KADJAR

PÕGENE ARGIPÄEVAST STIILITUNDEGA

Avalda jõuliselt muljet

Uut KADJARI eristab täielikult uuenenud sisekujundus, kõrge viimistluskvaliteet ja erakordne mugavus.

LED esi- ja tagatuled, haiuimekujuline antenn, uuenenud esivõre, massiivsed kaitserauad ja 19" valuveljed püüavad pilke.

Salongis lisavad kõrge kvaliteediga materjalid ja viimistluselemendid maasturile rafineeritust. Uue KADJARI varustuses on suure, 7" puuteekraaniga ergonoomiline keskkonsool.

Iga päev võib kujuneda unustamatuks teekonnaks.

Uued mootorid, integreeritud veoskeemid ja kütkestav disain… Uus KADJAR pakub ideaalset tasakaalu jõudluse, efektiivsuse ja igapäevase kasutusmugavuse vahel.

Tänu kõrgemale kliirensile ja kolmele sõidurežiimile - 4x4, 4x2 ja 4x2 koos Extended Grip süsteemiga, on Uus Renault KADJAR valmis sinuga reisideks uute horisontide poole.
Eco režiimis väheneb su maasturi kütusekulu.

VARUSTUS


ÄRA UNUSTA MUGAVUST

Naudi teekonda!

Reguleeritava kõrguse ja istmepadja pikkusega istmed, USB-liidesed, ees ja taga paiknevate ventilatsiooniavadega konditsioneer, kokkuklapitavad tagumised istmed ning praktilised panipaigad…

Tänu läbimõeldud ja mugavusele orienteeritud salongi disainile kohaneb Uus KADJAR sinu elustiiliga.

Uue KADJARI varustuses on ka kõige uuem tehnoloogia: Bose® Sound System, iseparkimissüsteem Easy Park Assist ning multimeediasüsteem R-LINK 2. Ära unusta ka Renault EASY CONNECT teenuseid, millega oma telefoni autoga ühendada saad... ning elu muutub veelgi lihtsamaks.

SÕIDA SEIKLUSTELE VASTU

See 5-kohaline maastur kütkestab Sind oma sõidumugavuse ning kõrge ja mugava isteasendiga rooli taga.

Reguleeritavad istmed ja käetugi

Reguleeri istmepadja pikkus endale sobivaks, et tagada turvaline ja mugav sõit. Esiistmete vahel asuv käetugi on pikisuunas reguleeritav ning peidab enda all mahukat panipaika.

Multifunktsionaalne rool

Häälkäsklused, kiirusepiiraja ja püsikiirusehoidik, telefon, pardakompuuter… Kõigi nende funktsioonide juhtimiseks piisab nupuvajutusest sinu maasturi roolil.

Soojendusega esiistmed

Kahe erineva tihedusega vahuga täidetud soojendusega istmed garanteerivad stabiilsuse ja soojusmugavuse ka talvisel perioodil.

PRAKTILINE INTERJÖÖR

Avar salong, läbimõeldud ümberpaigutusvõimalused ja ruumikad panipaigad… Me mõtlesime kõigele, et elu lihtsamaks muuta.

Mahukas pakiruum

Vea vaevata kõike, mis vaja.

Kokkuklapitavad tagaistmed

Kokkuklapitud tagaistmete seljatoed võimaldavad muretult transportida kuni 2,5 m pikkuseid esemeid.

Klaasist panoraamkatus

1,4 m2 pidalaga klaaskatus võimaldab sul nautida ümbritsevat keskkonda ja täita salong valgusega.

Panipaigad ja 12V pistik

Võid ühendada oma multimeediaseadmed USB-liideste, audiopistiku või 12V pistiku abil ning kasutada kõikjal salongis läbimõeldud panipaiku, mille kogumaht ulatub 31 liitrini.

TEHNOLOOGIAD JA RENAULT EASY CONNECT

Pole midagi lihtsamat kui juhiabisüsteemide abil kiiruse reguleerimine, parkimine või kaugtulede automaatne lülitus.

Iseparkimissüsteem Easy Park Assist

Teeservaga paralleelne parkimine pole kunagi nii lihtne olnud! Süsteem mõõdab üle vaba ruumi ning sooritab ise parkimismanöövri. Lase süsteemil roolimine üle võtta ja pargi muretult. Tänu tagurduskaamerale ning eesmistele, tagumistele ja külgmistele parkimisanduritele hoiatab Renault KADJAR sind kõikidest lähenevatest takistustest ning tagab ohutuse 360° raadiuses.

