormid, püüavad pilke.

Nagu perekonna sviit

Projekteeritud nii, et kõigil pereliikmetel oleks mugav ja hea olla. Reisijate vajadustele alati avatud ning samaaegselt intelligentseid lahendusi pakkuv. Uues GRAND SCENICUS on ruumikus ja mugavus viidud uuele tasemele, mis on perega reisimisel suureks eeliseks.

Disain


Galerii

Väline disain

Soovid muutust oma igapäevaellu?

Uus GRAND SCENIC, oma täielikult muutunud kereproportsioonide ja sensuaalsete, täpselt rõhutatud vormidega, püüab pilke. Sina oled unikaalne ja Uus GRAND SCENIC samuti.

Sensuaalne ja külgetõmbav disain

Uues GRAND SCENICUS ei saa sa märkamatuks jääda. Selle eristuv disain ei järgi traditsioonilisi mahtuniversaalide kaanoneid. Kaugele ette ulatuv, suure kaldega panoraamesiklaas, muudab silueti hästi voolujooneliseks. Kõrge kerejoon aga lisab omakorda voolavust ja dünaamilisust.

20-tollised veljed

20" veljed kõikide versioonide standardvarustuses annavad Uuele GRAND SCENICULE teistest seeriaautodest eristuvad, unikaalsed proportsioonid. Suures rattad rõhutavad selle originaalsust ning moodsad kerejooned ja optiliselt madalam katusekaar lisavad rohkem dünaamikat.

Katusereelingud

Anodeeritud alumiiniumist elegantsed katusereelingud toetavad Uue Renault GRAND SCENICU rafineeritud disaini ning suurendavad selle praktilisi eeliseid.

Sisekujundus

Klaasist panoraamkatus

Kingi klaasist panoraamkatusega endale rohkem valgust ja lisa oma Uue GRAND SCENICU salongile rohkem stiili. Panoraamkatuse suur, ilma vahetaladeta klaaspind, pakub meeldivat ja piiramatult avarat vaadet ning valgustab ideaalselt salongi.

Harmoonilised vormid ja materjalid

Uue GRAND SCENICU salongis oled sina kõige olulisem. Tunneta avarust, mida pakub ruumikas salong, imetle armatuurlaua ja uste stiilset üleminekut, naudi paranenud ergonoomikat, ideaalset viimistlust ja kõrgekvaliteetseid materjale.

5 või 7 kohta

Võid salongi paigutuse hetkega 5-kohalisest 7-kohaliseks muuta ja vastupidi. See on hästi praktiline kui ootamatult reisijaid lisandub või mõnda suuremat eset on vaja transportida.

Varustus


Ruumikus ja paindlikkus

"One Touch" salongi ümberpaigutussüsteem

Tänu "One Touch" salongi ümberpaigutussüsteemile, saab tagumiste istmete seljatoed mugavamaks asjade laadimiseks ühe käeliigutusega ideaalselt siledaks põrandaks kokku klappida (sõltuvalt versioonist, kas pakiruumis asuvate nuppude abil või ka R-LINK 2 süsteemi ekraanilt).

"Easy Life" liuglev keskkonsool

Ette nihutatud "Easy Life" keskkonsool moodustab armatuurlauaga ühe terviku ning loob juhi ümber kompaktse kokpiti-efekti. Taha nihutatuna on see aga kõigile pereliikmetele kergesti ligipääsetav. Keskkonsoolis on suured funktsionaalsed panipaigad asjade paigutamiseks, nendest üks ka valgustusega. Väiksem panipaik asub eraldi riiulina käetoe all. Keskkonsooli tagaosas paiknevad lisaks praktilisele panipaigale ka kaks USB-pistikut multimeediaseadmete laadimiseks ning 12V-pistik ja 3,5 mm audiopistik.

"Easy Life" sahtel

Teiseks originaalseks lahenduseks on mudelilt Espace pärinev 11,5-liitrise mahuga "Easy Life" sahtel, mis asendab armatuurlaual kaasreisija ees traditsioonilist kindalaegast. Sahtel on jahutusfunktsiooniga ja valgustatud.

"Easy Life" lauad

Esiistmete seljatugede külge integreeritud läbimõeldud "Easy Life" klapplauad on eriti kasulikud perereiside ajal. Lahtiklapituna saab neile turvaliselt kummipaelaga kinnitada nii nutitelefoni, tahvelarvuti kui pliiatsid, et need sõidu ajal kindlalt paigal püsiks.

Tehnoloogia

MULTI-SENSE süsteem

Sul on palju ideid ja sa soovid igasse päeva muutusi? Ühel päeval vajad veidi adrenaliini, aga teisel soovid lõõgastuda? MULTI-SENSE süsteemi abil saad oma sõidukogemuse sõltuvalt tujust või eelistatud sõidustiilist isikupäraseks muuta. Neutraalne, mugav, öko, sport või individuaalne - viis režiimi ja viis unikaalset sõidustiili. Võid oma sõidustiili igal hetkel muuta.

