ESPACE

Astu Renault ESPACE'i maailma

Tema tugevused

Tipptehnoloogiad

Muljete ilutulestik

Astu modernsesse ja luksuslikku Renault ESPACE'i. Espace pakub sulle tipptehnoloogilisi lahendusi, et lihtsustada sinu sõitu.

Lisa sõidule erksust

Multi-Sense® tehnoloogiat kasutades saad tunnetada sõidu ajal erinevaid emotsioone. Sportlik? Mugav? Säästlik? Uus Renault ESPACE pakub sulle 5 erinevat võimalust: mugavast sportlikuni. Iga detail on loodud sinu heaolule mõeldes: atmosfääri valgus, stiil, ekraanil kuvatud informatsioon, helid, mootorid...saad kogeda tõelist sõidurõõmu

Läbi kurvid mugavalt: 4Control®

Naudi dünaamilist sõitu ja täielikku stabiilsust teel 4CONTROL nelikroolimise süsteemi abil. 4CONTROL reguleerib rataste pööramist rohkem kui 100 korda sekundis. Täpsem roolimine tähendab ka erakordset pöörderaadiust. Tänu 4CONTROL süsteemile muutub elegantne ESPACE linnasõidul sama vilkaks kui väike linnaauto.

Ühe puudutusega kohandamine

Lihtne: teil on vaja ainult vajutada nuppu, et tagumised istmed üksikult või korraga kokku klapitada. Nad kaovad põrandale ja annavad teile vajaliku ruumi.

Easy Park Assist iseparkimissüsteem

Seal on vaba parkimiskoht? On aeg sisse lülitada Easy Park Assist iseparkimissüsteem, mis mõõdab ära vaba ruumi ja määrab auto liikumistrajektoori. Sinu ülesandeks on kasutada gaasi- ja piduripedaali ning vajadusel käike vahetada. Parkimisabi ees, taga ja külgedel ning tagurduskaamera lihtsustavad oluliselt parkimismanöövreid.


Multimeedia

Elagu mobiilsed tehnoloogiad

Võta Renault ESPACE oma kontrolli alla ja juhi intuitiivselt kõiki tema funktsioone läbi R-LINK 2 multimeediasüsteemi.

Püsi online

Võid seadistada kuni kuus erinevat profiili, nii, et igaüks võib nautida omi multimeediafaile või kasutada omi juhiabisüsteemide seadeid. Isiskupärasta avaekraan, kliimaseadme seaded, raadiojaamad ja salvesta mällu juhiistme asend.

R-LINK 2 - mugav juhtimine

Kasuta eri kategooriatesse jagatud R-LINK 2 funktsioone. See multimeedia tahvelarvuti võimaldab sul juhtida navigatsioonisüsteemi, taasesitada multimeediasisu, helistada Bluetooth® ühenduse abil või lugeda tekstisõnumeid. Auto kategoorias saad seadistada erinevaid juhiabisüsteeme.

R-LINK 2 - kasuta multimeediat

Bluetooth® ühenduse abil on lihtne R-LINK 2 süsteemi oma nutitelefoniga sünkroniseerida. Või soovid ühendada kaasaskantava mängija USB või 3,5 mm audiopistikusse? Vastavalt seadmete valikule võib kasutada ka SD-kaardi lugejat. Samal ajal võimaldavad häälkäsklused turvaliselt navigatsioonisüsteemi juhtida ning telefonikõnesid teha.


Mugavus

Äratab uuesti huvi reisimise vastu

Astu mugavuse maailma. ESPACE's on kasutatud kvaliteetseid materjale loomaks elegantset ja mugavat autot. Kõik on disainitud sinu meele järgi. See mugavus kutsub reisima. Stiilne valik...

Kõik on korrastatud...

Renault ESPACE's leidub hulgaliselt praktilisi panipaiku kogumahuga 30 liitrit. Kui klapitada kokku tagumised istmed, siis saab maaga tasapinnalise laadimiskoha, mille mahutavus on 2040 liitrit.

...ja kena

Renault ESPACE on loodud kasutades parimaid materjale ja elegantseid detaile. Inspiratsiooni on saadud eralennukitest ja Põhjamaade disainist. Kõik on kena, kasutajasõbralik ja tehnoloogiline.

Luksus

Bose® Surround helisüsteem muudab sõidud veelgi nauditavamaks. Auto salongi paigutatud 12 tipptasemel kõlarit, mis töötavad koos Bose Centerpoint2® tehnoloogiaga tagavad meeldejääva helikogemuse.

Vaikne ja rahulik

Avasta selle mugav ja ruumikas salong. Renault Espace'i interjöör on disainitud nii, et kõik autos reisivad inimesed saaksid sõitu nautida. Reisijatel on mõnusalt jalaruumi. Kaks tagumist lisaistet võimdalavad lausa seitsmel inimesel mugavalt reisida. Samuti annab panoraamkatus salongi küllaldaselt meeldivat valgust. Mugavalt avatav ja suletav panoraamesiklaas on pindalaga 2,8 meetrit.

Sõida esimeses klassis

Istmed on disainitud, et luua mugav ning turvaline teekond. Kõrge seljatugi ja lai peatugi annavad suurepärase kaitse. Istmetel saab reguleerida kõrgust, kallet ja nimmetoe asendit. R-Link 2® süsteemiga saab salvestada kuni kuus erinevat profiili.


Ohutus

Vali hingerahu

Visio System®

Tänu esiklaasi all paiknevale kaamerale töötab Visio System® nagu juhti assisteeriv kaaspiloot, kes hoolitseb veelgi suurema turvalisuse ja mugavuse eest.
- Liiklusmärkide tuvastussüsteemiga kiiruseületuse
- Sõiduraja kontrollsüsteem
- Automaatne kaug- ja lähitulede vahetus

Turvalise pikivahe kontrollsüsteem

Turvalise pikivahe kontrollsüsteem hoiatab sind kui pikivahe eesoleva autoga muutub liiga väikeseks.

Aktiivne hädapidurdusassistent (AEBS)

Kokkupõrkeohu korral käivitub automaatselt aktiivne hädapidurdusassistent, mis:
- Juhul kui juht pidurdab, suurendab pidurdusjõudu;
- Juhul kui juht ei pidurda, alustab kokkupõrke vältimiseks pidurdamist, kuid ainult juht saab auto täielikult peatada.

ISOFIX süsteem

Renault ESPACE'i äärmistele tagumistele istekohtadele saab kergesti paigaldada kolm üle-Euroopalisele i-Size standardile vastavat ISOFIX kinnitussüsteemiga lasteistet.

Passiivne ja aktiivne turvalisus

Et muuta Renault ESPACE veel turvalisemaks, on tugevndatud auto struktuuri. Autos on kuus turvapatja, turvavöö pingutid, toetavad peatoed.


Kas oled valmis Renault ESPACEks?