SCENIC

Disain


Väline disain

Uus nägemus mahtuniversaalist

Kes ütles, et mahtuniversaal ja sensuaalsus ei või käsikäes käia? Renault - mahtuniversaalide looja ning auto uute kasutusvõimaluste leiutaja - esitleb uhkusega Uut Renault SCENICUT. Selle täielikult muutunud kereproportsioonid ja sensuaalsed, täpselt rõhutatud vormid, püüavad pilke.

Väline disain

Soovid muutust oma igapäevaellu? Uus SCENIC, oma täielikult muutunud kereproportsioonide ja sensuaalsete, täpselt rõhutatud vormidega, püüab pilke. Sina oled unikaalne ja Uus SCENIC samuti.

Sensuaalne ja külgetõmbav disain

Uues SCENICUS ei saa sa märkamatuks jääda. Selle eristuv disain ei järgi traditsioonilisi mahtuniversaalide kaanoneid. Kaugele ette ulatuv, suure kaldega panoraamesiklaas, muudab silueti hästi voolujooneliseks. Kõrge kerejoon aga lisab omakorda voolavust ja dünaamilisust.

20-tollised veljed

20" veljed kõikide versioonide standardvarustuses annavad Uuele SCENICULE teistest seeriaautodest eristuvad, unikaalsed proportsioonid. Suures rattad rõhutavad selle originaalsust ning moodsad kerejooned ja optiliselt madalam katusekaar lisavad rohkem dünaamikat.

Kahevärviline kere

Kahevärviline kere toob Uue SCENICU originaalsuse ja dünaamilised proportsioonid veelgi paremini esile. Sõltuvalt kere põhitoonist saab auto ülaosa värviks valida kas Kassiopeia halli või säravmusta.

Sisekujundus

Nagu perekonna sviit

Projekteeritud nii, et kõigil pereliikmetel oleks mugav ja hea olla. Reisijate vajadustele alati avatud ning samaaegselt intelligentseid lahendusi pakkuv. Uues SCENICUS on ruumikus ja mugavus viidud uuele tasemele, mis on perega reisimisel suureks eeliseks.

Koge unustamatuid hetki

Meie disainerid rakendasid kõiki oma teadmisi, et muuta iga sõit Uues SCENICUS unikaalselt nauditavaks. Selle ruumikas ja mugav salong tagab unustamatud sõidukogemused igal reisil.

Klaasist panoraamkatus

Kingi klaasist panoraamkatusega endale rohkem valgust ja lisa oma Uue SCENICU salongile rohkem stiili. Panoraamkatuse suur, ilma vahetaladeta klaaspind, pakub meeldivat ja piiramatult avarat vaadet ning valgustab ideaalselt salongi.

Harmoonilised vormid ja materjalid

Uue SCENICU salongis oled sina kõige olulisem. Tunneta avarust, mida pakub ruumikas salong, imetle armatuurlaua ja uste stiilset üleminekut, naudi paranenud ergonoomikat, ideaalset viimistlust ja kõrgekvaliteetseid materjale.

Varustus


Ruumikus ja paindlikkus

"One Touch" salongi ümberpaigutussüsteem

Tänu "One Touch" salongi ümberpaigutussüsteemile, saab tagumiste istmete seljatoed mugavamaks asjade laadimiseks ühe käeliigutusega ideaalselt siledaks põrandaks kokku klappida (sõltuvalt versioonist, kas pakiruumis asuvate nuppude abil või ka R-LINK 2 süsteemi ekraanilt).

"Easy Life" liuglev keskkonsool

Ette nihutatud "Easy Life" keskkonsool moodustab armatuurlauaga ühe terviku ning loob juhi ümber kompaktse kokpiti-efekti. Taha nihutatuna on see aga kõigile pereliikmetele kergesti ligipääsetav. Keskkonsoolis on suured funktsionaalsed panipaigad asjade paigutamiseks, nendest üks ka valgustusega. Väiksem panipaik asub eraldi riiulina käetoe all. Keskkonsooli tagaosas paiknevad lisaks praktilisele panipaigale ka kaks USB-pistikut multimeediaseadmete laadimiseks ning 12V-pistik ja 3,5 mm audiopistik.

"Easy Life" sahtel

Teiseks originaalseks lahenduseks on mudelilt Espace pärinev 11,5-liitrise mahuga "Easy Life" sahtel, mis asendab armatuurlaual kaasreisija ees traditsioonilist kindalaegast. Sahtel on jahutusfunktsiooniga ja valgustatud.