Head-Up displei

Sa ei pea enam pöörama pilku teelt, et näidikutelt andmeid vaadata. Head-Up displei läbipaistev värviline ekraan kuvab kogu olulise info, mida sõidu ajal vajad. See varustus suurendab mugavust ja turvalisust ning on selle segmendi autode juures unikaalne.

7" värvilise TFT-ekraaniga näidikutepaneel

Värvilise 7-tollise TFT ekraaniga näidikutepaneel edastab vajalikul hetkel kogu olulise info, on silmadele mugav kasutada ning võimaldab kuvatavaid andmeid isikupärastada. Ekraan on stabiilne ning hea värvikontrastsusega nii päeval kui öösel.

Mugavus

Mugavad esiistmed

Esimesed istmed on valmistatud erilise täpsusega. Tänu Renault Espace'lt laenatud konstruktsioonile ja kahe tihedusega vahu kasutamisele on saavutatud ülim mugavus ja ideaalne küljetugi. Saadaval on istmesoojendus ning juhiistmele sõltuvalt versioonist ka massaažifunktsioon, reguleeritava pikkusega istmepadi ja elektriliselt reguleeritav nimmetugi.

Salong, mis on disainitud sinu vajadustega kohanema

Uue GRAND SCENICU avar salong on hästi kasutajasõbralik - viis suurt istet ja hulgaliselt salongi ümberpaigutusvõimalusi. Lai varustusevalik toetab tänapäeva pere elustiili ja muudab auto igapäevase kasutamise eriti mugavaks.

Ideaalset nähtavust pakkuv esiklaas

Pakkumaks rohkem mugavust ja paremat vaadet teele on Uus GRAND SCENIC varustatud suure, pikalt ettepoole ulatuva esiklaasiga. See koosneb kolmest osast, pakub panoraamset vaadet ja tagab parema nähtavuse ka külgedele.

Multimeedia

Multimeediasüsteem R-LINK 2

Juhtimiskeskuse rolli täitev ja mobiilseid rakendusi koondav multimeediasüsteem R-LINK 2 pakub ligipääsu mitmetele auto funktsioonidele nagu navigatsioon, multimeedia, MULTI-SENSE süsteem ning võimaldab ka erinevaid juhtimisabisüsteeme sisse või välja lülitada. Selle suur puutetundlik ekraan pakub suurepärast pildikvaliteeti, kõrget puutetundlikkust ja suurt kasutusmugavust ning on saadaval kahes formaadis - 7" diagonaaliga horisontaalne ja 8,7" läbimõõduga vertikaalne. Mällu on võimalik salvestada kuni kuus erinevat kasutajaprofiili. Iga autokasutaja saab ühe puudutusega taastada oma navigatsiooni-, meedia ja juhiabisüsteemide eelistused. Tuleb lihtsalt luua oma profiil, et kõiki seadistusi oleks võimalik ühe klikiga aktiveerida.

Bose® Surround Sound helisüsteem

Tänu Bose ja Renault' disainerite tihedale koostööle saame pakkuda unikaalset helisüsteemi, mis on loodud spetsiaalselt Uue GRAND SCENICU salongi jaoks. Bose® Surround Sound helisüsteemi kõrge kvaliteediga kõlarid pakuvad selget, puhast ja tasakaalustatud heli. Iga reis võib pakkuda unikaalseid audioelamusi.

Ohutus

Aktiivne hädapidurdussüsteem koos jalakäijate tuvastussüsteemiga

Kiirusevahemikus 7-60 km/h aktiveeruv süsteem jälgib sõiduki ümbrust, tuvastab seisvad või liikuvad jalakäijad ja hindab nende liikumissuunda. Juhul kui jalakäijaga kokkupõrke ohu korral juht piisavalt kiiresti ei reageeri, annab süsteem juhile ohust helisignaaliga märku. Kui juht märguandele ei reageeri või reageerib liiga aeglaselt, aktiveerib süsteem automaatselt pidurid ning peatab sõiduki.

Juhi väsimuse tuvastussüsteem

Monotoonne marsruut? Vähenenud tähelepanuvõime? Sinu auto liikumistrajektoor on pideva kontrolli all ja igast kõrvalekaldest antakse juhile koheselt märku.

Aktiivne püsikiirusehoidik

Jõudsid eessõitvale autole liiga lähedale? Süsteem reguleerib automaatselt sõidukiirust, et säilitada ohutu pikivahe.

Sõidukiiruse hoiatussüsteem koos liiklusmärkide tuvastussüsteemiga

Lubatud sõidukiiruse ületamisel edastab süsteem hoiatuse nii näidikutepaneelil kui ka Head-Up displeil.

