ZOE

DISAIN


Linnaauto, mis elektriseerib igapäevased toimingud

Kaasaegne ja dünaamiline disain, rõhutatult eriomased kerejooned, puhas energia… Uus ZOE rõhutab su isikupära ning muutub su igapäevaelus asendamatuks. Naudi elektrilisi värve!Kaasaegne ja dünaamiline disain, rõhutatult eriomased kerejooned, puhas energia… Uus ZOE rõhutab su isikupära ning muutub su igapäevaelus asendamatuks. Naudi elektrilisi värve!

Väline disain

Täisleedtuled

Renault' margiomane stiil - C-kujulised päevasõidutuled annavad Uuele ZOELE väljendusrikka ilme. Naudi enneolematut nähtavust 100% leed esi- ja tagatuledega.  

17" valuveljed

Teemantläikega, mis muudab välimuse veelgi dünaamilisemaks.


 

Näita oma iseloomu

Uued värvid, iseloomulik täisleedtulede joon, hologrammlogo ja kroomitud radiaatorivõre - veelgi iseloomulikumate vormide abil demonstreerib Uus ZOE oma säravat isikupära.

Elegantne kõrgtehnoloogiline interjöör

Uuenenud näidikutepaneel, peen viimistlus, pehmed istmed, ruumikad panipaigad ja palju muud. Tunne end mõnusalt 100% taaskasutatud materjalidest valmistatud kangaga kaetud istmetel, mis ühendavad mugavuse keskkonnateadlikkusega. 

Multimeediasüsteem EASY LINK

7" või 9,3" puuteekraani kaudu on Uue ZOE multimeediasisu alati kergesti kättesaadav.

10" näidikutepaneel

Jälgi kogu infot, mida vajad elektriautoga sõitmisel: ökonomeeter, peamised juhiabisüsteemid, navigatsiooniinfo ja sõiduulatus.

Kõrgtehnoloogiline rool

Uue ZOE rool pakub veelgi rohkem sõidumugavust. Iga puudutus juhtnuppudel lihtsustab igapäevaelu.

Nutitelefoni induktsioonlaadija

Aseta oma telefon keskkonsooli alla. See on alati nähtaval ja laeb end juhtmevabalt.

Taaskasutatud materjalidest istmekatted

Ühenda mugavus ja keskkonnakaitse ning naudi mugavaid, 100% taaskasutatud materjale.

Elegantsus ja tehnoloogia

Uue ZOE interjöör on kaetud samade 100% taaskasutatud tekstiilmaterjalidega nagu istmedki ning varustatud suurte ekraanide, kroomdetailide ja suure hulga mahukate panipaikadega.


 

SÕIDUULATUS & LAADIMINE


Aku Z.E. 50

Akuga, mille mahutavus on 52 kWh, on Uue ZOE sõiduulatus ühe laadimisega kuni 395 km (WLTP*).

* WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure), standardtsükkel: 57% linnatänavatel, 25% maanteedel, 18% kiirteedel) 15" valuvelgedega versiooni ZOE Life kohta.

Tegelik sõiduulatus sõltub mitmetest teguritest:

Kiirus

Mida suurem kiirus, seda rohkem energiat kulub selle hoidmiseks.

Sõidustiil

Sõiduulatuse suurendamiseks kasuta Z.E. tehnoloogiaid, nagu aeglustus või rekuperatiivpidurdus.

Topograafia

Ülesmäge sõitmine suurendab energiakulu ja vähendab sõiduulatust. Langusel toimub energia taastootmine.

Kliimaolud

Keskmiselt võimaldab aku Z.E. 50 läbida suvel kuni 395 km ja talvel 250 km.

Lae oma Uut ZOET

KODUS

Kasuta koduseks kiirlaadimiseks 7,4 kW võimsusega laadimispunkti Wallbox*. Ühendades tüüp 2 pistikuga kaabli autoga, kestab laadimine 0-st kuni 100%-ni umbes 9 tundi ja 25 minutit.  

* Laadimispesa Wallbox tuleb lasta paigaldada volitatud elektrikul.

TÖÖL

Aina rohkem ettevõtteid paigaldavad oma töötajate jaoks elektriautode laadimispunkte. Lae oma Uut ZOET tööl olles!

AVALIKUS LAADIMISVÕRGUS

Caméléon™ laadija abil saad kaubanduskeskustes, parkimisplatsidel või maanteedel 22 kW laadimispunktis 100% sõiduulatuse taastada vaid 3 tunniga.

MAANTEEL

Nädalavahetus? Ära kuluta oma aega! Kasuta kiirlaadimispunktides uut alalisvoolulaadijat.  30 minutiga suudab ZOE taastada kuni 150 km sõiduulatuse, sõltuvalt eesootavatest teeoludest. On aeg üks kohv võtta!

Laadimise planeerimine ja juhtimine on lihtne

Renault EASY CONNECT võrguteenused ja Uue ZOE Combo CCS pistik, muudavad laadimise haldamise lihtsaks. 

Juhi oma sõidukit distantsilt

MY Renault rakenduse abil saad distantsilt kontrollida aku taset, ajastada laadimise soodsaimale ajale ning planeerida teekonda. Vaata oma teekonda Uue ZOE 9,3" multimeediaekraanil.

Kasuta multifunktsionaalset laadimisrežiimi

Tänu radiaatorivõrel, Renault' logo taga asuvale Combo CCS pistikule, võid kasutada igat laadijat Euroopas.  