Sõidukiiruse hoiatussüsteem ja liiklusmärkide tuvastussüsteem

Süsteem võimaldab reguleerida sõiduki liikumiskiirust vastavalt kiirusepiirangutele, mida kaamera antud teelõigul on tuvastanud. Kiirusepiirangu ületamisel süttib näidikutepaneelil visuaalne hoiatus.

Automaatne kaug- ja lähitulede vahetus (AHL)

Veelgi parema nähtavuse tagamiseks on Uue KADJARI varustuses kurvitulede funktsiooniga udutuled, täis-LED tuled Pure Vision ning automaatne kaug- ja lähitulede vahetus (AHL)

Meie Renault EASY CONNECT võrguteenused pakuvad erinevaid lahendusi, mis aitavad sul aega kokku hoida. Helistamine, oma lemmikmuusika kuulamine, häälvalimine, küsimuste esitamine... ja palju muud!

R-LINK 2

Intuitiivselt arusaadav, ergonoomiline ja mahukas 7" ekraan tagab ideaalse kasutusmugavuse. Graafiline kasutajaliides sarnaneb tahvelarvutile - rakenduste ikoone saab liigutada lohistades ja lahti lastes ning lugeda kerides ja suumides.

Android Auto™ ja Apple Carplay™ R-LINK 2-s

Android Auto™ ja Apple Carplay™ abil on marsruudi koostamine, tekstisõnumite dikteerimine ja kuulamine, helistamine ning telefonist muusika kuulamine lihtsamad kui kunagi varem!

OHUTUS


KÕIK ON SINU KONTROLLI ALL

Sõida turvaliselt

Uus KADJAR on varustatud kõige kaasaegsemate ohutussüsteemidega, nagu näiteks aktiivne hädapidurdusassistent (AEBS), mis sind kokkupõrkeohu korral hoiatab.

Passiivse turvalisuse osas tagab see maastur kõigile reisijatele ja jalakäijatele maksimaalse ohutuse.

Anduritest ja kaameratest kogutava info põhjal abistab Uus KADJAR sind kõigis olukordades - olgu selleks pikk maanteesõit või ettevaatlikud parkimismanöövrid.

ASJAKOHANE TUGI IGA PÄEV

Renault KADJAR on varustatud efektiivsete juhiabisüsteemidega, mis kindlustavad veelgi ohutuma ja sujuvama sõidu.

Pimeala jälgimissüsteem

Süsteem avastab juhi nägemisvälja pimealas paiknevad sõidukid ning annab neist küljepeeglitel asuvate indikaatorite abil juhile märku.

Sõiduraja kontrollsüsteem (LDW)

Sõidukiirusel üle 70 km/h hoiatatakse juhti igast tahtmatust pideva või katkendliku joone ületamisest (ilma suunatuld näitamata). See funktsioon suurendab ohutuse taset ning hoiatab juhti võimaliku teelt väljasõidu eest.

Aktiivne hädapidurdussüsteem (AEBS)

Süsteem hoiatab juhti kokkupõrkeohust eessõitva sõidukiga. Kui juht ei reageeri või reageerib liiga aeglaselt, võimendab süsteem pidurdamist, et kokkupõrget vältida.

Passiivne ja aktiivne turvalisus

Meie ohutuseksperdid on kõige peale mõelnud - 6 turvapatja, kokkupõrke tagajärgi leevendavad peatoed, pinguti ja pingepiirajaga turvavööd. Laste turvalisuse tagamiseks on Uues KADJARIS kahel istekohal Isofix kinnitused.

MÕÕTMED JA MOOTORID


MÕÕTMED

Mõõtmed (mm)
Teljevahe 2646
Kogupikkus 4489
Esiülend 913
Tagaülend 930
Koormata sõiduki kõrgus koos avatud tagaluugiga 2069
Koormata sõiduki pakiruumi laadimiskõrgus 761
Koormata sõiduki kliirens 200
Põlveruum 2. istmereas 220
Maksimaalne laadimispikkus püstise/kokkuklapitud tagaistme korral 1480/1455
Lähenemisnurk / eemaldumisnurk (kraadides) 17°/25°
Mõõtmed (mm)
Rööbe ees 1556
Rööbe taga 1542
Kogulaius ilma peegliteta / koos peeglitega 1836/2058
Pakiruumi laius rattakoobaste vahel 1099
Pakiruumi maht (VDA, dm³)
Koos rehviparanduskomplektiga (VDA, dm³) 472
Koos varurattaga (L) 527
Pakiruumi maht kokkuklapitud tagumise istmerea korral 1 478

MOOTORID

TCe 140 FAP

Uue bensiinimootori TCe 140 FAP võimsus 140 hj ja maksimaalne pöördemoment 240 Nm tagavad mugava ja nauditava sõidu. Seda saab ühendada nii 6-käigulise manuaalkäigukasti kui ka topeltsiduriga 7-käigulise EDC automaatkäigukastiga. Otsesissepritse ja turbolaadimine tagavad kiire reaktsiooni ja paindliku mootoritöö. Uus Renault KADJAR on tõeliselt kompromissitu maastur!

