Uus GRAND SCENIC

€ 21 890 Alates

Uus Grand Scenic

Uus GRAND SCENIC, oma täielikult muutunud kereproportsioonide ja sensuaalsete, täpselt rõhutatud vormidega, püüab pilke.

Uus nägemus mahtuniversaalist

Kes ütles, et mahtuniversaal ja sensuaalsus ei või käsikäes käia? Renault - mahtuniversaalide looja ning auto uute kasutusvõimaluste leiutaja - esitleb uhkusega Uut Renault GRAND SCENICUT. Selle täielikult muutunud kereproportsioonid ja sensuaalsed, täpselt rõhutatud vormid, püüavad pilke.

Galerii

Väline disain ja sisekujundus

Soovid muutust oma igapäevaellu?Uus GRAND SCENIC, oma täielikult muutunud kereproportsioonide ja sensuaalsete, täpselt rõhutatud vormidega, püüab pilke. Sina oled unikaalne ja Uus GRAND SCENIC samuti.

Sensuaalne ja külgetõmbav disain

Uues GRAND SCENICUS ei saa sa märkamatuks jääda. Selle eristuv disain ei järgi traditsioonilisi mahtuniversaalide kaanoneid. Kaugele ette ulatuv, suure kaldega panoraamesiklaas, muudab silueti hästi voolujooneliseks. Kõrge kerejoon aga lisab omakorda voolavust ja dünaamilisust.

20-tollised veljed

20" veljed kõikide versioonide standardvarustuses annavad Uuele GRAND SCENICULE teistest seeriaautodest eristuvad, unikaalsed proportsioonid. Suures rattad rõhutavad selle originaalsust ning moodsad kerejooned ja optiliselt madalam katusekaar lisavad rohkem dünaamikat.

Klaasist panoraamkatus


Kingi klaasist panoraamkatusega endale rohkem valgust ja lisa oma Uue GRAND SCENICU salongile rohkem stiili. Panoraamkatuse suur, ilma vahetaladeta klaaspind, pakub meeldivat ja piiramatult avarat vaadet ning valgustab ideaalselt salongi.

Harmoonilised vormid ja materjalid


Uue GRAND SCENICU salongis oled sina kõige olulisem. Tunneta avarust, mida pakub ruumikas salong, imetle armatuurlaua ja uste stiilset üleminekut, naudi paranenud ergonoomikat, ideaalset viimistlust ja kõrgekvaliteetseid materjale.

5 või 7 kohta


Võid salongi paigutuse hetkega 5-kohalisest 7-kohaliseks muuta ja vastupidi. See on hästi praktiline kui ootamatult reisijaid lisandub või mõnda suuremat eset on vaja transportida

Galerii

Varustus

"One Touch" salongi ümberpaigutussüsteem

Tänu "One Touch" salongi ümberpaigutussüsteemile, saab tagumiste istmete seljatoed mugavamaks asjade laadimiseks ühe käeliigutusega ideaalselt siledaks põrandaks kokku klappida (sõltuvalt versioonist, kas pakiruumis asuvate nuppude abil või ka R-LINK 2 süsteemi ekraanilt).

Galerii

"Easy Life" liuglev keskkkonsool

"Easy life" sahtel

"Easy Life" lauad

Mugavus

Tee panus heaolule

Uues GRAND SCENICUS on ruumikus ja mugavus viidud uuele tasemele, mis on suureks eeliseks perega reisimisel.

Mugavad esiistmed

Esimesed istmed on valmistatud erilise täpsusega. Tänu Renault Espace'lt laenatud konstruktsioonile ja kahe tihedusega vahu kasutamisele on saavutatud ülim mugavus ja ideaalne küljetugi. Saadaval on istmesoojendus ning juhiistmele sõltuvalt versioonist ka massaažifunktsioon, reguleeritava pikkusega istmepadi ja elektriliselt reguleeritav nimmetugi.

Salong, mis on disainitud sinu vajadustega kohanema

Uue GRAND SCENICU avar salong on hästi kasutajasõbralik - viis suurt istet ja hulgaliselt salongi ümberpaigutusvõimalusi. Lai varustusevalik toetab tänapäeva pere elustiili ja muudab auto igapäevase kasutamise eriti mugavaks.

Ideaalset nähtavust pakkuv esiklaas

Pakkumaks rohkem mugavust ja paremat vaadet teele on Uus GRAND SCENIC varustatud suure, pikalt ettepoole ulatuva esiklaasiga. See koosneb kolmest osast, pakub panoraamset vaadet ja tagab parema nähtavuse ka külgedele.

Multimeedia

Kasuta reisimisel mobiilseid tehnoloogiaid

Avasta Uue GRAND SCENICU multimeediamaailm. Koge kui unikaalne ja intuitiivne võib olla auto juhtimine.


Multimeediasüsteem R-LINK 2

Juhtimiskeskuse rolli täitev ja mobiilseid rakendusi koondav multimeediasüsteem R-LINK 2 pakub ligipääsu mitmetele auto funktsioonidele nagu navigatsioon, multimeedia, MULTI-SENSE süsteem ning võimaldab ka erinevaid juhtimisabisüsteeme sisse või välja lülitada. Selle suur puutetundlik ekraan pakub suurepärast pildikvaliteeti, kõrget puutetundlikkust ja suurt kasutusmugavust ning on saadaval kahes formaadis - 7" diagonaaliga horisontaalne ja 8,7" läbimõõduga vertikaalne. Mällu on võimalik salvestada kuni kuus erinevat kasutajaprofiili. Iga autokasutaja saab ühe puudutusega taastada oma navigatsiooni-, meedia ja juhiabisüsteemide eelistused. Tuleb lihtsalt luua oma profiil, et kõiki seadistusi oleks võimalik ühe klikiga aktiveerida.

Bose® Surround Sound helisüsteem

Tänu Bose ja Renault' disainerite tihedale koostööle saame pakkuda unikaalset helisüsteemi, mis on loodud spetsiaalselt Uue GRAND SCENICU salongi jaoks. Bose® Surround Sound helisüsteemi kõrge kvaliteediga kõlarid pakuvad selget, puhast ja tasakaalustatud heli. Iga reis võib pakkuda unikaalseid audioelamusi.