 

Meiega on iga teekond lihtne

Vaata sõiduulatust, leia vabad laadimiskohad, määra marsruut ja naudi oma lemmikmuusikat. Kasuta Renault EASY LINK süsteemi eeliseid, mis on peensusteni läbi mõeldud, et sinu reisimine lihtsamaks muuta.

Uue ZOE veoaku

Uue ZOE ostul omandad sa ka veoaku, mille garantii kehtib 8 aastat või 160 000 km (sõltuvalt, kumb enne täitub) ning mille garanteeritud laadimismaht on 66% algsest mahust.


 

Uue ZOE varustuses on interaktiivsed ja lihtsalt kasutatavad tehnoloogiad, mis annavad infot, kuidas sõiduulatust suurendada.

ÖKOMEETER

10" näidikuteploki paremal küljel asuv ökonomeeter annab infot energia tarbimise või taastootmise kohta. Võimaldab energiakulu reaalajas kontrollida ning sõiduulatust suurendada.

REžIIM ECO

Režiim ECO on funktsioon, mis optimeerib energiatarbimist, mõjutades teatud sõiduki seadmete (küte, konditsioneer, roolivõimendi jt) tööd ning seadistusi, mis on seotud sõiduki juhtimisega. 

SALGONGI EELSOOJENDUS

Suurenda Uue ZOE sõiduulatust salongi eelsoojendades või -jahutades. Kui auto on laadimisvõrku ühendatud, saab EASY LINKI abil temperatuuri sõidu alustamise ajaks eelprogrammeerida või käivitada koheselt konditsioneerisüsteem sihttemperatuuriga 21° C.

MULTIMEEDIA


Kuni 9,3" ekraaniga multimeediasüsteem EASY LINK

Tõeliselt intelligentne pardakompuuter koos intuitiivse multimeediasüsteemiga EASY LINK võimaldavad sul juhtida kõiki auto funktsioone erakordselt lihtsalt.

Käivita navigatsioon, helista ohutult Bluetooth ühenduse abil, kuula oma lemmikraadiojaamu ning kasuta oma nutitelefoni rakendusi otse auto ekraanil tänu Android Auto™ and Apple CarPlay™ ühilduvusele.

Navigeeri oma soovide rütmis

EASY LINK ekraanil kuvatav navigatsioonisüsteem on otseühenduses TomTom teenustega*, mis pakuvad reaalajas erinevat informatsiooni, nagu näiteks liiklusinfo, ohutsoonid, ilmateade, asukoha ja laadimispunktide info…  
Kahtles sihtkoha aadressis? Google otsingu jaoks piisab paarist-kolmest märksõnast*. Sama lihtne ja tõhus kui Google Maps.

* Auto ostmisel sisaldub hinnas 3 aastat võrguteenuseid.


 

Reisi alati ajakohaste kaartidega

Reisi turvaliselt - auto ostmisel sisaldub hinnas 3 aastat võrguteenuseid. Lisaks uuendatakse sinu poolt valitud riigi kaarte automaatselt. Sa ei pea ise midagi tegema!

Teiste Euroopa riikide kaarte saad uuendada või oma valitud riiki muuta Renault EASY CONNECT poes.

MY Renault abil saad Uut ZOET distantsilt juhtida!

TLae alla MY Renault rakendus ning kasuta 3 aasta jooksul tasuta suurt hulka võrguteenuseid (sisalduvad auto hinnas): 
-  Sõiduki asukohatuvastus MY Renault rakenduse abil;
- Ukselt-uksele navigatsioon: peale sõiduki parkimist võid käivitada navigatsioonisüsteemi oma nutitelefoni MY Renault rakenduses ning lasta sellel end sihtpunkti juhatada.
- Jälgi reaalajas veoaku laadimist ja järele jäänud sõiduulatust.
- Programmeeri laadimine soodsama elektrihinna ajale, et veelgi rohkem säästa! 
- Lülita sisse salongi konditsioneer või soojendus, nii, et sõitu alustades oleks salongis juba soovitud temperatuur.


 

Mootorid

Mootorid R135 ja R110

Mootor R135
Uue 100 kW mootoriga Uus ZOE pakub veelgi rohkem rõõmu ja põnevust! 135 hj ja väändemoment 245 Nm võimaldavad sul kasutada paranenud omadusi, mis tagavad veelgi suurema universaalsuse ja mugavuse, eriti maanteesõidul.

Mootor R110
Mootor R110, mille võimsuseks on 80 kW (110 hj) ja maksimaalseks väändemomendiks 225 Nm, tagab Uuele ZOELE jõudluse ja paindlikkuse, mis muudavad sõidud pikemaks ja veelgi nauditavamaks.

B Mode - uus linnasõidurežiim

Pidurda vähem ja lõdvestu! Kui aktiveerid käigukangil lihtsa vajutusega B Mode sõidurežiimi, aeglustab ZOE tugevamini kohe kui jala gaasipedaalilt tõstad. See vähendab piduripedaali kasutamise vajadust ning võimaldab sul nautida sujuvamat ja lõõgastavamat sõitu.


 

Elektrooniline käigukang e-Shifter

Ühe liigutusega ühelt režiimilt teisele. Unusta mehaanilised käigukangid! Unusta mehaanilised käigukangid! Tänu elektroonilisele käigukangile e-Shifter piisab B režiimist D režiimi ja vastupidi või tagurpidikäigu sisse lülituseks ühest lihtsast puudutusest. Valitud sõidurežiim kuvatakse konsoolil ja 10" näidikutepaneelil. Parkimisrežiimi pole vaja kasutada, kuna ZOE jääb ise paigale kui mootor seiskub.