TCe 160 FAP

Tunne veelgi rohkem sõidurõõmu uue Tce 160 FAP mootoriga. Võimsus 160 hj, maksimaalne pöördemoment 260 Nm ning turbolaadimine panevad su maasturi kiirelt reageerima ja jõuliselt kiirendama. See otsesissepritsemootor ühendab endas jõudluse ja sõidunaudingu ning on saadaval 6-käigulise manuaalkäigukasti või topeltsiduriga 7-käigulise EDC automaatkäigukastiga.

Blue dCi 115

Maksimaalne pöördemoment 260 Nm ja 6-käiguline manuaalkäigukast kindlustavad uue Blue dCi 115 mootoriga sõidunaudingu ja kiire reaktsiooni.

Kontrolli all CO2 heitmed

Tahmaosakeste filtriga (FAP) bensiinimootorid

Tahmaosakeste emissiooni vähendamiseks on uued otsesissepritse bensiinimootorid varustatud tahmaosakeste filtriga (FAP). Filter eraldab heitgaasidest tahked osakesed ning põletab need automaatse ja süstemaatilise protsessi käigus. Tahmaosakeste filter ei vaja hooldamist.

Blue dCi diiselmootorid

Lisaks tahmaosakeste filtrile on uued Blue dCi diiselmootorid varustatud ka valikulise katalüütilise redutseerimise (SCR) süsteemiga, mis töötab koos veest ja uureast koosneva AdBlue lahusega.

Renault Kadjar


BLACK EDITION

Stiilse disainiga maastur

Black Edition viimistlusega väljendab Renault Kadjar oma stiili ja veelgi otsustavamat iseloomu. Kadjar Black Edition on alati tähelepanu keskpunktis: kroomitud radiaatorivõre, 19" helkivpruuni lakiga mustad valuveljed, kõrgläikega mustad küljepeeglite korpused, mustad katusereelingud ja läikivmustad kaitseliistud kaitseraudadel... Pane end seiklusteks valmis.

EKSLUSIIVNE DISAIN JA VARUSTUS 

Tippklassi interjöör...

Võta istet eksklusiivse viimistlusega elegantses salongis. Alcantara polstriga istmed ja käetoed, pruunid õmblused, Black Edition kirjadega põrandamatid ja Nappa nahaga kaetud rool. Bose Sound System aga võimaldab sul nautida erakordset helikvaliteeti.

...ja kaasaegsed tehnoloogiad 

Hoia ohutut pikivahet adaptiivse püsikiirusehoidiku abil, mis reguleerib automaatselt kiirust ja hoiab sind eesliikuvast sõidukist turvalises kauguses.   

Kitsastel tänavatel aitab sind aga iseparkimissüsteem Easy Park Assist, mis pargib sõiduki automaatselt ka kõige ahtamale parkimiskohale.

VARUSTUSTASEMED

 • LIFE

  Alates 21 290 €
  LIFE
   LIFE
   Standardvarustus:
   ABS-pidurid + elektrooniline pidurdusjõukontroll + hädapidurdussüsteem
   Elektrooniline stabiilsuskontroll + mäelstardiassistent
   Rehvirõhu kontrollsüsteem
   Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik
   Kaheastmeline turvapadi juhile ja kaasreisijale
   Eesmised turvapadjad, kaasreisijal deaktiveeritav
   Külgmised turvapadjad juhile ja kaasreisijale
   Turvakardinad ees ja taga
   3-punkti turvavööd ees ja taga
   Peatoed esi-ja tagaistmetel
   ISOFIX-süsteem äärmistel tagaistmetel
   Roolivõimendi
   Automaatne parkimispidur
   7“ värvilise ekraaniga näidikuteplokk
   Võtmega käivitussüsteem
   LED-päevasõidutuled Edge Light
   LED-suunatuled ees ja taga
   Päev/öö salongi tahavaatepeegel
   Mehaaniline kliimaseade
   Elektrilised küljepeeglid, käsitsi kokkuklapitavad ja soojendusega
   Elektrilised aknad, juhipoolse impulsslülitiga
   Kesklukustus
   12V pistik ees ja taga
   -Kunstnahast kattega rool
   -Reguleeritava kõrguse ja sügavusega roolisammas
   -Reguleeritava kõrgusega juhiiste
   -1/3-2/3 suhtes kokkuklapitav tagaiste
   Käetoega keskkonsool
   Kere värvi välimised uksekäepidemed ja küljepeeglite korpused
   Kroomitud küljeakende liistud
   Musta värvi eesmine ja tagumine põhjakaitse
   Musta värvi külgmised kaitseliistud
   16" terasveljed PRAGMA
   Rehviparanduskomplekt
   Tekstiilpolster
   Digitaalne raadio (DAB), BLUETOOTH®, USB/jack, ühevärviline ekraan
   Alarmivalmidus
 • ZEN

