KADJAR

Astu Renault KADJARi maailma

Tema tugevused

Renault kadjar ootab ainult teie märguannet, et uurida avastamata kohti. Lülitage sisse nelikveorežiim ja avastage hingematvaid maastikke. Vastupidava ja usaldusväärsena kutsub renault KADJAR teid enda ellu vürtsi lisama ja oma unistusi täide viima.

Renault KADJAR - loodud seiklusteks!

4x4

Optimaalne haardumine erinevates teeoludes

Renault Kadjar on usaldusväärne crossover, mis võimaldab sõitmist igasugusel maastikul. Kõrge kliirens ja 4x2 või 4x4 veorežiimide valik muudavad Kadjar’i sobilikuks kõigis sõiduoludes.

Muutlikud teeolud? Keerake nuppu ja valige sobivaim sõidurežiim.

4x4 veoskeem on saadaval vaid koos Energy dCi 130 mootoriga.
Valida on kolme režiimi vahel:
- 2WD: vedu suunatakse esiratastele. Tavatingimustes optimeerib see
sõidurežiim kütusekulu.
- Auto: süsteem jaotab veojõu automaatselt esi- ja tagaratastele. See
režiim tagab optimaalse suutlikkuse ja ohutuse.
- 4WD Lock: ebastabiilsetel või libedatel pinnastel (muld, liiv, pori, lumi)
hoitakse esi- ja tagarataste jaotust 50/50 kiirusel kuni 40 km/h


Praktilisus

Ruumikas salong, nutikas salongi ümberpaigutussüsteem ja rohkelt erinevaid panipaiku - Renault Kadjar’il on palju häid omadusi.

Muljetavaldav pagasiruum

Lihtne ja mugav Easy Break süsteem võimaldab pagasiruumis asuvate kangide abil automaatselt tagaistmed kokku klappida. Pagasiruumis on võimalik valida kahe eemaldatava põrandaasendi vahel: ülemine, mis moodustab täiesti sileda pinna suurte asjade hõlpsaks laadimiseks, ning alumine - maksimaalse kasuliku ruumi saavutamiseks.

Täiuslik mitmekülgsus

Pärast pagasiruumi põranda seadmist alumisse asendisse ja tagaistmete allaklappimist saate täiesti sileda põranda ja ääretult ruumika kaubaruumi. Ning kui klapite veel ka esimese kõrvalistme seljatoe laua asendisse, pikeneb kaubaruum armatuurlauani, luues nii kuni 2,5 m pikkuse kaubaruumi!

Hästi paigutatud panipaigad

Tänu läbimõeldud 30-liitrise kogumahuga salongi panipaikadele
on reisimine Renault Kadjar’iga ääretult lihtne ja mugav!


Mugavus

Hellita end ruumikusega

Elegantne ja viimistletud

Lase end võrgutada! Värvide harmoonia, materjalide valik ja viimstluse tipptase! Renault KADJAR eristub teistest olles samaaegselt nii sportliku kui ka elegantse välimusega. Salongis kasutatud pehmed materjalid, õmblused nahkdetailidel ja kroom-detailid õhuavade juures - Renault KADJARist õhkub enesekindlat elegantsi!

Mugavad istmed

Renault KADJARi istmete väljatöötamisel on mõeldud sinu heaolule. Istmeid on täiustatud topelt sisuga, et pakkuda sulle parimat sõidukogemust. Väikse kalde all olevad istmed muudavad sõidu veelgi mugavamaks. Mõeldud on nii sinu ülaselja kui ka alaselja toetamisele.

Panoraamkatus

Muuda enda igapäev erksamaks! Renault KADJARile on võimalik tellida klaasist panoraamkatus, millel pindala on tervelt 1.4m2.

Multifunktsionaalne rool

Läbimõeldud ergonoomika ja 3-kodaraga rooliratas annavad Renault KADJARile sportliku välimuse.


Ole ühenduses!

Avasta Renault KADJARi lõputud võimalused. Tänu suurepärasele multimeediasüsteemile on sul võimalik vaadata pilte ja videosid, helistada ja lugeda tekstsõnumeid. Ühtlasi on sul võimalik isikupärastada KADJARi sõiduabisüsteeme. Erinevate meediafailide voogedastamiseks saad kasutada 2 USB pistikut, Bluetoothi ning laadida seadmeid lausa kahe 12V pistiku abil.

Loo isiklik R-LINK 2

Isikupärasta oma R-LINK 2 esileht, et saada kiire ligipääs sinule vajalikule infole. Renault KADJAR annab võimaluse seadistada kuni 6 erinevat kasutajaprofiili.


Tehnoloogia

Lihtsustatud juhtimine

Sinu isiklik sohver

Parkimine pole kunagi olnud nii lihtne! Süsteem aitab sul leida sobiva parkimiskoha ning määrab trajektoori, misjärel haarab kontrolli rooli üle ning pargib Renault KADJARi turvaliselt parkimiskohale. Erinevad parkimisandurid, mis asuvad kõikjal ümber KADJARi, annavad hea ülevaate ning tagavad sulle parkimisel meelerahu.


Turvalisus

Sõida turvaliselt

Hädapidurdusassistent

Juhul, kui peaks tekkima ohtlik olukord liikluses, millele juht õigeaegselt ei reageeri, annab Renault KADJAR sellest helisignaaliga teada. Kui märguandele ei reageerita, siis aktiveerub hädapidurdusassistent, mis pidurdab auto hoo kuni peatumiseni.