Pimenurga jälgimissüsteem

Laienda oma vaatevälja! Süsteem avastab pimenurgas paiknevad sõidukid ning annab neist küljepeeglites asuvate LED indikaatorite abil märku.

Easy Park Assist iseparkimissüsteem

Paralleelne parkimine pole kunagi nii lihtne olnud! Süsteem mõõdab vaba ruumi ning juhib parkimismanöövrit. Usalda roolimine iseparkimissüsteemile ning pargi muretult.

Jõudlus

EDC automaatkäigukast

Topeltsiduriga EDC (Efficient Dual Clutch) automaatkäigukast ühendab endas automaatkäigukasti mugavuse ning manuaalkäigukastile omase kiire reaktsiooni ja ökonoomsuse. Kuue või seitsmekäiguline käigukast (sõltuvalt valitud mootorist) tagab sujuva sõidu, suurepärase dünaamika ja madalama kütusekulu. Ideaalne meeldivaks ja stressivabaks sõiduks igas olukorras. Mida võiks veel soovida?

"ECO" režiim

Lülita sisse "ECO" režiim ja vähenda kütusekulu. Selle funktsiooni kasutamine aitab kontrollida kütusekulu ning vähendada seda kuni 12%*. Samuti on võimalik valida öko-juhtimise režiim, et jälgida oma sõidustiili reaalajas ning kasutada individuaalseid seadeid ja soovitusi.

* Sõltuvalt sõidustiilist ja teeoludest.

Mudelivalik

 • ZEN

  € 22 590 Alates
  ZEN
   ABS-pidurid, hädapidurdusassistent
   - Elektrooniline stabiilsuskontroll
   - Mäeltstardiassistent
   - Aktiivne hädapidurdusassistent koos jalakäijate tuvastusfunktsiooniga
   - Rehvirõhu kontrollsüsteem
   - Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik
   - 6 turvapatja
   - 3-punkti turvavööd
   - Reguleeritava kõrgusega peatoed
   - ISOFIX-kinnitused kaassõitja istmel ja tagarea külgmistel istmetel
   - Roolivõimendi
   - Elektrooniline parkimispidur
   - Kere värvi korpustega, elektrilised, manuaalselt kokkuklapitavad, soojendusega küljepeeglid
   - Elektrilised aknatõstukid
   - Digitaalraadio, Bluetooth®, 4,2’’ ekraan
   - Tekstiilist istmekatted
   - Reguleeritava kõrguse ja nimmetoega juhiiste
   - Reguleertava kõrguse ja sügavusega nahkkattega rool
   - Taskud esiistmete seljatoes
   - Panipaigad põrandas - 2 esireas + 2 tagareas
   - 1 USB + 1 jack esireas
   - 12V pistik pagasiruumis
   - Valgustusega peeglid päikesesirmides
   - Leed-päevasõidutuled „Edge Light” , leed-tagatuled 3D „Edge Light”
   - Valgus- ja vihmasensor
   - 7" värvilise ekraaniga näidikuteplokk
   - Automaatne 2-tsooniline kliimaseade + külgmised ventilatsiooniavad taga
   - Renault´ vabakäe-võtmekaart
   - 1/3-2/3 süsteemis allaklapitav käetoega tagaiste
   - 2 eraldi istet 3. istmereas
   - Rehviparanduskomplekt
   - Kroomitud aknaliistud
   - Kroomdetailidega krevärvi ukselingid
   - Kroomitud detailidega kaitseliistud küljeuste alaosas
   - Udutuled
   - 20" valuveljed
 • INTENS

  € 24 790 Alates
  INTENS
   INTENS = ZEN+
   -R-LINK 2 multimeediasüsteem 7" puuteekraaniga, navigatsioon, laiendatud Euroopa kaardid, DAB raadio, Bluetooth®
   -MULTI-SENSE süsteem
   -Juhi väsimuse tuvastussüsteem
   -Sõidukiiruse hoiatussüsteem koos liiklusmärkide tuvastamissüsteemiga
   -Sõiduraja kontrollsüsteem
   -Parkimisabi ees/taga
   -„Easy Life” liuglev keskkonsool , „Easy Life” sahtel
   -„One Touch” istmete kokkuklappimise süsteem
   -Kunstnahaga kombineeritud tekstiilist istmekatted
   -Reguleeritava kõrguse, nimmetoe ning lauaks kokkuklapitava seljatoega kaassõitja iste
   -Elektrilised, kokkuklapitavad, soojendusega küljepeeglid
   -SCÉNIC-logo lävepakuliistul
   -2 USB + 1 jack esireas; 1 12V pistik + 2 USB + 1 jack 2 istmereas
   -Kroomitud detailid (tagaluugil, radiaatorivõrel)
   -Toonitud tagaklaasid

Prev Next