Uus GRAND SCENIC

€ 21 890 Alates

UUS GRAND SCENIC

Uus nägemus mahtuniversaalist

Kes ütles, et mahtuniversaal ja sensuaalsus ei või käsikäes käia? Renault - mahtuniversaalide looja ning auto uute kasutusvõimaluste leiutaja - esitleb uhkusega Uut Renault GRAND SCENICUT. Selle täielikult muutunud kereproportsioonid ja sensuaalsed, täpselt rõhutatud vormid, püüavad pilke.

Galerii

Sisekujundus

Klaasist panoraamkatus

Kingi klaasist panoraamkatusega endale rohkem valgust ja lisa oma Uue GRAND SCENICU salongile rohkem stiili. Panoraamkatuse suur, ilma vahetaladeta klaaspind, pakub meeldivat ja piiramatult avarat vaadet ning valgustab ideaalselt salongi.

Harmoonilised vormid ja materjalid

Uue GRAND SCENICU salongis oled sina kõige olulisem. Tunneta avarust, mida pakub ruumikas salong, imetle armatuurlaua ja uste stiilset üleminekut, naudi paranenud ergonoomikat, ideaalset viimistlust ja kõrgekvaliteetseid materjale.

5 või 7 kohta

Võid salongi paigutuse hetkega 5-kohalisest 7-kohaliseks muuta ja vastupidi. See on hästi praktiline kui ootamatult reisijaid lisandub või mõnda suuremat eset on vaja transportida.

Varustus


Ruumikus ja paindlikkus

"One Touch" salongi ümberpaigutussüsteem

Tänu "One Touch" salongi ümberpaigutussüsteemile, saab tagumiste istmete seljatoed mugavamaks asjade laadimiseks ühe käeliigutusega ideaalselt siledaks põrandaks kokku klappida (sõltuvalt versioonist, kas pakiruumis asuvate nuppude abil või ka R-LINK 2 süsteemi ekraanilt).

"Easy Life" liuglev keskkonsool

Ette nihutatud "Easy Life" keskkonsool moodustab armatuurlauaga ühe terviku ning loob juhi ümber kompaktse kokpiti-efekti. Taha nihutatuna on see aga kõigile pereliikmetele kergesti ligipääsetav. Keskkonsoolis on suured funktsionaalsed panipaigad asjade paigutamiseks, nendest üks ka valgustusega. Väiksem panipaik asub eraldi riiulina käetoe all. Keskkonsooli tagaosas paiknevad lisaks praktilisele panipaigale ka kaks USB-pistikut multimeediaseadmete laadimiseks ning 12V-pistik ja 3,5 mm audiopistik.

"Easy Life" sahtel

Teiseks originaalseks lahenduseks on mudelilt Espace pärinev 11,5-liitrise mahuga "Easy Life" sahtel, mis asendab armatuurlaual kaasreisija ees traditsioonilist kindalaegast. Sahtel on jahutusfunktsiooniga ja valgustatud.

"Easy Life" lauad

Esiistmete seljatugede külge integreeritud läbimõeldud "Easy Life" klapplauad on eriti kasulikud perereiside ajal. Lahtiklapituna saab neile turvaliselt kummipaelaga kinnitada nii nutitelefoni, tahvelarvuti kui pliiatsid, et need sõidu ajal kindlalt paigal püsiks.

Mugavus

Mugavad esiistmed

Esimesed istmed on valmistatud erilise täpsusega. Tänu Renault Espace'lt laenatud konstruktsioonile ja kahe tihedusega vahu kasutamisele on saavutatud ülim mugavus ja ideaalne küljetugi. Saadaval on istmesoojendus ning juhiistmele sõltuvalt versioonist ka massaažifunktsioon, reguleeritava pikkusega istmepadi ja elektriliselt reguleeritav nimmetugi.