  Alates 22 490 €
  ZEN
   ZEN
   Lisaks LIFE varustusele:
   Tagumine parkimisabisüsteem
   Renault’ vabakäe-võtmekaart
   Kurvitulede funktsiooniga udutuled
   Kiirustundlikud klaasipuhastid valgus-ja vihmasensoriga
   Salongi meeleoluvalgustus (keskkonsooli alaosas asuvas panipaigas)
   Valgustusega peeglid päikesesirmides
   Kahetsooniline kliimaseade (ilma tagarea ventilatsioonita)
   Elektrilised, kokkuklapitavad, soojendusega küljepeeglid
   2 x USB-liidest taga
   Reguleeritava kõrguse ja nimmetoega juhiiste
   17'' valuveljed EVADO
   Digitaalraadio (DAB), BLUETOOTH®, USB/jack, 7" puuteekraan (ilma navigatsioonita)
   Android Auto ja Carplay tugi
 • INTENS

  Alates 24 690 €
  INTENS
   INTENS
   Lisaks ZEN varustusele:
   Pimenurga jälgimissüsteem
   Sõiduraja kontrollsüsteem
   Sõidukiiruse hoiatussüsteem liiklusmärgi tuvastamissüsteemiga
   Automaatne kaug- ja lähitulede vahetus
   Eesmine ja tagumine parkimisabisüsteem
   Tagurduskaamera
   Kurvitulede funktsiooniga leed-udutuled
   Täis LED esituled "Pure Vision"
   Välisvalgustus küljepeeglite all
   Isetumenev tahavaatepeegel
   Nahkkattega rool
   Reguleeritava kõrgusega kaassõitja iste
   Kokkuklapitav kaassõitja iste
   1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitav tagaiste koos Easy Break süsteemi ja peatugedega
   Ventilatsioon tagareas
   Tumehalli värvi eesmine ja tagumine põhjakaitse
   Kroomdetailidega külgmised kaitseliistud
   Toonitud tagaklaasid
   Hõbedast värvi katusereelingud
   17'' valuveljed AQUILA, teemantlõikega
   Tekstiilpolster kunstnahast elementidega
   Lävepakuliistud
   Digitaalraadio (DAB), BLUETOOTH®, USB/jack, 7" puuteekraan, haiuimekujuline antenn-R-LINK 2 MULTIMEEDIASÜSTEEM navigatsiooniga + juurdepääs interaktiivsetele teenustele
   Musta värvi, kroomdetailidega esivõre
 • BLACK EDITION

  Alates 26 990 €
  BLACK EDITION
   BLACK EDITION
   Lisaks INTENS varustusele:
   Aktiivne püsikiirusehoidik
   Aktiivne hädapidurdussüsteem
   "EASY PARK ASSIST" süsteem (käed-vaba parkimine)
   Nappa nahkkattega rool
   Esiistmete soojendus ja elektriliselt reguleeritav juhiiste (ette/taha, kõrgus ja kalle)
   Istmepadja pikendusega juhi- ja kaassõitja iste
   Läikivmusta värvi küljepeeglite korpused
   Tumehalli värvi eesmine ja tagumine põhjakaitse
   Musta värvi katusereelingud
   19'' valuveljed BANDANA, must ja pruun
   Musta värvi Alcantar polster kunstnahast elementide ja pruuni värvi õmblustega
   Alcantara kattega käetoed
   Tume salong
   Läikivmusta värvi salongielemendid
   BLACK EDITION märgis roolil
   BLACK EDITION põrandamatid
   BOSE® helisüsteem

Prev Next