CLIO

Bensiinimootorid

1,2 16V 751,2 TCe 1201,2 TCe 120 EDC0,9 TCe 901,6T 200
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)1149119711978981618
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)54 (73) @ 550087 (118) @ 500087 (118) @ 500066 (90) @ 5000147 (200) @ 6050
Pöördemoment (Nm @ rpm)107 @ 4250205 @ 2000205 @ 2000140 @ 2500260 @ 2000
Kiirendus 0-100km/h (s)14.59.29.212.26.7
Tippkiirus (km/h)167199192182230
Käigukast5-k manuaal6-k manuaal6-k automaat5-k manuaal6-k automaat
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)7.26.86.85.77.6
Kütusekulu maanteel (l/100km)4.74.54.54.15.1
Kütusekulu, keskmine (l/100km)5.55.35.44.75.9
Kütusepaagi maht (l)4545454545
CO2 emissioon (g/km)127118120105133
Massid
Tühimass (kg)9801009100910901204
Kandevõime (kg)583579579-507
Täismass (kg)15631588158816571711
Mahutavus
Istekohti55554
Kaubaruumi maht300 dm3300 dm3300 dm3300 dm3300 dm3

Diiselmootorid

1,5 dCi 901,5 dCi 751,5 dCi 110
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)-14611461
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)-55 (75) @ 400081 (110) @ 4000
Pöördemoment (Nm @ rpm)-200 @ 1750260 @ 1750
Kiirendus 0-100km/h (s)-14.011.4
Tippkiirus (km/h)-168194
Käigukast5-k manuaal5-k manuaal5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)-3.53.8
Kütusekulu maanteel (l/100km)-3.13.3
Kütusekulu, keskmine (l/100km)-3.33.5
Kütusepaagi maht (l)454545
CO2 emissioon (g/km)-8589
Massid
Tühimass (kg)109010711071
Kandevõime (kg)-580587
Täismass (kg)165816511658
Mahutavus
Istekohti555
Kaubaruumi maht300 dm3300 dm3300 dm3

0.9 TCe 90 LPG
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)898
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)66 (90) @ 5000
Pöördemoment (Nm @ rpm)140 @ 2500
Kiirendus 0-100km/h (s)12.2
Tippkiirus (km/h)182
Käigukast5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)5.7
Kütusekulu maanteel (l/100km)4.1
Kütusekulu, keskmine (l/100km)4.7
Kütusepaagi maht (l)45
CO2 emissioon (g/km)105
Massid
Tühimass (kg)1009
Kandevõime (kg)-
Täismass (kg)1588
Mahutavus
Istekohti5
Kaubaruumi maht300 dm3

Mõõtmed ja massid

LimitedAlizeIntensLifeRS
Mõõtmed
Pikkus (mm)40624062406240624090
Laius (mm)17311731173117311732
Kõrgus (mm)1448144814481432
Teljevahe (mm)25892589258925892589
Rööbe ees (mm)15061506150615061504
Rööbe taga (mm)15061506150615061500
Kliirens (mm)120120120120120