Renault liising - liising kõigile


Meie eesmärk on teha liisingu taotlemine oma klientidele võimalikult mugavaks ja lihtsaks.

Renault Liisingu tegutsemispõhimõtete aluseks on koostöö Põhjamaade suurima finantskontserni Nordeaga, kes jagab meiega oma aastakümnete pikkust kogemust. Pisima detailini läbi mõeldud finantseerimine võimaldab kõik sõiduki soetamisega seotud formaalsused lahendada automüügisalongis. Seepärast ongi Renault Liisingu märksõnadeks lihtsus ja kindlus.

Kui meelepärane auto on välja vaadatud, jääb üle valida Teile sobivaim finantseerimisviis Renault Liisingult: kas kapitali- või kasutusrent, kui pikk peaks olema makseperiood, kas sisse maksta 10%, 20% või rohkemgi – küsimusi tekib mitmeid. Küsige julgelt automüüja käest nõu!

Kapitalirent

Kapitalirenti soovitame eelkõige neile, kes soovivad endale auto osta ning jääda selle kasutajaks ka pärast liisinguperioodi (kuni 5 aastat) lõppu. Rendisuhte lõppedes läheb auto omandiõigus täiendavaid makseid tegemata üle rentnikule.
Kui poole perioodi peal tekib tahtmine või vajadus teistsuguse auto järele, siis vastastikusel kokkuleppel saate lepingu katkestada ja võtta liisingu uue auto peale. Kui aga raha jääb üle, saate maksta raha ka kiiremini ära ja kohe auto omanikuks saada.

Kasutusrent

Kasutusrent sobib ettevõtjatele ja eraisikutele, kellel on plaanis kasutada autot liisinguperioodi vältel ning perioodi lõppedes vahetada auto uue vastu. Kui sõiduki turuväärtus on perioodi lõppedes selle jääkväärtusest suurem, on rentnikul võimalus teenida vahesumma ja kasutada seda näiteks järgmise auto liisinglepingu jaoks ettemaksuna.

Sissemakse

Sissemakse puhul kehtib lihtne reegel – mida suurem on esmane sissemakse, seda soodsamaks kujuneb Teie jaoks auto kuumakse.

Vajalikud dokumendid

Eraisikul tuleb esitada:
•   sõiduki müügipakkumine
•   liisingutaotlus, mille saad automüüjalt
•   pangakonto väljavõte viimase 6 kuu kohta

Ettevõttel tuleb esitada:
•   sõiduki müügipakkumine
•   liisingutaotlus, mille saad automüüjalt
•   bilanss ja kasumiaruanne (mitte vanem kui 6 kuud) 


Kui olete edastanud kõik vajalikud dokumendid müüjale, siis hiljemalt tööpäeva jooksul saate lõpliku vastuse mis tingimustel saame Teile finantseeringut pakkuda. Saades Renault Liisingu vastuse, saate lepingu sõlmida mugavalt sealsamas automüügisalongis. Samuti saate soovi korral meil vormistada nii kasko- kui liikluskindlustuse. Nüüd jääb veel vaid tasuda sissemakse ja minna automüügisalongi auto järele.