"Easy Life" lauad

Esiistmete seljatugede külge integreeritud läbimõeldud "Easy Life" klapplauad on eriti kasulikud perereiside ajal. Lahtiklapituna saab neile turvaliselt kummipaelaga kinnitada nii nutitelefoni, tahvelarvuti kui pliiatsid, et need sõidu ajal kindlalt paigal püsiks.

Hinda selle ruumikat interjööri ja arvukaid ümberpaigutusvõimalusi

Alati oma reisijate vajadustele avatud Uus SCENIC kohandub koheselt nende soovidega. Sõltumata sellest, kas lähed reisile pere või sõpradega või on sul vaja midagi suurt transportida, on sul sobiv lahendus olemas.

Tehnoloogia

MULTI-SENSE süsteem

Sul on palju ideid ja sa soovid igasse päeva muutusi? Ühel päeval vajad veidi adrenaliini, aga teisel soovid lõõgastuda? MULTI-SENSE süsteemi abil saad oma sõidukogemuse sõltuvalt tujust või eelistatud sõidustiilist isikupäraseks muuta. Neutraalne, mugav, öko, sport või individuaalne - viis režiimi ja viis unikaalset sõidustiili. Võid oma sõidustiili igal hetkel muuta.

Head-Up displei

Sa ei pea enam pöörama pilku teelt, et näidikutelt andmeid vaadata. Head-Up displei läbipaistev värviline ekraan kuvab kogu olulise info, mida sõidu ajal vajad. See varustus suurendab mugavust ja turvalisust ning on selle segmendi autode juures unikaalne.

7" värvilise TFT-ekraaniga näidikutepaneel

Värvilise 7-tollise TFT ekraaniga näidikutepaneel edastab vajalikul hetkel kogu olulise info, on silmadele mugav kasutada ning võimaldab kuvatavaid andmeid isikupärastada. Ekraan on stabiilne ning hea värvikontrastsusega nii päeval kui öösel.

Avasta kõrgema klassi tehnoloogia

Juhtimise lihtsustamiseks ning turvalisuse ja mugavuse suurendamiseks on Uus SCENIC varustatud mitmete uute lahendustega, mis seni on olnud saadaval peamiselt kõrgema segmendi autodele. Avasta sõidunaudingu uued mõõtmed.

Mugavus

Mugavad esiistmed

Esimesed istmed on valmistatud erilise täpsusega. Tänu Renault Espace'lt laenatud konstruktsioonile ja kahe tihedusega vahu kasutamisele on saavutatud ülim mugavus ja ideaalne küljetugi. Saadaval on istmesoojendus ning juhiistmele sõltuvalt versioonist ka massaažifunktsioon, reguleeritava pikkusega istmepadi ja elektriliselt reguleeritav nimmetugi.

Salong, mis on disainitud sinu vajadustega kohanema

Uue SCENICU avar salong on hästi kasutajasõbralik - viis suurt istet ja hulgaliselt salongi ümberpaigutusvõimalusi. Lai varustusevalik toetab tänapäeva pere elustiili ja muudab auto igapäevase kasutamise eriti mugavaks.

Ideaalset nähtavust pakkuv esiklaas

Pakkumaks rohkem mugavust ja paremat vaadet teele on Uus SCENIC varustatud suure, pikalt ettepoole ulatuva esiklaasiga. See koosneb kolmest osast, pakub panoraamset vaadet ja tagab parema nähtavuse ka külgedele.

Tee panus heaolule

Uues SCENICUS on ruumikus ja mugavus viidud uuele tasemele, mis on suureks eeliseks perega reisimisel.

Multimeedia

Multimeediasüsteem
R-LINK 2

Juhtimiskeskuse rolli täitev ja mobiilseid rakendusi koondav multimeediasüsteem R-LINK 2 pakub ligipääsu mitmetele auto funktsioonidele nagu navigatsioon, multimeedia, MULTI-SENSE süsteem ning võimaldab ka erinevaid juhtimisabisüsteeme sisse või välja lülitada. Selle suur puutetundlik ekraan pakub suurepärast pildikvaliteeti, kõrget puutetundlikkust ja suurt kasutusmugavust ning on saadaval kahes formaadis - 7" diagonaaliga horisontaalne ja 8,7" läbimõõduga vertikaalne. Mällu on võimalik salvestada kuni kuus erinevat kasutajaprofiili. Iga autokasutaja saab ühe puudutusega taastada oma navigatsiooni-, meedia ja juhiabisüsteemide eelistused. Tuleb lihtsalt luua oma profiil, et kõiki seadistusi oleks võimalik ühe klikiga aktiveerida.

