CLIO

Bensiinimootorid

0,9 TCe 750,9 TCe 901,2 TCe 1201,2 TCe 120 EDC1,6T 200
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)898898119711971618
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)56 (76) @ 500066 (90) @ 500087 (118) @ 500087 (118) @ 5000147 (200) @ 6050
Pöördemoment (Nm @ rpm)120 @ 2500140 @ 2500205 @ 2000205 @ 2000260 @ 2000
Kiirendus 0-100km/h (s)-12.29.29.26.7
Tippkiirus (km/h)178182199192230
Käigukast5-k manuaal5-k manuaal6-k manuaal6-k automaat6-k automaat
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)-6.56.86.87.6
Kütusekulu maanteel (l/100km)-4.44.54.55.1
Kütusekulu, keskmine (l/100km)-5.25.35.45.9
Kütusepaagi maht (l)4545454545
CO2 emissioon (g/km)113118118120133
Massid
Tühimass (kg)10091090100910091204
Kandevõime (kg)-567579579507
Täismass (kg)15881657158815881711
Mahutavus
Istekohti55554
Kaubaruumi maht300 dm3300 dm3300 dm3300 dm3300 dm3

Diiselmootorid

1,5 dCi 751,5 dCi 90
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)14611461
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)55 (75) @ 400066 (90) @ 4000
Pöördemoment (Nm @ rpm)210 @ 2000220 @ 1750
Kiirendus 0-100km/h (s)12.011.8
Tippkiirus (km/h)181181
Käigukast5-k manuaal5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)-4.8
Kütusekulu maanteel (l/100km)-3.8
Kütusekulu, keskmine (l/100km)-4.1
Kütusepaagi maht (l)4545
CO2 emissioon (g/km)104108
Massid
Tühimass (kg)10091009
Kandevõime (kg)--
Täismass (kg)1588-
Mahutavus
Istekohti55
Kaubaruumi maht300 dm3300 dm3

0.9 TCe 90 LPG
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)898
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)66 (90) @ 5000
Pöördemoment (Nm @ rpm)140 @ 2500
Kiirendus 0-100km/h (s)12.2
Tippkiirus (km/h)182
Käigukast5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)5.7
Kütusekulu maanteel (l/100km)4.1
Kütusekulu, keskmine (l/100km)4.7
Kütusepaagi maht (l)45
CO2 emissioon (g/km)105
Massid
Tühimass (kg)1009
Kandevõime (kg)-
Täismass (kg)1588
Mahutavus
Istekohti5
Kaubaruumi maht300 dm3

Mõõtmed ja massid

AlizeLifeLimitedIntensRS
Mõõtmed
Pikkus (mm)40624062406240624090
Laius (mm)17311731173117311732
Kõrgus (mm)1448144814481432
Teljevahe (mm)25892589258925892589
Rööbe ees (mm)15061506150615061504
Rööbe taga (mm)15061506150615061500
Kliirens (mm)120120120120120