Salong, mis on disainitud sinu vajadustega kohanema

Uue GRAND SCENICU avar salong on hästi kasutajasõbralik - viis suurt istet ja hulgaliselt salongi ümberpaigutusvõimalusi. Lai varustusevalik toetab tänapäeva pere elustiili ja muudab auto igapäevase kasutamise eriti mugavaks.

Ideaalset nähtavust pakkuv esiklaas

Pakkumaks rohkem mugavust ja paremat vaadet teele on Uus GRAND SCENIC varustatud suure, pikalt ettepoole ulatuva esiklaasiga. See koosneb kolmest osast, pakub panoraamset vaadet ja tagab parema nähtavuse ka külgedele.

Multimeedia

Multimeediasüsteem R-LINK 2

Juhtimiskeskuse rolli täitev ja mobiilseid rakendusi koondav multimeediasüsteem R-LINK 2 pakub ligipääsu mitmetele auto funktsioonidele nagu navigatsioon, multimeedia, MULTI-SENSE süsteem ning võimaldab ka erinevaid juhtimisabisüsteeme sisse või välja lülitada. Selle suur puutetundlik ekraan pakub suurepärast pildikvaliteeti, kõrget puutetundlikkust ja suurt kasutusmugavust ning on saadaval kahes formaadis - 7" diagonaaliga horisontaalne ja 8,7" läbimõõduga vertikaalne. Mällu on võimalik salvestada kuni kuus erinevat kasutajaprofiili. Iga autokasutaja saab ühe puudutusega taastada oma navigatsiooni-, meedia ja juhiabisüsteemide eelistused. Tuleb lihtsalt luua oma profiil, et kõiki seadistusi oleks võimalik ühe klikiga aktiveerida.

Bose® Surround Sound helisüsteem

Tänu Bose ja Renault' disainerite tihedale koostööle saame pakkuda unikaalset helisüsteemi, mis on loodud spetsiaalselt Uue GRAND SCENICU salongi jaoks. Bose® Surround Sound helisüsteemi kõrge kvaliteediga kõlarid pakuvad selget, puhast ja tasakaalustatud heli. Iga reis võib pakkuda unikaalseid audioelamusi.

Ohutus

Aktiivne hädapidurdussüsteem koos jalakäijate tuvastussüsteemiga

Kiirusevahemikus 7-60 km/h aktiveeruv süsteem jälgib sõiduki ümbrust, tuvastab seisvad või liikuvad jalakäijad ja hindab nende liikumissuunda. Juhul kui jalakäijaga kokkupõrke ohu korral juht piisavalt kiiresti ei reageeri, annab süsteem juhile ohust helisignaaliga märku. Kui juht märguandele ei reageeri või reageerib liiga aeglaselt, aktiveerib süsteem automaatselt pidurid ning peatab sõiduki.

Juhi väsimuse tuvastussüsteem

Monotoonne marsruut? Vähenenud tähelepanuvõime? Sinu auto liikumistrajektoor on pideva kontrolli all ja igast kõrvalekaldest antakse juhile koheselt märku.

Aktiivne püsikiirusehoidik

Jõudsid eessõitvale autole liiga lähedale? Süsteem reguleerib automaatselt sõidukiirust, et säilitada ohutu pikivahe.

Sõidukiiruse hoiatussüsteem koos liiklusmärkide tuvastussüsteemiga

Lubatud sõidukiiruse ületamisel edastab süsteem hoiatuse nii näidikutepaneelil kui ka Head-Up displeil.

Pimenurga jälgimissüsteem

Laienda oma vaatevälja! Süsteem avastab pimenurgas paiknevad sõidukid ning annab neist küljepeeglites asuvate LED indikaatorite abil märku.

Easy Park Assist iseparkimissüsteem

Paralleelne parkimine pole kunagi nii lihtne olnud! Süsteem mõõdab vaba ruumi ning juhib parkimismanöövrit. Usalda roolimine iseparkimissüsteemile ning pargi muretult.