Bose® Surround Sound helisüsteem

Tänu Bose® ja Renault' disainerite tihedale koostööle saame pakkuda unikaalset helisüsteemi, mis on loodud spetsiaalselt Uue SCENICU salongi jaoks. Bose® Surround Sound helisüsteemi kõrge kvaliteediga kõlarid pakuvad selget, puhast ja tasakaalustatud heli. Iga reis võib pakkuda unikaalseid audioelamusi .

Kasuta reisimisel mobiilseid tehnoloogiaid

Avasta Uue SCENICU multimeediamaailm. Koge kui unikaalne ja intuitiivne võib olla auto juhtimine.

Ohutus

Reisi turvaliselt

Uus SCENIC on varustatud arvukate juhiabisüsteemidega, mis aitavad juhtimist veelgi stressivabamaks, ohutumaks ja sujuvamaks muuta.

Aktiivne hädapidurdussüsteem koos jalakäijate tuvastussüsteemiga

Kiirusevahemikus 7-60 km/h aktiveeruv süsteem jälgib sõiduki ümbrust, tuvastab seisvad või liikuvad jalakäijad ja hindab nende liikumissuunda. Juhul kui jalakäijaga kokkupõrke ohu korral juht piisavalt kiiresti ei reageeri, annab süsteem juhile ohust helisignaaliga märku. Kui juht märguandele ei reageeri või reageerib liiga aeglaselt, aktiveerib süsteem automaatselt pidurid ning peatab sõiduki.

Juhi väsimuse tuvastussüsteem

Monotoonne marsruut? Vähenenud tähelepanuvõime? Sinu auto liikumistrajektoor on pideva kontrolli all ja igast kõrvalekaldest antakse juhile koheselt märku.

Aktiivne püsikiirusehoidik

Jõudsid eessõitvale autole liiga lähedale? Süsteem reguleerib automaatselt sõidukiirust, et säilitada ohutu pikivahe.

Sõidukiiruse hoiatussüsteem koos liiklusmärkide tuvastussüsteemiga

Lubatud sõidukiiruse ületamisel edastab süsteem hoiatuse nii näidikutepaneelil kui ka Head-Up displeil.

Pimenurga jälgimissüsteem

Laienda oma vaatevälja! Süsteem avastab pimenurgas paiknevad sõidukid ning annab neist küljepeeglites asuvate LED indikaatorite abil märku.

Easy Park Assist iseparkimissüsteem

Paralleelne parkimine pole kunagi nii lihtne olnud! Süsteem mõõdab vaba ruumi ning juhib parkimismanöövrit. Usalda roolimine iseparkimissüsteemile ning pargi muretult.

Mudelivalik

 • ZEN

  € 19 790 Alates
  ZEN
   (lisaks Life varustusele)
   - keskkonsoolis pikisuunas reguleeritav käetugi
   - panipaiga ja 2 topsihoidjaga
   - reguleeritava kõrguse ja nimmetoega juhiiste
   - nahkkattega rool
   - elektrilised aknatõstukid
   - kroomitud iluliistud udutulede ümber
   - 20" valuveljed, "Silverstone" disain
 • INTENS

  € 22 890 Alates
  INTENS
   (lisaks Zen varustusele)
   - automaatne 2-tsooniline kliimaseade
   - valgus- ja vihmasensor
   - Renault vabakäe-võtmekaart tervitusfunktsiooniga
   - Multi-Sense süsteemi baasversioon (v.a. Sce 115hj ja Tce 100hj mootoriga)
   - elektrilised, kokkuklapitavad, soojendusega küljepeeglid
   - 7" värvilise ekraaniga näidikuteplokk
   - raadio
   - Bluetooth®
   - USB/jack
   - 7" ekraan
   - keskkonsoolis pikisuunas reguleeritav käetugi koos panipaiga, 2 topsihoidja ja tagumise rea reguleeritavate ventilatsiooniavadega
   - veluurist-tekstiilist istmepolster
   - salongi valitsev toon must
   - valgustatud peeglid päikesesirmides
   - parkimisandurid taga
   - kere värvi uksekäepidemed kroomitud iluliistudega + kroomitud summutitoru
   - leed-päevasõidutuled "Edge Light"
   - Toonitud tagumised klaasid
   - 20" valuveljed, "Exception Aero" disain

Prev Next