CLIO

Bensiinimootorid

0,9 TCe 750,9 TCe 901,6T 200
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)8988981618
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)56 (76) @ 500066 (90) @ 5000147 (200) @ 6050
Pöördemoment (Nm @ rpm)120 @ 2500140 @ 2500260 @ 2000
Kiirendus 0-100km/h (s)-12.26.7
Tippkiirus (km/h)178182230
Käigukast5-k manuaal5-k manuaal6-k automaat
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)-6,507,60
Kütusekulu maanteel (l/100km)-4,405,10
Kütusekulu, keskmine (l/100km)-5,205,90
Kütusepaagi maht (l)454545
CO2 emissioon (g/km)113113133
Massid
Tühimass (kg)100910901204
Kandevõime (kg)-567507
Täismass (kg)158816571711
Mahutavus
Istekohti554
Kaubaruumi maht300 dm3300 dm3300 dm3

Diiselmootorid

1,5 dCi 751,5 dCi 90
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)14611461
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)55 (75) @ 400066 (90) @ 4000
Pöördemoment (Nm @ rpm)210 @ 2000220 @ 1750
Kiirendus 0-100km/h (s)12.011.8
Tippkiirus (km/h)181181
Käigukast5-k manuaal5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)-4,80
Kütusekulu maanteel (l/100km)-3,80
Kütusekulu, keskmine (l/100km)-4,10
Kütusepaagi maht (l)4545
CO2 emissioon (g/km)104108
Massid
Tühimass (kg)10091009
Kandevõime (kg)--
Täismass (kg)1588-
Mahutavus
Istekohti55
Kaubaruumi maht300 dm3300 dm3

0.9 TCe 90 LPG
Mootor ja käigukast
Töömaht (cm³)898
Võimsus (kw (hJ) @ rpm)66 (90) @ 5000
Pöördemoment (Nm @ rpm)140 @ 2250
Kiirendus 0-100km/h (s)12.2
Tippkiirus (km/h)182
Käigukast5-k manuaal
Kütusekulu
Kütusekulu linnas (l/100km)-
Kütusekulu maanteel (l/100km)-
Kütusekulu, keskmine (l/100km)-
Kütusepaagi maht (l)45
CO2 emissioon (g/km)109
Massid
Tühimass (kg)1009
Kandevõime (kg)579
Täismass (kg)1588
Mahutavus
Istekohti5
Kaubaruumi maht300 dm3

Mõõtmed ja massid

AlizeLifeLimitedIntensRS
Mõõtmed
Pikkus (mm)40624062406240624090
Laius (mm)17311731173117311732
Kõrgus (mm)14481448144814481432
Teljevahe (mm)25892589258925892589
Rööbe ees (mm)15061506150615061504
Rööbe taga (mm)15061506150615061500
Kliirens (mm)120120120120120