GRAND SCENIC

Avasta uue Renault GRAND SCENICu maailm!

Tema tugevused

Mahutavus

Nutikas ja ruumikas interjöör

Uus Renault GRAND SCENIC lihtsustab su igapäevaseid sõite. Naudi intuitiivseid lahendusi.

Maksimaalne kasutusmugavus

Suured esemed vajavad transportimist? Lihtne! Uue Renault GRAND SCENICu istmed on võimalik alla klappida vaid nupuvajutusega!

"Easy Life" laegas

Kaasreisija poolel asuv "Easy Life" laegas võimaldab hoiustada 13 liitri jagu esemeid.

"Easy Life" kokkuklapitavad lauad

Revolutsiooniline mugavus tagaistmel. "Easy Life" kokkuklapitavad lauad on mõeldud sinu nutitelefoni või tahvelarvuti hoidmiseks. Aku tühi? Ära muretse, sest kasutades USB-pistikut saad nutiseadme aku täis laadida!

Tehnoloogiad

Innovaatilised lahendused

Uus Renault GRAND SCENIC pakub sulle uusimaid tehnoloogiaid!


Mugavus

Naudi mugavust

Maksimaalne mugavus

Uue Renault GRAND SCENICu topeltpolstriga istmed tagavad sulle 8-suunalise reguleerimisfunktsiooniga maksimaalse mugavuse. Esiistmete soojendus ning massaažifunktsioon hellitavad sind pikkadel väljasõitudel.

Mahukas sõitjateruum

Tänu nutikale Easy Life istmete ümberseadmisfunktsioonile saad lihtsa vaevaga muuta oma GRAND SCENICu täpselt selliseks, nagu sulle sobib.

Suurepärase nähtavusega tuuleklaas

Kolmeosaline Renault GRAND SCENICu esiklaas pakub sulle otsekui panoraamvaate, tänu sellele ei jää sul miski märkamatuks.


Multimeedia

Sõidukogemus 2.0

Uus Renault GRAND SCENIC pakub sulle võimaluse kogeda parimat multimeedialahendust, mis hetkel saadaval!

R-LINK 2

Kõik GRAND SCENICu funktsioonid vaid nupuvajutuse kaugusel. Uue Renault GRAND SCENICu keskkonsooli on paigaldatud 8.7-tolline vertikaalne puutetundlik ekraan, mis annab sulle ligipääsu nii sõiduabisüsteemidele, navigatsioonisüsteemile, multimeediasüsteemile ja paljudele muudele rakendustele. Ühtlasi annab GRAND SCENIC sulle võimaluse saata e-kirju hääljuhtimise teel, helistada ja isikupärastada kuni 6 erinevat kasutajaprofiili.

BOSE® Sound System

Tipptasemel kõlarite, digitaalse võimendi ja bassikõlariga BOSE® helisüsteem pakub täpset, puhast ja tasakaalus heli. Tunnete end olevat kontserdisaalis, kus iga noot, iga muusikaline detail ja iga nüanss tõetruult taasesitusele tuleb.


Ohutus

Sõida ohutult

Uus Renault GRAND SCENIC on varustatud mitmete sõitmist toetavate süsteemidega, mis muudavad sõidu stressivabamaks, ohutumaks ja sujuvamaks.


Kas oled valmis uueks Renault GRAND SCENICuks?